Posted on: جولای 5, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

دستور غذا برای یک سال 2017

وجود دارد یک داستان قدیمی است که تقریبا پیش بینی این نوع از سال شما باید در سال 2017.

آن را در مورد یک زن در صندلی چرخ که در حال حرکت بود به بازنشستگی ، فرزندان او تا به حال همه دور نقل مکان کرد و او را جانشین ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او به تنهایی زندگی می کنند و دیگر هیچ. به عنوان او نشسته در منطقه پذیرش انتظار به چرخ تا به دیدن اتاق او را برای اولین بار دختر او را به نام و پرستار دست زن روی گوشی. به عنوان آنها داشتند حرف زدند, زن به او گفت: پدر این اتاق زیبا بود و که او دوست داشت دوستان جدید او نشست.

هنگامی که او گوشی را گذاشت پرستار ابراز تعجب کرد و گفت او فکر می کردم این زن تا به حال هرگز دیده می شود تسهیلات قبل از. زن پاسخ داد: “من هرگز در این ساختمان قبل از اما من یاد گرفتم که خیلی وقت پیش است که بسیاری از چیزهایی که در مورد به عنوان لذت بخش و جذاب که من تصمیم آنها در ذهن من است. پس چرا من باید صبر کنید برای شما به من طبقه بالا? من فقط تصمیم من برای رفتن به آن را دوست دارم در اینجا و من شرط می بندم من خواهد شد.”

نیست که حقیقت ؟

در زندگی انتظارات ما همراه با ما اقدامات بسیار پیش بینی نتایج ما.

به 2017 فوق العاده موفق و پربار سال, مطمئن شوید که شما رفتن به آن را با (1) انتظارات بزرگ و (2) یک طرح بزرگ است.

تصور کنید یک سال از سلامت و ثروت و رشد. شهادت می دهم که شما را در رسیدن به اهداف خود و که شما دیدار با افراد مناسب به شما کمک کند در طول راه. می دانم در پیش است که مشکلات حل خواهد شد و که شما باید تمام منابع شما نیاز دارید ممکن است در طول راه.

من می دانم که تصور یک سال فوق العاده ممکن است “تضمین” این اتفاق خواهد افتاد اما آن را نمی تواند صدمه دیده است! اگر شما در حال رفتن به رویای چرا رویای بهترین است ؟

اگر به هر دلیلی شما نمی خواهید به خودتان را مضطرب یا نگران, شما می دانید که چگونه به انجام این کار است. فقط تمرکز بر چند چیز است که می تواند به اشتباه و یا فکر می کنم در مورد بیمار شدن و یا شکست و بسیاری از افراد می تواند به ایجاد یک “دستور” برای نگرانی. اما چرا هر کسی انتظار می رود مشکل هنگامی که با همان زمان و انرژی شما می توانید تصدیق چیزی فوق العاده است ؟

ایجاد یک دستور العمل برای زیبایی, سلامت, شادی و رفاه. در آن طول می کشد تلاش بیشتر شما احساس بهتر و برای همه ما می دانیم ممکن است در واقع ایجاد نوعی “میدان انرژی” و یا “ارتعاشات” که در واقع ایجاد خواهد شد بهتر 2017.

در مرحله دوم شما نیاز به یک سیستم بزرگ است. رویاهای خود را به اندازه کافی نیست. دریافت تقویم و طرح استراتژی خود را. ناهار و توضیح خود را در “انتظارات بزرگ” برای یک دوست مورد اعتماد و یا همکار. چیزی جادویی و بسیار قدرتمند در مورد گفتن رویاهای خود را به شخص دیگری به خصوص کسی که “می شود” آن و تشویق خواهد کرد شما را در.

انتظارات بزرگ و بزرگ برنامه های ساده دو مرحله دستور است که دارای قدرت فوق العاده ای. این که آیا شما استفاده از آن برای ایجاد یک کسب و کار سودآور, یک رابطه عاشقانه و یا برای رسیدن به برخی از هدف های شخصی, مهم این است که به سادگی از سیستم. در زندگی ما معمولا آنچه که ما انتظار می رود به خصوص اگر ما با استفاده از یک استراتژی بزرگ به آن می پیوندند. در اینجا به ساخت خود را تا سال 2017 یک سال فوق العاده!

به نقل از هفته

“یک رویای فقط یک رویا است. یک هدف یک رویا با یک طرح و یک مهلت است.”

— هاروی مککی

“هر آنچه که شما می توانید انجام دهید و یا خواب شما می توانید آن را. جسارت نبوغ و قدرت و سحر و جادو در آن است. شروع آن در حال حاضر.”

— گوته

“آیا منتظر نیست برای یک نور به نظر می رسد در پایان تونل گشاد گشاد راه رفتن به پایین وجود دارد و نور خونین چیز به خودتان.”

— سارا هندرسون

“اگر شما جدی در مورد اهداف خود رها شرایط. رفتن به طور مستقیم به هدف خود را. بود هدف خود را! شرایط اغلب پنهان استراتژی برای فرار از پاسخگویی. چرا که نه فقط اتهام و ایجاد تجربه شما به دنبال؟”

— اریک Allenbaugh

[ad_2]

Leave a Comment