Posted on: ژوئن 6, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در Rosicrucian مانیفست Fama Fraternitatis این جوان مسیحی Rosenkreutz بدست می آورد و دانش خود را از عرفان در طول یک سفر به سرزمین مقدس در مکانی به نام “Damcar” با عنوان شهر در عربستان. در حالی که امروز از کلمه “سعودی” تمایل به مراجعه به شبه جزیره عربستان به Fama است که احتمالا با استفاده از آن صرفا برای اشاره به اراضی مسکونی توسط اعراب. در چهار قرن دانشمندان تلاش کرده اند برای شناسایی شهر از Damcar اما بدون موفقیت است.

به احتمال زیاد دلیل برای استفاده از Damcar به جای نام واقعی عرفانی شهر است که نام واقعی خواهد آشکارا شناسایی یکی از بنیانگذاران Rosicrucian اخوان مطمئنا چیزی که می خواستم به نگه داشتن یک راز است. در 1652 اول زبان انگلیسی مترجم Fama, توماس Vaughan (که نقل شده است در زیر) کاملا اشتباه معنی Damcar اما با دیدن اشاره آشکار به دمشق و تفکر Damcar ممکن است در همان محل تصمیم گرفتند برای ترجمه همه چیز با مزخرف “Damasco.” اصلی آلمانی کلمات در داخل پرانتز:

“برادر C. R… رفت به Damasco [Damascum]مراقبت و از آنجا برای رفتن به اورشلیم; اما به دلیل ضعف خود را در بدن او باقی مانده است هنوز هم وجود دارد و با مهارت خود را در Physick او به دست آمده خیلی به نفع با ترک ها: در این زمان او با شانس آشنا با خردمندان از Damasco [Damcar] در عربستان و مشهود چه شگفتی آنها ساخته و طبیعت چگونه کشف شد نزد آنها است.”

در اینجا ما یاد بگیرند که Damcar یک شهر از عاقل بودند و عارفانه فعال است. پس برادر C. R. آشنا شد و با آنها در سوریه, ما باید فرض کنیم که شهر Damcar نسبتا نزدیک به شهر دمشق.

این Fama ادامه می دهد: “بدین وسیله بود که بالا و نجیب روح برادر C. R. [C.R.C] بنابراین هم زده تا که اورشلیم بسیار است در حال حاضر در ذهن خود به عنوان Damasco [Damcar]همچنین او نمی تواند افسار خود را از خواسته های دیگر ساخته شده اما یک معامله با عمونیان است که آنها باید او را حمل به مبلغ مشخصی از پول به Damasco [Damcar]او اما از سن شانزده سال وقتی که او آمد آنجا و در عین حال قوی هلندی [teutschen] قانون اساسی.”

اول از همه مشاهده می کنیم که برادر C. R. و برادر C. R. C. نمی تواند همان فرد چون برادر C. R. مبتلا به “ضعف بدن خود را” اما برادر C. R. C. تنها 16 سال و قوی اساسی است. در حالی که برادر C. R. گیر کرده است در دمشق برادر C. R. C. در اورشلیم. پس برادر C. R. C. پرداخت اعراب به حمل او را به Damcar ما باید فرض کنیم که Damcar نسبتا نزدیک به بیت المقدس.

شهر Damcar بنابراین نزدیک به دمشق و از آن نیز نزدیک به بیت المقدس. که در آن آن واقع شده است ؟ بدیهی است که این شهرستان از Damcar به واقع در شمال اسرائیل است.

ما در حال حاضر باید تمرکز بر روی کلمه “هلندی” به سوی پایان نقل قول. پس از “Damcar” انیگما می تواند از آن مقلوب یک کلمه هلندی? بیایید سعی کنید DRAKEN بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به عنوان Denkar تلفظ Damcar. اژدها. بله اژدها. اما بهتر ترجمه “teutschen” ممکن است “آلمانی” به جای “در هلندی.” کلمه آلمانی برای اژدها “Drachen” است که به اندازه کافی نزدیک به دلیل ژرمنی “c”, “ch” و “k” مشابه برای تلفن های موبایل و همه همان استدلال اعمال می شود.

برای مسیحی ذهنیت از اوایل قرن 17 واژه “اژدها” و “سعودی” به سرعت به التماس کردن تنها یک چیز است: سنت جورج. همه می دانستند که سنت جورج کشته شدن اژدها توسط برخی از افسانه ها در نزدیکی خلیج بیروت و دیگر افسانه ها در سرزمین مقدس و یا در لیبی اما با این وجود همه عربی ،

ما باید توجه داشته باشید شریف “روح” از برادر C. R. C. که ما را به یاد دو “Sancti Spiritus” و “Spiritum خلوتگاه” را از جاهای دیگر در Fama. بنابراین Fama احتمالا می خواهد ما را به نمایش تنها “سنت” به عنوان یک نشانه (و بی اعتنایی به “جورج” به جز به کار در زبان انگلیسی به این شخص مقدس حامی شخص از انگلستان!). “سنت” کلمه ای است که دارای پنج نامه و شروع با حرف “S.”

خلاصه: Damcar عرفانی شهر مشهور برای خردمندان. آن است که واقع در شمال اسرائیل و نام واقعی این شهر دارای پنج نامه و شروع با حرف “S.”

Safed یک شهرستان از شمال Isreal شد منشاء شهرستان از عرفان مدرن شناخته شده به عنوان کابالا. در 15 و 16 قرن خردمندان آمد از بسیاری از مکان ها -از عنوان دور به عنوان اسپانیا به جمع وجود دارد. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که نشان داد شهر Safed چون Fama اشاره به کابالا (Cabala) یا cabalists در چهار مکان های مختلف.

اسحاق لوریا مشهور بنیانگذار Lurianic کابالا بود 36 ساله (16 به علاوه 20 یا “XX” بخشی از “CXX” در Fama) هنگامی که او وارد Safed در 1570 پس از گرفتن سرماخوردگی پذیرش در اورشلیم”بیت المقدس بسیار است در حال حاضر در ذهن خود”). در تضاد, در Safed او با آغوش باز استقبال (“وجود دارد خردمندان او را نه به عنوان یک غریبه (به عنوان او خود را witnesseth) اما به عنوان کسی که به هر حال انتظار می رود”).

داستان اسحاق لوریا همچنان در نوا آتلانتیس, Rosicrucian “قطعات” منسوب به سر فرانسیس بیکن که ما روبرو می شوند مرموز “sacerdote Aegyptio.” این اسپانیایی کلمات بدون توضیح درج شده به یک متن لاتین. این تمایز می تواند قابل توجه: در حالی که لاتین “sacerdos” به طور کلی اشاره دارد به یک کشیش اسپانیایی “sacerdote” می تواند اشاره به یک فرد که انجام مناسک هر دین است. بعد Nova آتلانتیس اعلام “Erat پنجم Iudaeus.” اسحاق لوریا در واقع یک مصری خاخام.

نوا آتلانتیس می رود می گویند که او گاهی اوقات به نام کهکشان راه شیری (“Vocabat eum etiam quandoque viam lacteam”). لوریا به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان ha-Ari شیر که در آن لئو یک صورت فلکی از راه شیری. و او گاهی اوقات به نام الیاس مسیح (“quandoque Eliam Messiae”); لوریا اشاره شد به صورت مکرر خود را گفتگو با الیاس پیامبر است. و وجود دارد بسیاری از دیگر اسامی است که نشانه های عظمت او (“aliis compluribus nominibus مگنوم eum insigniebat”): Ha وجود Hakadosh, ARIZal خاخام اسحاق بن سلیمان لوریا اشکنازی. بالاتر از همه این کلمات به سرعت و پس از اشاره مستقیم به کابالا (“هر secretam quandam cabalam”).

در نتیجه کافی وجود دارد به دلیل مشکوک که Rosicrucian عرفان تاریخی است مشتق از Lurianic کابالا. در واقع, وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از تشابه در آموزه ها و اعتقادات از هر دو.

[ad_2]

Leave a Comment