Posted on: سپتامبر 27, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

معمولا رایجترین موارد ریپ زدن، یکی ریپ زدن ماشین در هنگام شتاب گرفتن است و دیگری، ریپ زدن ماشین در هنگام استارت زدن. عملکرد ناپایدار موتور تیو فایو (tu5) باعث بروز مشکلاتی در خودرو میشود که این مورد یکی از مهمترین معایب موتور تیو فایو (tu5) است. پژو 405 GLX با موتور پر قدرت و کم مصرف TU5 علاوه بر داشتن ویژگیهای پژو 405XU7 ، دارای مصرف … هدرز 405 xu7 فروشگاه موتور مارکت تقویت موتور پژو 206 و پژو 207 با هدرز tu5 ساخت … قیمت دومی و سومی بر مبنای تعویض دیسک صفحه و بلبرینگ کلاچ هدرز گل تقویت شده … قیمت 3 خودرو سمند، پراید و پژو افزایش یافت13 تیر 1396; قیمت خودروی جایگزین پراید چقدر است؟

هدرز دوق ثرولي لاندكروزر شناخت اجزای تشکیل دهنده آن برای درک بهتر عملکرد آن ضروری است. کاش همه مردم عزیزمون می تونستن حداقل یک بار لذت آفرود رو درک کنن. لمس شیفترهای زیبای پشت فرمان و معکوس دادن های متوالی، اوج گرفتن صدای پیشرانه و شتابگیری هیولا مانند ماستنگ را تنها باید تجربه کنید تا متوجه بشوید لذت رانندگی با این خودرو اسپرت دست یافتنی تا چه جذاب است و موجب ترضح آدرنالین در خون میشود. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز 206آلمینایز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز 206آلمینایز و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. حمل قطعه تقويت داخلي در موتور پژو 405. طول پالت.

دقت داشته باشید، همانطور که بارها در طول این مقاله به آن اشاره شد، تیونینگ خودرو به مجموعه تغییراتی در جهت ارتقا راندمان پیشرانه و زیبایی ظاهری خودرو گفته میشود و تنها با تغییر چراغها و یا رینگ خودرو، نمیتوان ادعا کرد که یک تیونینگ کامل و اصولی صورت گرفته است! ساخت هدرز ۲۰۶ در ابتدای این مقاله بهتر است واقعیتی را با شما بازگو کنیم ، معمولاً شرکت های سازنده اتومبیل ECU ها را به نوعی تنظیم مینمایند که خودرو نتواند نهایت کارایی خود را نشان دهد چراکه در صورت استفاده حداکثری از توان خورو امکان به وجود آمدن ایراداتی وجود دارد پس نمیتوان گفت این کار اشتباه است. شما ممکن است نفت را شنیده باشید که به عنوان “منبع خون موتور شما” شناخته شده است.

استپر یکی از اجزایی است که باید هر چند وقت یک بار آن را تمیز و بشویید و دوباره بر سر جای خودش قرار دهید . اگر موتور، با استارت زیاد روشن شده و سپس، دود سفید از اگزوز خارج می شود و موتور لرزش دارد، احتمالاً علت آن ورود آب به فضای احتراق است که خرابی واشر سرسیلندر دلیل آن است. گفته. دوستان نمیارزه این هزینه انجام بشه منبع اسپرتم اونقدر صداشو زیاد میکنه ماشین صدای هواپیما میده تو حالت فابریکش صدای موتور دیوانه میکنه چه برسه اگزوز برداشته بشه و دور موتور 4000 رو هم رد کنه ! یکی از مزایای هدرزها، نصب ساده آن هاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است، اما طراحی و ساخت یک هدرز حرفهای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست.

بعضی از خودروها ، برای خروج هرچه بهتر دود ، دارای چهار عدد لوله اگزوز می باشند.مانند شکل زیر. حال هر چه این مسیر روانتر باشد، خروج دود سریعتر و در نتیجه قدرت موتور بیشتر میشود. تراکم دود در منیفولد اجازه خروج دود از سیلندر را نمیدهد و یا دست کم سرعت خروج دود را کاهش میدهد.در بعضی موارد نیز باعث ایجاد فشار بازگشتی مضاعف میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. بنابراین ریمپ تاثیری در افزایش گازهای NOx, HC, CO, هدرز پراید CO2و به طور کلی آلایندگی خودرو ندارد و کوچک ترین مشکلی در گرفتن معاینه فنی برای خودرو ایجاد نمی کند. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز 206 تیپ 5 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود.

Leave a Comment