Posted on: سپتامبر 8, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

کدام مکمل سوخت افزودنی (تقویت کننده اکتان) خرید بهترین مکمل سوخت خودرو اینجا کلیک کنید برای خودروهای BMW ، بنز ، تویوتا ، فولکس واگن و توربوشارژ مناسب است؟

بهترین مکمل سوخت برای پراید

 

دارندگان اتومبیل های اسپرت با حجم موتور بالا خرید بهترین مکمل سوخت خودرو و توربوشارژر و همچنین دارندگان اتومبیل هایی با موتور پیشرفته متراکم ، همیشه به سوخت با حداکثر عدد اکتان نیاز دارند. یکی از مشکلات اصلی دارندگان این خودروها عدم دسترسی به سوخت با کیفیت حداکثر است. کلاس فله و توربوشارژ به سوخت با عدد اکتان بالای 90 نیاز دارد. خرید بهترین مکمل سوخت خودرو با توجه به مارک های متعدد موجود در بازار ، اکثر خریداران مکمل های بنزین گیج می شوند.

 

چگونه یک افزودنی (سوخت برای خودرو (BMW ، بنز ، تویوتا ، ولوو ، آلفارومئو)) انتخاب کنیم؟

 

1. سازنده کالا را بررسی کنید
اتومبیل های مدرن همیشه به مکمل های خرید بهترین مکمل سوخت خودرو سوخت یا تقویت کننده های اکتان با فرمولاسیون پیشرفته نیاز دارند تا علاوه بر بهبود قدرت موتور و افزایش قدرت آن ، به موتور خودرو ، سیستم سوخت ، سنسورها و کاتالیزورها آسیب نرساند. خرید بهترین مکمل سوخت خودرو فقط تعداد کمی از شرکت ها در جهان قادر به تهیه مکمل هایی با این ویژگی هستند.

نحوه استفاده از مکمل بنزین

 

Karizshop-مکمل سوخت-ماشین آلمانی-BMW-Benz-Ferrari-Porsche-Kia-Hyundai-

2. مصوبات و استانداردها را مرور کنید
همه مکمل های تقویت کننده اکتان دارای تاییدیه ها و استانداردهای معتبر از کارخانه های اتومبیل سازی یا شرکت های پتروشیمی هستند. خرید بهترین مکمل سوخت خودرو می توانید این اطلاعات را در صفحه داده محصول و سایت سازنده مکمل بررسی کنید. استاندارد اتحادیه اروپا و تولیدکنندگان خودرو مانند بنز ، BMW ، کرایسلر ، رنو-نیسان ، پژو و ولوو از معتبرترین خرید بهترین مکمل سوخت خودرو گواهینامه های مکمل های سوخت و بنزین هستند.

بهترین مکمل بنزین برای 206

 

3. میزان افزایش اکتان بر اساس RON
مکمل ها در حجم معینی از سوخت (به عنوان مثال 55 لیتر) همیشه عدد اکتان را مشخص می کنند که می توانند با پارامتر RON افزایش دهند. تبدیل اکتان 87 به بنزین فوق العاده با کیفیت عالی با اکتان 91 ، همیشه قبل از استفاده اطلاعات خرید بهترین مکمل سوخت خودرو مربوط به مکمل ها را به طور کامل بخوانید زیرا برخی از مکمل ها را می توان با غلظت بالاتر استفاده کرد تا در نمونه قبلی عدد اکتان بیشتر شود اگر مکمل را به 25 لیتر سوخت اضافه کنیم در مخزن اتومبیل ، افزایش اکتان بسیار بیشتری خواهیم داشت. توجه داشته باشید که همه مکمل ها این قابلیت را ندارند و باید متناسب با سوخت موجود در ماشین از آن استفاده خرید بهترین مکمل سوخت خودرو کنید تا به ماشین آسیب نرسد.

 

 

خرید مکمل بنزین عمده

 

4. مکمل های بنزین را از یک فروشگاه خرید بهترین مکمل سوخت خودرو معتبر خریداری کنید
همیشه سعی کنید مکمل های سوخت و حتی لوازم یدکی را از نمایندگان معتبر شهر خریداری کنید ، همچنین خرید مکمل های سوخت و تقویت کننده های اکتان بصورت آنلاین راهی مطمئن و بدون دردسر است. همچنین ، با خرید از نمایندگان معتبر ، قیمت تمام شده برای مصرف کننده کالا به دلیل حذف واسطه ها بسیار راحت تر خرید بهترین مکمل سوخت خودرو خواهد بود

مکمل بنزین کاسپین

اکتان بوستر کاسپین

5. بهترین مکمل های سوخت خرید بهترین مکمل سوخت خودرو (تقویت کننده اکتان) موجود در بازار ایران

Octane Booster GAT Octane Booster S آلمانی Octane Booster مکمل GAT
مکمل تقویت کننده GAN Octane
مکمل بنزین Wurth
مکمل اکتان تقویت کننده سوناکس
مکمل سوخت تقویت کننده NOS Car Octane
X-1R سیستم سوخت مکمل اتومبیل
LIquimoly Octane به علاوه مکمل سوخت خودرو
مکمل سوخت اتومبیل Prestone
تقویت کننده اکتان بنزین LUXIT خرید بهترین مکمل سوخت خودرو
مکمل اکتان سوخت ماشین DG

Leave a Comment