Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

جی پی اس خودرو GR800 با داشتن باتری 7800 میلیآمپر، محصول کشور آلمان، توانایی عملکرد 15 روزه دارد و در حالت آفلاین به مدت 35 روز میتواند مورداستفاده باشد. مدت زمان ارسال اطلاعات نیز حدود ۳۰ ثانیه طول می کشد. نحوه کار سنسور به این صورت است که ابتدا باید حدود ۳ الی ۵ دقیقه ردیاب را ساکن قرار دهید.

مسیریاب GM2500 از سیمکارت پشتیبانی میکند و با استفاده از GPS و GPRS اطلاعات جغرافیایی را برای شما هم به صورت پیامک و هم در نقشهی گوگل و نرمافزار ایمن ردیاب ارسال میکند. ردیاب با هر گونه ضربه، فشار توسط پیامک شما را از آن آگاه می کند. با این سنسور، هر گونه لرزش، ضربه ای که به ردیاب وارد شود، توسط پیامکی از آن آگاه می شوید. با این ردیاب می توانید هر گاه سرعت بیشتر از حد مجاز باشد، آلارمی دریافت کنید.

تماس از طریق ردیاب فعال می شود و حالا می توانید تمامی صداها را بشنوید. این ردیاب ضدآب می باشد و در تمامی لوازم نقلیه حتی کشتی نیز قابل استفاده است. ناحیه امن این امکان را به شما می هد تا یک ناحیه شعاعی بر روی نقشه تعریف نمایید و در صورت خارج شدن خودرو از آن ناحیه پیام هشدار دریافت کنید. آهنربای پشت دستگاه باید به اندازه کافی قوی باشد که بتواند وزن دستگاه و تکان هایی که ماشین می خورد را تحمل کند و از وسیله نقلیه جدا نشود، پس باید به قدرت مگنت های ردیاب نیز توجه کرد چون در صورت گم شدن دستگاه دیگر به خودرو مورد نظر دسترسی نخواهید داشت.

ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 به علت وجود باتری های قوی قدرتی بسیار بالا دارد. باتری های ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 در حالت استند بای تا ۳۵ روز می تواند شارژ را در خودش نگه دارد و روشن فروش ردیاب مگنتی بماند. باتری این ردیاب می تواند آن راتا ۳۵ روز روشن نگه دارد. با داشتن یک باتری داخلی حتی در صورت قطع اتصال از برق خودرو ردیاب همچنان تا یک ساعت توانایی عملکرد دارد. در ادامه به معرفی سه مدل از ردیاب های آهنربایی خواهیم پرداخت که جزء بهترین مدل های موجود در بازار کشور هستند و می توانید با خیال راحت آن ها را خریداری کنید.

Leave a Comment