Posted on: آوریل 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بسیاری از مردم تمایل به بیش پیچیده کل فرایند از شروع کل خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار. واقعیت این است که کل کسب و کار بازاریابی وابسته مدل را می توان ساده اگر شما مایل به تمرکز بر روی انجام یک چیز در یک زمان. هنگامی که شما بیش از خود را پیچیده کل کسب و کار شما احساس پایمال کردن به عنوان شما احساس می کنید که وجود دارد بسیاری از چیزهایی را به انجام و شما نیز احساس می کنید اشتباه به عنوان شما نمی دانید که در آن برای شروع است. اگر شما در کسب و کار خود و شما ساده تمام اجزای اصلی در کسب و کار شما را بسیار پربارتر خواهد شد که شما به وضوح می دانم چیزهایی که شما نیاز به انجام است.

اگر شما نگاهی به استیو جابز که یکی از بزرگترین کارآفرین در طول عمر ما او همیشه تمرکز بر روی ساخت محصول خود را به دنبال ساده و آسان برای استفاده است. آن است که به دلیل سادگی آن را اپل بسیار محبوب در سراسر جهان و آنها را به فروش میلیاردها دلار ارزش محصولات است. یکی از نقل قول های استیو جابز به وضوح نشان می دهد که چرا سادگی بسیار قدرتمند است:

“که's شده است یکی از مانتراها – تمرکز و سادگی. ساده می تواند سخت تر از مجتمع: شما باید به کار سخت برای به دست آوردن خود را به فکر پاک کردن آن را ساده. اما آن's ارزش آن در پایان به دلیل هنگامی که شما وجود دارد شما می توانید کوه ها حرکت می کند. ”

بنابراین سوال این است که شما باید در حال حاضر این است که چگونه می تواند به شما در واقع ساده خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار ؟

در اینجا چند چیز که شما می خواهید را به توجه داشته باشید به طوری که شما می توانید ساده کل کسب و کار و به وضوح می دانم چیزهایی که شما باید انجام دهید:

1) تمرکز بر روی زیر یک سیستم است که به کار ثابت

تازه ترین اشتباهات از پریدن از یک سیستم به سیستم دیگر. زمانی که آنها نمی دیدن نتایج سریع از یک سیستم آنها شروع به دنبال سیستم دیگری به دنبال تفکر است که آن را ساده تر خواهد شد و آنها به نتایج سریعتر. لطفا برای جلوگیری از انجام این کار اگر شما یکی از آنها را به عنوان شما فقط خورد به چرخه چسبناک از خرید محصولات پس از محصولات. هنگامی که شما تصمیم به دنبال یک سیستم اثبات شده به آن می چسبد.

2) تمرکز بر روی انجام یک چیز در یک زمان و تکمیل تمام وظایف مورد نیاز

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نیاز به انجام به منظور دریافت خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار آغاز شده در جهت درست است. سریعترین راه برای تکمیل تمام وظایف است که به ماندن تمرکز بر روی انجام یک چیز در یک زمان. هنگامی که شما تمرکز بر روی انجام یک چیز در یک زمان به شما اطمینان خواهد داد که شما انجام آن را به درستی و شما می توانید ساخت یک بنیان قوی برای کسب و کار شما.

3) حفظ صفحه فشار خود را ساده

شما نمی نیاز به یک وب سایت پیچیده به منظور دیدن نتایج حاصل از این کسب و کار است. ساده, صفحه فشار, قادر خواهد بود برای کمک به شما از مشترکین دریافت و به شما فروش. کلید این است که به سادگی فقط با قرار دادن صفحه فشار خود را بالا و سپس نیشگون گرفتن و کشیدن در طول راه در حالی که وجود دارد این است که سازگار جریان ترافیک به وب سایت خود را. پیروی از اصول اساسی خوب فشار صفحه و فقط با شروع از وجود دارد.

4) تمرکز بر تسلط بر یکی از روش نسل ترافیک در یک زمان

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را و شما می خواهید به تمرکز بر تسلط بر یک روش در یک زمان. هنگامی که شما در حال تسلط بر یکی از روش شما باید به طور موقت چشم پوشی از بقیه روش نسل ترافیک. هنگامی که شما تسلط روش اول شما می خواهید برای ادامه به کارشناسی کارشناسی ارشد روش بعدی به طوری که وجود خواهد داشت چند جریان ترافیک به وب سایت خود را.

سادگی کلید موفقیت بازاریابی وابسته و شما می خواهید مطمئن شوید که شما اجرای آن را به کسب و کار شما. نگه داشتن آن ساده و از همه مهمتر اقدام گسترده اگر شما می خواهید برای دریافت طولانی مدت از درآمد خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار.

[ad_2]

Leave a Comment