Posted on: جولای 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“هنگامی که یک مرد حاضر است و مشتاق خدایان پیوستن به در.”
– Aeschylus

علاوه بر نقل قول بالا از یک اشاره فیلسوف یونانی یکی از مورد علاقه های دیگر است “سخت تر از کار من بیشتر خوش شانس دریافت می کنم.” آنها هر دو در واقع می گویند همان چیزی که: جهان را توطئه برای کمک به شما هنگامی که آن را متوجه است که شما گرفته اند سرنوشت خود را به دست خود را.

عملا هر سیستم باور در زمین معتقد به این اصل است. تا به حال شنیده ام کسی می گویند “خدا کمک می کند تا کسانی که خود را به کمک”? همان چیزی که.

مقدار زیادی از آن را نیز پایین می آید به روابط بین, زمان بندی و آماده سازی است. وجود ثابت و جریان ثابت از فرصت همه در اطراف شما. این همیشه بوده و همیشه خواهد بود. به میزان زیادی موفقیت می آید به کسانی که آماده هستند و آماده برای آن وقتی که می آید راه وجود دارد.

اگر شما می خواهم نگاه خود را به گذشته, من مطمئن هستم که شما را به یاد داشته باشید زمانی که فرصت های شگفت انگیز بودند به معنای واقعی کلمه در آستان خود را. در عین حال شما می تواند استفاده از آنها را به خاطر شما آماده شد با آنچه که مورد نیاز برای شرکت در. یا شما فاقد پول و زمان و اطلاعات و یا برخی از دیگر منابع است.

بیشتر پشتکار شما در یک کار متمرکز منطقه از موفقیت شما خواهد شد مجموعه ای در حرکت یک روند تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آماده می شود قادر به استفاده از فرصت ها است که در حال حاضر خود را در منطقه از موفقیت است که شما در حال کار در.

می توان آن را بسیار آسان است برای دیدن مردم بسیار موفق به عنوان “شانس” زمانی که به دنبال از خارج در داخل. حقیقت این است که اغلب آنچه به نظر می رسد شانس است که اغلب سال و گاهی چند دهه به صورت جدی کار سخت و بی امان فداکاری است. آن است که در واقع کار سخت است که به ارمغان می آورد در مورد این “شانس” را در زندگی خود را از آنجا که شما در حال آماده سازی خود را برای فرصت های آینده و همچنین (امیدوارم) ساخت خودتان ارزشمند در حال حاضر یکی.

بنابراین شما می خواهید بیشتر “شانس”? و یا اگر شما اعتقاد ندارند در شانس هستند شما به دنبال بیشتر به نفع? سپس شروع به کار! خود را سورپرایز شیرین و لذت بخش شما ممکن است تا یک روز به کشف کنند که کسی که علاوه بر این فقط شما نیز به شما کمک کند رسیدن به آنچه که شما پس از.

[ad_2]

Leave a Comment