Posted on: اکتبر 27, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

۲پس از این که نتایج برای شما نمایش داده شدند، اولین گزینه با همین آدرس را انتخاب می کنید. باید کد ملی، رمز عبور و کد امنیتی که قرار داده شده است را در جای خودشان وارد کرده و گزینه «ورود» را بزنید. چون برای بار اول است که می خواهید در سامانه ثبت نام کنید، باید تنها کد ملی را وارد کرده و گزینه «ورود» را بزنید. در مراحل بعدی ورود تنها با استفاده از کد ملی و رمز عبوری که انتخاب کرده اید انجام می گیرد و اطلاعات دیگری لازم نیست. روش دوم: برای فعالسازی رمز دوم پویای بانک کشاورزی باید به سامانه جدید SOTP مراجعه کنید. شما برای دریافت شبا به صفحه مخصوص این کار در بانک مورد نظر خود میروید و در صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد میکنید و سامانه به شما شماره شبای بانکی شماره خواهد داد. در این صفحه باید تمام اطلاعات مورد نیاز را به طور کامل و دقیق وارد کنید. مهم ترین اطلاعات مورد نیاز در این بخش شامل اطلاعات هویتی شما، شماره شبا بانکی، شماره گواهینامه و آدرس محل سکونت هستند. البته دقت داشته باشید که این کار فقط برای بار اول نیاز است؛ در مراحل بعدی شما می توانید با استفاده از کد ملی و رمز عبوری که خودتان انتخاب میکنید، وارد سایت شرکت سایپا شوید.

بعد از این که حساب کاربری خود را ایجاد کردید، می توانید در هر مرحله از ثبت نام سایپا ۱۴۰۰ شرکت کرده و نسبت به شرکت در قرعه کشی محصول مورد نظر خود، اقدام نمایید. حال باید گزینه «تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ 4. ۴ در ادامه و با انتخاب گزینه «تاکنون ثبت نام نکرده اید؟ پس ثبت نام اولیه در سایت سایپا الزامی است؛ اما قبل از این که طریقه ثبت نام در سایت سایپا را برای شما بیان کنیم، ابتدا باید نحوه ورود به سایت ثبت نام سایپا را بلد باشید. اگر چه نشانی اینترنتی و نحوه ورود به این سایت را هم در پاراگراف قبل به طور کامل بیان کرده ایم. در نتیجه اگر جواب ثبت نام سایپا 1400 شما مثبت باشد، وارد صفحه اصلی حساب کاربریتان خواهید شد. در حال حاضر بازار ثبت نام سایپا و ایران خودرو داغ است؛ با توجه به این شرایط سایت های مختلف سعی به نوشتن مطالبی جهت راهنمایی افراد دارند. جهت وارد شدن به سایت سایپا باید چند مرحله ساده را طی کنید.

البته رمز عبور خود را هم باید در این مرحله انتخاب کنید.؛ در ادامه و بعد از تکمیل ثبت نام، باید با استفاده از کد ملی و همین رمز عبور وارد حساب کاربری تان شوید. با صفحه درخواست کد ملی و رمز عبور مواجه می شوید. سپس صفحه ديگري جايگزين آن ميشود كه شامل كليه اطلاعات مربوط به انتقال مـي باشـد . به این شکل که با ارائه مدارک و اطلاعات لازم در این سایت، حساب کاربری خودتان را ایجاد می کنید. برای این کار باید وارد صفحه اصلی سایت ثبت نام سایپا شده و از منو موجود در قسمت بالای این سایت، گزینه «ورود / ثبت نام» را انتخاب نمایید. 5. ۵ در مرحله بعدی ثبت نام سایپا 1400 و پس از انتخاب گزینه «ثبت اطلاعات» یک پیامک به شمراه تلفن همراهی که وارد کرده اید، جهت احراز هویت ارسال می شود. باید این شماره را هم در کادر مربوطه وارد کنید تا احراز هویت هم به خوبی انجام گیرد.

قدم دوم؛ در صفحه باز شده شما باید شماره حساب بانک سپه خود را در کادر اول وارد کنید و سپس باید کد امنیتی را در کادر دوم وارد نمائید. 3. ۳بعد از این که این گزینه را کلیک کردید، مجددا صفحه جدیدی باز خواهد شد که از شما درخواست کد ملی و رمز عبور را دارد. در صورتی که همه اطلاعات را به درستی وارد کرده اید، تیک عبارت «من ربات نیستم» دئر پایان صفحه را زده و گزینه «ثبت اطلاعات» را کلیک کنید. » وارد صفحه اصلی ثبت نام سایپا خواهید شد. برای این که بتوانید محصولات تولیدی شرکت سایپا را به طور مستقیم و با قیمت مصوب کارخانه تهیه کنید، باید ابتدا در سایت این شرکت ثبت نام نمایید. 2. ۲ بعد از این که وارد سایت ثبت نام این شرکت شدید، صفحه ای مانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد. در ادامه طریقه ثبت نام سایپا ۱۴۰۰ را به طور مفصل توضیح می دهیم؛ پس اگر قصد ثبت نام در این سایت را دارید، حتما این بخش را مطالعه کنید. اگر شماره حساب بانک آینده دارید، حتما برای تبدیلات، این لینک را بوک مارک کنید.

Leave a Comment