Posted on: آوریل 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

برای کسانی از شما که خواندن بورلی کلیری را “هنری Huggins” و “رامونا” کتاب فیلم “رامونا و Beezus,” نمی خواهد نا امید. اگر شما نا آشنا با خانم کلیری را نامتعارف شخصیت خود را در بند گرفتن یک کیسه بزرگ روغنی پاپ کورن های غول پیکر, گیلاس کک و مورد علاقه خود را در نوار آب نبات (Snickers, هر کسی?), سپس به نظاره نشست و لذت بردن از جهان از یک بسیار بازیگوش اما به خوبی معنی Ramona Quimby.

به زودرس نه (تا سه ماه) سال دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در زندگی است. آن است که از طریق منشور از چشمان او که ما با مشاهده این فیلم است. از لحظه ای که ما با این افسونگر ما رو. ما vicariously تجربه رامونا antics حقانیت و محاسبات غلط در طول این توقف غلتکی سوار coaster.

رامونا است عجیب و غریب (و ترور) از کلاس سوم درس. او را در محله wild child باید در تمام هزینه های اجتناب. او سوپر قهرمان (در ذهن خود) که همواره باعث می شود هر وضعیت بد بدتر است.

درد و رنج از کلاسیک میانه-کودک سندرم درام شاهزاده خانم احساس ناکافی در مقایسه با زمانی که به او زرق و برق دار و “کامل” نوجوان, خواهر, Beezus و شایان ستایش او می-را-بدون-اشتباه خواهر عزیزم روبرتا.

زمانی که Quimby خانواده در برابر یک بحران بزرگ ما قهرمان کوچک طول می کشد آن را بر خودش برای نجات عزیزان خود را از برخی از فاجعه است. متاسفانه برای رامونا او ایده های بزرگ و نیت خوب تنها به ایجاد مشکلات بیشتر. در حالی که هر تلاش در حال “خوب” نتیجه معکوس او شجاعانه در ادامه مبارزات انتخاباتی خود را به تصویر خود را تغییر دهید و نتیجه تلاش خود را به.

مدیر الیزابت آلن هوشمندانه ما را قادر می سازد برای ورود به رامونا تخیلی مغز با استفاده از (اما نه بیش از حد) از جلوه های ویژه. ما مجاز به دیدن گاهی اوقات وحشتناک اما اغلب با شکوه در داخل این شگفت انگیز ذهن کودک. و آنچه در جهان است را ببین. اما شما نمی توانید هر گونه اخلال گران از این مؤلف.

من به خصوص دوست داشت رابطه بین پدر, بازی های برگزار شده توسط John Corbett (“جنسیت و شهر 2”) و دختران خود را. این پیوند است که به ندرت به کاوش در خانواده سینما و هنوز مانند یک فاکتور بسیار مهم در توسعه هر دختر اعتماد به نفس ، در تلویزیون sitcoms پدران اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان buffoons در حالی که اصلی ترین فیلم از ویژگی های پدران به عنوان deadbeats که در حال سوء استفاده وجود ندارد و یا ضعیف است. در نهایت ما شاهد قوی و در عین حال حساس و پدر دلسوز است که قادر به نمایش احساسات خود را در حالی که باقی مانده به شکل قدرت. براوو!

این بچه دوستانه فیلم تکل برخی به موقع و بی انتها مطالب: از دست دادن شغل و مشکلات مالی, اولین عشق, رقابت خواهر و برادر, شب ترور و حتی مرگ شود. اما این شخصیت محور فیلمنامه می شود هرگز آمرانه یا maudlin. این “جدی” موضوعات یکپارچه بافته شده و طول پیچیده پرده نقش دار از فیلم.

در نهایت این آمدن از سن داستان که در آن ما شخصیت سرب می آموزد درس با ارزش در مورد خانواده و نوع دوستی از دست رفته و عشق و شجاعت و از خود گذشتگی. ما ممتاز به تجربه همراه با رامونا او “aha” لحظات که در آن او دستاوردهای حکمت و شفقت و بینش.

وجود دارد هیچ “اتفاقی” حمایت از نقش ها در فیلم است. هر فرد واقعی است و به یاد ماندنی است. همیشه فوق العاده Sandra Oh (“grey’s Anatomy” و “وری”) است رامونا سوم-معلم کلاس که با استفاده از خیالی “بی صدا” را فشار دهید برای hush کلاس خود است. Bridget Moynahan (“I, Robot) نقش Quimby مادر دوروتی. Ginnifer Goodwin (“Big Love”) است که دوروتی خواهر جوان, عمه ، خاله, Bea و تنها بالغ که به طور کامل درک رامونا احساس بی کفایتی. قلب ضربان Josh Duhamel (“همه فرزندان من”) است Bea تعهد-هراسی دوست پسر سابق هوبارت.

گرد کردن چاشنی بازیگران doe-eyed گیج سلنا گومز (صدای هلگا در دیزنی “Horton hears a Who”) به عنوان احساس وحشت و نگرانی زده Beezus یک “نفرت انگیز” نام که گیر هنگامی که کودک نو پا رامونا قادر به تلفظ واقعی او نام بئاتریس. به عنوان خواهر بزرگتر او را در موقعیت unenviable از تلاش برای اهلی او را “تخیلی”خواهر و برادر بدون گرفتار شدن در مقطع موها. متاسفانه بیشتر از نه Beezus است در پایان دریافت از یکی از رامونا را به خوبی معنای escapades. Beezus معمولی خواهر; یک دقیقه حفاظت از رامونا از یک وضعیت کج رفته و بعد ضابط خودش از خفه زهر از وجود او. و سپس وجود دارد رضایت بزرگ او ناشی از تحریک رامونا رنگارنگ تخیل پس از چراغ ها و سایه ها ظاهر می شود بر روی دیوار اتاق خواب خود را.

موفقیت این فیلم سرزمین مستقیما در بسیار قادر به شانه آن جوان دختر ساده جوی پادشاه. اگر چه یک تازه وارد به سینما روشن است از لحظه ای که او به نظر می رسد روی صفحه که او متولد شد به بازی این نقش محوری. من نمی تواند فکر می کنم از یک کودک بازیگر مناسب برای این قسمت. فکر می کنم ابیگیل برسلین و داکوتا فانینگ (حدود هفت سال پیش) نورد را به یکی از بسته های کوچک از دینامیت. با بیانی چشم زود رنج تابش خیره کننده و OMG چشم-نورد نگرش جوی قطاری از قلب و روح این جاودانه شخصیت داستانی.

من به شدت توصیه “رامونا و Beezus” (همچنین برچسب زده “یک خواهر کوچک می رود راه طولانی”) به تمام اعضای خانواده بیش از سن نه. من شک دارم که بیش از حد بسیاری از squirmy کودکان جوان خواهد بود قادر به نشستن طریق این نزدیک به دو ساعت فیلم. وجود دارد بدون خشونت, اعتراض با زبان و یا با sex یا برهنگی.

من مشتاقانه منتظر با انتظار به عاقبت.

[ad_2]

Leave a Comment