Posted on: آوریل 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اگر شما در حال خواندن این, برای اولین بار, شما احتمالا نمی دانید که من عاشق رشد شخصی است. نه تنها به خاطر آنچه که من شده اند قادر به دستیابی از طریق کشف خود من مسائل و بلوک اما به دلیل آنچه که من را دیده اند آن را در دیگران زندگی می کند! روز دیگر من در خواندن در مورد میانجیگری. شما ببینید مدیتیشن یکی از آن چیزهایی است که رهبران معنوی و شمن انجام شده است برای قرن ها! اما من باید اعتراف کنم این یکی از آن چیزهایی است که من یک زمان سخت چسبیده و روزانه انجام میدهیم. چه اتفاقی می افتد زمانی که من تفکر من است یا می خواهید برای رفتن به خواب و یا ذهن من فقط می رود دیوانه با افکار روز و یا روز قبل و پس از آن من می دانم که من نمی میانجیگری به درستی و باید برای شروع همه را دوباره و دوباره!

این احساس من است که مدیتیشن است که اگر نه بزرگترین بخش به ایجاد زندگی شما می خواهید. کلیدی در اینجا این است که برای اولین بار خارج از ذهن خود را (سر افکار, فکر کردن). ذهن است یک راه عالی از تلاش برای بدست آوردن شما را به فکر می کنم به طور مداوم در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد آنچه که اتفاق می افتد, آنچه باید اتفاق می افتد به دلیل ترس از چیزی نه چندان خوب اتفاق می افتد! این راه منطقی ذهن تلاش می کند برای محافظت از خود. هنگامی که آنچه ما در اینجا به تجربه شهامت و بی باکی! شما ببینید اکثر مردم (و من شده اند این فرد بیش از حد) نمی تواند خود را کنترل ارتعاش به اندازه کافی بلند برای رسیدن به اهداف خود. چیزی است که همیشه در راه می شود که آیا آن یک شعله یک عضو خانواده است که به شما صدمه دیده, معلم, همسر, مشتری, سگ, و غیره. شما رانش من.

آنچه که در اینجا مهم است به یاد بگیرند برای زندگی از یک محل بدون فکر کردن اما در عوض احساس و گوش دادن به شهود خود را و به آنچه در آن به شما گفتن. این به این معنی یادگیری می شود و در مقابل همیشه به داشتن نظرات و ایده ها و افکار و قضاوت و نگرانی در مورد هر کس و همه چیز. برای من وقتی که می آید به انتظار به کودکان و نوجوانان آن را به دلیل آن به نظر می رسد همیشه سخت تر به زندگی می کنند از این محل از “اعتماد” و وفاداری خود را هنگامی که شما بچه ها و نگرانی در مورد آنها. حداقل چیزی که مهم است یک پدر و مادر می توانید انجام دهید برای فرزند خود نگران است! اما دوباره این آسان نیست. آنچه مهم است وقتی که می آید به تجلی رویاهای خود را به ذهن لرزش خود را به صورت روزانه. من شنیده ام آن گفت: قبل از یکی از پدران رشد شخصی “ارل بلبل” او نقل است که این “موفقیت تدریجی تحقق شایسته ایده آل است.” و شما باید یاد بگیرند به ذهن لرزش خود را (به عنوان مثال: افکار) به اندازه کافی بلند و به اندازه کافی — به اندازه کافی به منظور دستیابی به قلب خود را بخواهد.

ارتعاشات بالاتر از شادی و شور و شوق موفقیت و قدردانی و عشق و قدردانی است که شما دیگر در حال گرفتار شدن در ذهن پچ پچ. این است که چرا شغل وجود دارد در مقابل صاحبان کسب و کار مردم که صبر کنید برای اقتصاد بهتر و یا برای یک دست کردن در مقابل ایجاد نتایج خود را. از زمانی که من در محل کار هستم و کار من کار من در انتظار کسی یا چیزی دیگری آن را “خوب” در طول روز. اما زمانی که من متعلق به کسب و کار من, من می دانستم که من تنها کسی که می تواند انجام این کار برای من. آن را به من آموخت اعتماد به نفس. و این چیزی است که شما می توانید خرید! در اینجا برخی از راه برای رسیدن به شیار از مراقبه است.

1. دوش گرفتن در صبح قبل از شما نشستن برای مراقبه خود را. صبح است و معمولا زمانی که ذهن اکثر استراحت و گاهی اوقات شما می توانید استراحت و حتی بیشتر را به واسطه انجام این کار برای اولین بار.

2. یک لحظه به دریافت راحت اما نه دراز. دروغ گفتن معمولا منجر به خواب رفتن و شما می خواهید برای استراحت ذهن خود را در طول مراقبه خود را نه به طور کامل و به R. E. M دولت!

3. باید یک تایمر نزدیکی و شروع به خود را میانجیگری در 10 دقیقه. شما همیشه می توانید افزایش این تعداد بعد اما کلیدی در اینجا این است که شروع به کوچک و رشد وجود دارد.

4. سعی کنید نگه داشتن یک سنگ یا چیزی ملموس در دست های خود را هنگامی که شما تعمق. اغلب اوقات احساس چیزی در دست های خود را کمک می کند تا شما را به فکر می کنم نه خیلی.

5. رفتن نگه دارید تا زمانی که شما احساس می کنید شما در حال گرفتن آن را حق. آیا نمی دهد تا. حتی زمانی که آن را سخت می شود و شما فکر می کنید شما نمی توانید آن را انجام دهید, این است که اغلب بهترین زمان برای ادامه دلیل این که شما در حال آموزش مجدد مغز خود را.

به سلامتی

[ad_2]

Leave a Comment