Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

در سالن عقد پیوند مهردریا از بهترین گل های موجود و با کیفیت ترین آن ها برای گل آرایی استفاده می شود و جا شمعی های بسیار زیبایی وجود دارد که بر روی سفره و دور تا دور سالن قرار گرفته است. کین، ناسازگاری، دروغ و کج اندیشی و اهریمنی را از نهادشان دور ساز و مشعل مهر و راستی، همدلی و خرمی اهورائی را در دلهایشان بیفروز. برخی از سالن های عقد در شهر تهران از سفره های عقد بسیار گرانقیمت و لاکچری استفاده می کنند که می تواند جزو مزیت های سالن عقد جنوب تهران سالن ها دانست. عروس و دامادها و زوجهای جوان همچنین باید توجه داشته باشند که مکان مورد نظر آن ها برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسیشان چه نوع تشریفاتی را برای اجرا در حین برگزاری مراسم و جشن دارد و همچنین اصا به طور کلی چه محدودیتهایی در اجرای تشریفات مختف و گوناگون در باغ تالار و تالار پذیرایی مورد نظر وجود دارد.

باید توجه داشته باشید که باغ تالارها و تالار پذیراییهای زیادی در سطح تهران وجود دارند که هزینههای خاص و زیادی علاوه بر هزینههای اصلی برگزاری جشن عقد و عروسی در آن ها شامل جشن و مراسم میشود که در حقیقت اگر قبل از رزرو باغ یا تالار مورد نظر به خوبی این موضوع را از مدیریت آن مکان جویا نشوید میتواند در حین پرداخت انواع هزینهها به باغ عروسی شما را دچار مشکلاتی نماید.

ما سال های زیادی هست که در حوزه ازدواج و متعلقات و همچنین مجالس عروسی فعالیت داشته ایم و از اینکه یک فضا برای برگزاری مراسم عقد مناسب وجود نداشت ابراز گلایه داشتیم و اینکه اگر کسی هم می خواست مراسم متفاوتی داشته باشه بایستی تمامی امکانات مورد نیاز رو در یک فضایی با حداقل ظرفیت 150 تا 200 نفر ، فراهم می کردیم و این موضوع علاوه بر اینکه برای یک مراسم عقد با تعداد میهمانان اندک ، چهره مراسم رو بد جلوه می داد ، هزینه یک مراسم عقد رو تا میزان زیادی افزایش می داد و تعداد افراد زیادی برای چنین موضوعاتی ترجیح می دادن مراسم عقدشون رو بدون دعوت از بزرگترهای فامیل و دوستان و آشنایان دیگرشون برگزار کنند .

همچنین پذیرایی از مهمانان نیز امکانی است که سالن عقد خاطره فراهم آورده است تا از این بابت نیز خیال عروس و داماد آسوده شود. در واقع این موضوع تا جایی میتواند از اهمیت برخوردار باشد که عروس داماد میتوانند قبل از برگزای مراسم عقد و جشن عروسی خود با تمامی پرسن باغ تالار و تالار پذیرایی در جسهای آشنا شده و همچنین تواناییهای آن ها در برگزای مراسم و جشن بررسی کنند. موضوع دیگری که میتوان گفت به نوعی یکی از دغدغههای مشترک در بین تعداد زیادی از جشنها و مراسمهای مختف به شمار میرود، موضوع عدم داشتن پارکینگی مناسب برای جایگاه پارک خودروهای میهمانان دعوتی به مراسم و جشن است که به نوبه خود باید از اهمیت باایی نزد عروس و دامادها و زوجهای جوان برخوردار باشد.

Leave a Comment