Posted on: اکتبر 31, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

سعی کنید این نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی رایگان با جواب که در اختیار شما قرار داده ایم را با دقت بخوانید . شما تقریبا به 80 درصد سوالات جواب صحیح دادید : رد شدید شما باید از 30 سوال به 26 سوال جواب دهید, آزمون آیین نامه رانندگی اصلی 9 با یکم تلاش بیشتر موفق می شوید. 4- نگاه کردن به نقشه گوش کردن به موزیک با صدای بلند و استفاده از تلفن همراه. 2- نگاه کردن به آیینه اتومبیل. 1- نگاه کردن به اطراف اتومبیل. رانندگان وسایل نقلیه به منظور گردش به راست چه نکاتی را باید رعایت کنند؟ رانندگان موظفند برای گردش به چپ در راه های بیرون شهر که منحصر به دو خط عبور رفت و برگشت بوده و مانع فیزیکی وسط جاده نداشته باشد، وسیله نقلیه را … در صورتیکه در وسط تقاطع چراغ راهنمایی زرد شود… روشن شدن چراغ زرد در تقاطع به چه معناست ؟ چرا باید همه خلاصه کتاب آییننامه رانندگی را در اختیار داشته باشند. رانندگی رقابت جویانه چیست؟

آزمون آیین نامه 17- این تابلو بیانگر چیست؟ کدامیک از تابلو های شکل زیر به معنای (پایان جدا کننده ) می باشد؟ برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 در سال ۹۷باید مراحلی را به ترتیب . آزمون اصلی آیین نامه یا آزمون آیین نامه افسر امتحانی است که از متقاضیان گواهی نامه رانندگی پایه ۳ اخذ می شود . هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام میکنند در گام اول باید آزمون اصلی را پشت سر بگذارند و سپس وارد پروسه آموزش رانندگی به صورت عملی شوند اما پیش از آنکه آزمون عملی بدهند نوبت به آزمون اصلی میرسد که باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذراند تا بتوانند در آزمون عملی شرکت کنند. دانلود کردن سوالات آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ در شرایط خاص آزمون اصلی که زمان کافی وجود ندارد و شما استرس مضاف امتحان عملی را نیز دارید کمک خواهد کرد که با شبیه سازی شرایط آزمون، همزمان یادگیری و آمادگی برای آزمون آیین نامه را پیش ببرید. با توجه به نتایجی که برای شما نمایش داده می شود عملکرد خود را می توانید بازیابی کنید و نسبت به رفع نقاط ضعف خود اقدامات لازم را انجام دهید؛ زیرا آزمون هایی که بدین صورت انجام می دهید زمینه ای مهم برای ارزیابی شما برای شرکت در آزمون های اصلی آیین نامه رانندگی است.

برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی بهتر است با دانلود نمونه سوالات آيین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی خودتان را آماده کنید. چگونه بار اول در آزمون آیین نامه اصلی قبول شویم ؟ آزمون شبیه سازی شده آیین نامه ی اصلی شماره ۳ دارای ۳۰ سوال گردآوری شده است. تنها کاری که باید انجام دهید مطالعه دقیق و اصولی سوالات آیین نامه است. جدید ترین نمونه سوالات آیین نامه 1400 راهنمایی و رانندگی رایگان را اینجا خواهید دید. مدرک تحصیلی کارشناسی بوده و دوره آموزشیالزم را دیده باشند به صورت رایگان در .. عبارت است از وزن وسیله نقلیه بدون راننده و مسافر و بار ولی با مخزن پر از 98- وزن بدون بار:. 3- در شرایطی که در جاده و یا خیابان عابر پیاده یا دوچرخه سوار وجود دارد باید سرعت مناسب را انتخاب نمایید. در شرایطی که در جاده و یا خیابان عابر پیاده یا دوچرخه سوار وجود دارد باید سرعت مناسب را انتخاب نمایید.

گواهی نامه رانندگی به طور مثال اگر از شما خواسته شود یک جای مشخص پارک کنید، باید به موقع راهنما بزنید و آینه را چک کنید و در همان نقطهای که درخواست شده پارک کنید. 3- اگر شما قصد گردش از قسمت کنار گذر تقاطع را دارید می توانید با احتیاط عبور کنید. و این یعمی اگر بیشتر از این تعداد گفته شده اشتباه کنید مردود می شوید پس باید حتما برای قبولی از منابع معتبر استفاده کنید . حتما به شما خواهند گفت که مثلا من این نمونه سوالات را خواندم. فردادی می توانند رانندگی کنند که گواهینامه رانندگی دریافت نموده اند و اشخاصی که گواهینامه رانندگی اخذ نموده اند حقی برای آنان ایجاد نشده است، بلکه امتیازی است که در چارچوب قانون می توان آن را از متجاوزین به قوانین و مقررات سلب نمود. نقل و انتقال هر یک از وسایل نقلیه تابع مقررات این آییننامه خواهد بود. 4- هر سه موارد صحیح است. این آمادگی موجب می شود که شما به آسانی به سوال پاسخ صحیح دهید. کدام یک از گزینه های زیر صحیح می باشد ؟

Leave a Comment