Posted on: نوامبر 19, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

بنابراین مکانی که آن ها را در معرض فروش قرار می دهد دارای اهمیت بالایی از لحاظ زیبایی بصری فضا می باشد. می توان گفت مهم ترین بخش طراحی دکوراسیون بوتیک، چیدمان اجناس و محصولات قابل ارائه است که بایستی به نحوی باشد تا کالاهای با ارزش بیشتر در معرض دید و همه آن ها در ارتفاع متناسب و ارگونومیک قرار بگیرند. در هنگام طراحی دکور مغازه شکلات، شما باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید از جمله این نکات می توان به کارایی ایده ها، نظر مشتریان، فضای مغازه، رنگ بندی و … در مغازه هایی که متراژ داخلی مناسبی دارند، می توان یک فضای بوفه مانند نیز در نظر گرفت. در ضمن، به کار بردن رنگ های گرم و خصوصا رنگ هایی که به طبیعت نان و غلات نزدیک تر هستند، پیشنهاد می شود. در طراحی مسیر حرکت مشتری نکته مورد توجه اين است که دکوراسیون مغازه بايد به گونه ای باشد که مشتری مجبور شود کل مسير را طی کند. بخش صندوق فروشگاه باید به گونه ای طراحی گردد که مشتری پس از طی کردن تمام فروشگاه به آنجا برسد و لازم نباشد قسمت های غیر قابل دسترسی راطی کند تا خود را به طراحی داخلی مغازه لباس کودک آنجا برساند. این پیشخوان که دارای ویترین متفاوتی در کنار خود نیز می باشد.

برای پیاده سازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق خواب می توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید و همچنین آباژور های سرامیکی و غیره می توانند این سبک دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را تکمیل تر کنند. روش های بی پایان طراحی دکوراسیون مغازه وجود دارد که می توانید از طریق آن مشتریان را به مغازه خود جلب کنید. برای مثال ، اگر در یک شیشه کریستالی موادی باشد با نور ال ای دی خالی به نظر می آید . در پایان لطفا با ارائه نظر خود درباره مقاله دکوراسیون داخلی مغازه کفش و پوشاک زنانه، ما را در بهبود و بالا بردن عملکردمان یاری فرمایید. انتخاب مدل دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه کار راحت تری است اگر لباس های موجود در مغازه شما اسپرت است بهتر است که دکوراسیون مغازه تان را هم از طرح های اسپرت انتخاب کنید. سمت نمایشگر یا پوستر ها را از لحاظ استراتژیک به سمت درب قرار دهید، با این حرکت به مشتریان این امکان را می دهید تا به محض ورود، طرح های شکلات و سایر محصولات قابل فروش شما را مشاهده کنند. برخی دیگر از رنگ های خنثی نیز مانند خاکستری کدر موجب می شود تا مشتری از فضای فروشگاه شما فرار کنند و این موضوع در آخر بر درآمد شما تاثیر منفی زیادی ایجاد می کند.

اگر توجه کرده باشید وجود یک تابلوی حرفهای در سردر یک مغازه، حس کیفیت و مرغوبیت محصولات آن فروشگاه را به افراد القا میکند و همین موضوع باعث جذب مشتری به سمت مغازهی شما خواهد شد. مطالعات نشان میدهد، افراد بیشتر اطلاعات خود را از طریق حس بینایی دریافت و پردازش میکنند؛ از این رو ایجاد المانهای بصری جذاب، اهمیت بسیار بالایی در جذب مشتری به سمت مغازهی شما خواهد داشت. دکور مغازه لوازم آرایشی در گرایش مشتریان به سمت مغازهی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتراز قیمت طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی، و اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکور مغازه آرایشی بهداشتی با گروه پایا دکور تماس بگیرید. مشتریها به دنبال محصولات شیک و جذاب هستند، بدون شک چنین محصولات زیبایی در دکوراسیونی زیبا جای دارند، بنابراین آنان به مغازههایی شیک و جذاب چشم میدوزند پس شما هم برای رونق کسبوکارتان به دنبال دکوراسیونی شیک و جذاب برای فروشگاهتان باشید. اگه مغازه لوازم خانگی دکوراسیون خوبی داشته باشه، همه خانمهای خونه با دیدن اون تمایل دارن که خونه خودشونم اونطوری جذاب و زیبا باشه، پس از اون وسایل و محصولات تهیه میکنن.

در صورت تمایل می توانید برای دیزاین ویترین از سکو و شلف به صورت همزمان استفاده نمایید که در این صورت تغییرات کاربردی در ویترین ایجاد می شود. به طور مثال اگر به جای بخاری یا پکیج ها از شومینه به عنوان وسایل گرمایشی خانه استفاده کنید و کنار آن را با ترفندهای خاصی تزیین کنید، خانه شما فضایی گرم تر و صمیمی تری به خود می گیرد و حضور یک عنصر طبیعی در خانه فضا را زیباتر خواهد کرد. آمارها حاکی از آن است که بسیاری از مراجعین به فروشگاه های لوازم تحریر ،صرفا به دلیل دیزاین و طراحی دکوراسیون داخلی مغازه نوشت افزار، دست به خرید محصولاتی زدند که نیازی به آن ها نداشتند. از جمله مواردی هستند که در طراحی دکور این مکان ها حائز اهمیت هستند. یکی دیگر از موارد الکتریکی و روشنایی که هنگام طراحی دکور مغازه الکتریکی باید به آن توجه کرد، مکان قرار دادن پانل های کنترل است.

Leave a Comment