Posted on: می 4, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در این قطعه ما عصاره برخی از پایدار عقل و نقل قول از Jim Rohn کلاسیک کتاب: “ساختمان خود را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار است.” در کتاب خود او توضیح می دهد که خود چالش های حرفه ای و موفقیت احتمالی در علاوه بر این به برخی از سحر و جادو در پشت میباشد.

زمانی که او شروع به در بازاریابی شبکه جیم تنها مهارت بود که او می دانست که چگونه به شیر گاو است. او خوش شانس بود برای پیدا کردن یک شرکت بازاریابی شبکه ای و به زودی متوجه شدند که “سود هستند بهتر است از حقوق و دستمزد.” هیچ چیز وجود دارد در مدارس است که می آموزد این درس در نظام آموزشی ما.

در طول این دوره از کار خود را آموخته است که چگونه به فروش, چگونه به استخدام و ارتباطات خوب و آموزش دیگران در کسب و کار خود را. چگونه او آن را انجام دهیم ؟ هر مرحله از راه در یادگیری یک مهارت جدید او خواهد آن را امتحان کنید و سپس دوباره آن را انجام دهد. در نهایت از طریق کار سخت و پشتکار و 35-40 سال تجربه او به یک موقعیت بسیاری از آرزوی رسیدن به.

Jim Rohn تغییر زندگی خود را با یادگیری برخی از اساسی فلسفه. یک عبارت بسیار مهم: “اگر شما چیزی را اغلب به اندازه کافی نسبت ظاهر خواهد شد.” هنگامی که شما به 10 و 1 به پیوستن به کسب و کار آن است که محتمل است که درگیر شدن 20 تولید خواهد شد 2. با این طرز فکر شما نمی مراقبت از آن است که هر فرد خاص پیوستن به شما, اما شما هنوز هم مراقبت که آنها شنیدن پیام خود را. وجود دارد هیچ چیز بدتر از چندین سال به زندگی حرفه ای خود را, داشتن یک دوست و یا نسبی بپرسید پس از درک موفقیت شما چرا شما نمی به آنها بگویید در مورد فرصت خود را در اوایل.

یکی دیگر از فلسفه او آموخته بود از داستان برزگر از کتاب مقدس است. برخی از دانه سقوط توسط ایستگاه فرعی که در آن پرندگان آن را دریافت کنید. برخی می افتد بر روی زمین سنگی که در آن جوانه اما پس از آن جدوگاه و می میرد. برخی از سقوط در خاردار زمین و شروع به رشد می کنند اما خار انسداد این و آن می میرد. در نهایت برخی از دانه می رسد زمین بارور (و شما در نهایت باید استخدام کسی است که موفقیت در کسب و کار شما). نکته مهم این است که فلسفه ای که شما هیچ کنترل در این شرایط. اصلا شکار پرنده و یا سعی کنید برای از بین بردن تمام سنگ و خار. شما نمی توانید آن را انجام دهید و نا امید خواهد شد تلاش را که در. فقط نگه داشتن کاشت تا برخی می افتد روی زمین.

با توجه به جیم “همه چیز سحر و جادو چالش برانگیز است.” چگونه سحر و جادو ؟ با توجه به کتاب مقدس: “اگر دو یا سه توافق بر سر یک هدف مشترک هیچ چیز غیر ممکن است.” چگونه است که تغییر بازاریابی شبکه ای خود را وابسته حق رای دادن کسب و کار و یا خانواده زندگی ؟

چگونه به چالش کشیدن ؟ با توجه به جیم شدن مردم به کار با هم است مانند “نگهداری از گربه است.” اما فقط برخی از نبوغ هر کسی می تواند این کار “سحر و جادو است.” فقط به شکل یک راه برای گرفتن آن را انجام داده و کسب و کار شما را بسیار به طور ناگهانی ارزش ثروت.

او همچنین آموخته مهارت آموزش…چگونه زندگی و کار می کند. در قرن 21 چه بیشتر مورد نیاز هستند و نه فقط مهارت های کسب و کار, اما مهارت های زندگی. ارتقا مهارت های زندگی مهارت های رهبری و یادگیری چگونه به تعیین اهداف است. بزرگترین مهارت های زندگی است که استعداد برای الهام بخشی که مورد نیاز است به منظور کمک به مردم این باور را در خود به اندازه کافی برای رسیدن به رویاهای خود.

صداقت مهم است. زمانی که اشتباهات ساخته شده, صادق, با مردم, اما کمک به آنها صحیح و یا تعمیر ظروف سرباز یا مسافر آنها ایجاد کرده اید. سپس به کمک به آنها را به این باور را در خود به منظور رسیدن به پتانسیل خود را. اگر چه جیم آن را باور نمی کند او مربی به او گفت که روزی او می خواهم به یک اتاق و مردم می گویند “که او را. که معروف است.”

جیم آموخته به کار با افرادی که “سزاوار آن” در مقابل کسانی که “به آن نیاز دارند.”. مانند “زندگی خود” بودن از خدمات شایسته و نه نیاز. به جای “نیاز دارید و شما باید درو” از کتاب می گوید: “ایجاد و شما باید درو.” او نیز درس آموخته از حمایت و همکاری با گروه. “شما کمک می کند 1,000 اما شما نمی توانید حمل 3 بر روی پشت خود را.”

[ad_2]

Leave a Comment