Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

این اسکراب بدون عارضه است و برای کسانی که پوستی حساس دارند بسیار مناسب میباشد. کراتولاین بدون ایجاد تحریک و سوزش باعث لایه برداری ملایم و بدون پوسته ریزی سلول های مرده پوست می گردد. کرم لایه بردار هیدوردرم علاوه بر اسید های میوه از ویتامین های A و E تشکیل شده که اثر بهتر و مناسب تری روی کرم لایه بردار لوکاسید پوست دارد.

روش استفاده: این ماسک را بر روی تمام صورت به جز چشمها پهن کنید و ماساژ دهید و در نهایت صورتتان را با آب به آرامی بشویید. زیرا در مواد آن صابون استفاده نشده است ، برای افراد با پوست های حساس و پوست های چرب بسیار مناسب است و بوی خوش و رایحه آن ساخته شده از عصاره گل میمون و آلوورا است.

کرم لایه بردار هیدرودرم در انواع مختلف بعنوان بهترین کرم لایه بردار قوی مورد استفاده و رضایت بسیاری از افراد قرار گرفته است. در ادامه سعی میکنیم راهنمای کاملی را برای خرید بهترین کرم لایه بردار به شما ارائه میکنیم. کرم لایه بردار هیدرودرم حاوی 10٪ اسید گلیکولیک خالص بر پایه کمپلکس تقویت کننده و التیام بخش روغن کالاندولا با خاصیت آنتی باکتریال و التیام بخشی، آسکوربیل پالمیتات که فرم فعال ویتامین C می باشد جهت افزایش قابلیت انعطاف پذیری و استحکام پوست و کاهش چین و چروک سطحی و تیرگی های پوست، رتینیل پالمیتات که پیش ساز ویتامین A است و سبب کاهش چین و چروک پوست می شوند، این ترکیبات با برداشتن لایه فرسوده و خارجی پوست، لک های قهوه ای و چین و چروک را کاهش و بهبود می بخشد.

بیماران دارای پوست بسیار حساس به آفتاب یا بیماران مبتلا به عفونتهای فعال مثل زردزخم یا تبخال و نیز افرادی که بیماریهای خاصی مثل لوپوس دارند، نباید از این کرمها استفاده کنند. پوست حساس : برخی از پوستها در برابر عوامل مختلف دچار تغییراتی میشوند که ممکن است برخی از مشکلات پوستی را به همراه داشته باشند. این کرم، پوست صورت را پوسته پوسته نمیکند و برای افرادی که پوست حساس و چربی دارند مناسب میباشد. از ویژگیهای دیگر این محصول میتوان به بهبود بافت پوست، از بین بردن سلولهای آسیب دیده و تیره، تقویت اعصاب سلولی برای تقویت قابلیت انعطاف پذیری و بهبود ناپایداری پوست اشاره کرد.

Leave a Comment