Posted on: می 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آمریکایی مخترع و دانشمند توماس ادیسون یکی از پرکار ترین مخترعان و سخت کوش تجار و بازرگانان از همه زمان. پس از مرگ او در سال 1931 (سن 84) او برگزار شد اختراع ثبت شده برای 1093 اختراع است. او اخلاق کاری قوی و تزلزل ناپذیر فداکاری به خوبی شناخته شده است. او است که اغلب ذکر شده به عنوان یک مدل نقش برای موفقیت است.

“نابغه است از یک درصد الهام و نود و نه درصد عرق است.”

یکی از ادیسون ترین مکرر, نقل قول, این نشان می دهد که همه ما باید از این ظرفیت برای رسیدن به کارهای فوق العاده ای. البته وجود اعتقاد به این که نابغه هستند به سادگی متولد استعداد. اما ادیسون نشان می دهد که این یک اسطوره است و در واقع هر انسانی قادر به موفقیت. آن است که ارزش به خاطر سپردن است که “نابغه” است ذهنی کلمه. این امکان وجود دارد برای همه برای رسیدن به خود و یا نام تجاری خود نابغه چه که هنری استعداد و توانایی علمی یا عملی مهارت است.

“من شکست خورده است. من فقط در بر داشت 10,000 راه است که کار نخواهد کرد.”

توماس ادیسون یکی از اصلی کارشناسی ارشد از چرخش مثبت. این چشم انداز مثبت مهم است که هنگامی که در تلاش برای رسیدن به یک هدف است. همه ما می دانیم که بسیار کمی در زندگی آسان است پس لازم است برای دیدن موانع در سالم نور است. از همه شکست ها و اشتباهات است که می تواند آموخته شود.

“بسیاری از شکست های زندگی افرادی هستند که درک نمی کنند که چقدر به موفقیت نزدیک بودند که آنها به.”

با توجه به ادیسون برای رسیدن به موفقیت حیاتی است که ما نه دلسرد با موانع. می توان آن را بسیار آسان به را در رویاهای خود را هنگامی که شما تجربه کرده ام تکرار نا امیدی. این موفقیت ممکن است فقط در اطراف گوشه, بنابراین مهم است که باقی می ماند مداوم و متمرکز بر هدف خود را.

“جهنم وجود دارد در اینجا – ما در حال تلاش برای به انجام رساندن چیزی.”

هنگامی که در تلاش برای رسیدن به یک هدف می توان آن را لازم به خم شدن چند قوانین. البته که نه به نشان می دهد که توماس ادیسون را تایید قانون شکستن فعالیت ها. اما بسیاری از افراد موفق نمی رسد مواضع خود را با بازی با قوانین. قطعا شما هرگز نباید احساس اجبار توسط افرادی که به شما بگویم که هدف آنها غیر ممکن است.

“اگر ما همه چیز ما قادر هستند ما را به معنای واقعی کلمه مبهوت خودمان است.”

هر فرد در این سیاره است قادر به دستیابی به چیزهای شگفت انگیز. بسیاری از ما هرگز در رسیدن به پتانسیل کامل ما چون ما هیچ ایمان خودمان و یا مایل به قرار دادن در کار سخت لازم است.

توماس ادیسون دست آورد موفقیت های بزرگ در طول زندگی اش. اما او نگهداری تشنگی برای دانش و تمایل به بهبود جهان اطراف او. 80 سال پس از مرگ او ادیسون فلسفه هنوز هم چقدر به ما یاد می دهد.

[ad_2]

Leave a Comment