Posted on: ژوئن 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بودن در وزارت برای چند سال در حال حاضر, من متوجه شده ام یکی از عمده

مسئله ای است که اکثر مسیحیان به نظر می رسد که مشکل با این مسئله درک است نماز.

من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار مردم صحبت به عنوان اگر نماز یک خارجی چیزی یا تعداد نماز را مساوی با موفقیت و با گرفتن خدا به حرکت می کند خود را در بخشی. من بیش از حد تلاش کرده اند با این موضوع برای بسیاری از سال است. من با استفاده از به فکر می کنم که نماز شد برخی از فرم ویژه استعداد خدا داده; من می خواهم را امتحان کنید و پیدا کردن کسی که من فکر کردم واقعا می تواند دعا, دعا برای من به عنوان اگر خود را بزرگ نماز می تواند به من کمک کند در مشکلات. من می توانید به یاد بیاورید دیدن یک کلیسا بیلبورد گفت: “دعا با اشک می توانید حرکت کوه ها با خدا.” همانطور که من در خواندن این نشانه روح خدا در نقل مکان کرد به من و گفت: “نماز از اشک نمی خواهد من را به حرکت تنها نماز است که بر اساس کلام خدا.”

با خدایان کلمات معلق در هوا در قلب من من شروع به فکر می کنم در مورد بیانیه ای که “تنها نماز است که بر اساس کلام خدا را خدا حرکت می کند.” من همیشه سعی کردم به پایه نماز من چه مقدس گفت: در عین حال با کمی به هیچ اقدام واقعی از خدا. بنابراین آنچه در حال نماز بر اساس کلام خدا. خوب این چیزی است که ما در حال رفتن به کاوش در این خبرنامه. ما خواهد شد و شروع فرآیند درک نماز.

اولین چیزی که من توصیه می کنم برای شما این است برای فراموش کردن همه چیز شما در مورد نماز, و با این مطالعه برای شروع و بازسازی فکر و درک نماز ، در حال حاضر برخی ممکن است می گویند برادر Daryl است که یک بیانیه و من پاسخ “بله” و در عین حال من تقریبا مطمئن است که شما به من آموخته اند که نماز در یک مذهبی شکل و نه آنچه که کتاب مقدس می گوید نماز است.

در حال حاضر وجود دارد انواع متعددی از نماز, و من نمی خواهد رفتن به مختلف نماز. من می خواهم به شما نشان می دهد آنچه در نماز است و چگونه شما می توانید شروع به استفاده از دعا در یک راه موثر.

نماز بر اساس کلام خدا آسان است) ، اگر شما در حال رفتن به پایگاه خود نماز در کلام خدا و سپس شما در حال رفتن به می دانم که کلام خدا. بیایید نگاهی به

یوشع 1:5-9

“هیچ مردی قادر خواهد بود برای ایستادن قبل از همه شما را در روز از زندگی خود را. همانطور که من شده اند با موسی من با شما خواهد بود; من نمی خواهد شکست شما و یا شما رها. [6]”قوی و دلیر باش تو باید به این مردم در اختیار داشتن زمین که من سوگند یاد پدران خود را به آنها بدهد. [7]”فقط قوی و بسیار شجاع است; مراقب باشید به انجام با توجه به این قانون که موسی بنده من فرمان شما را به نوبه خود از آن به سمت راست یا به سمت چپ به طوری که شما ممکن است موفقیت در هر کجا که شما بروید. [8] “این کتاب از قانون ترک نباید از دهان خود را, اما شما باید تعمق در آن روز و شب طوری که شما ممکن است مراقب باشید به انجام با توجه به تمام آنچه که نوشته شده است در آن; پس از آن شما خواهد

راه خود را مرفه و سپس شما به موفقیت داشته باشد. [9] “من نه فرمان شما ؟ قوی و شجاع! نمی لرزه یا تاسف برای پروردگار! خود خدا با شما هر کجا که شما بروید.”

توجه کنید در بالای کتاب خدا به او گفت به اجازه نیست

کتاب و یا کلمات از قانون ترک از دهان او. این است که چرا ؟ خوب خدا قرار داده است خود را برای ما در کلام خدا و ما باید بدانند که کلام خدا به منظور درک آنچه اراده خدا برای زندگی ما است.

2 تیم. 2:15

“سخت کوش به خودتان تایید به خدا به عنوان یک کارگر که نیازی به شرمنده دقت دست زدن به کلمه از حقیقت است.”

آیا تا کنون فکر که چرا شما باید رسیدگی به کلام خدا با چنین مراقبت ؟ این نیست که شما باید نقل قول کتاب مقدس به مردم و یا قادر به استدلال می کنند که کتاب مقدس در یک لحظه متوجه. خود باید یک دلیل که چرا خدا قرار می دهد بسیار infuness در کلام خدا ؟

مزمور 119:76

“O ممکن است خود را lovingkindness راحتی من با توجه به کلمه شما به بنده خود است.

این کتاب نشان می دهد که یک کلید به این دلیل است که ما باید با مطالعه

کلام خدا و نگه داشتن آن قبل از ما روزانه است. جهان خدا است راهنمای ما به آنچه که خدا می خواهد در زندگی ما است. به یاد داشته باشید در 1 یوشع 1:8 بار خوانده شده “این کتاب از قانون ترک نباید از دهان خود را, اما شما باید تعمق در آن روز و شب طوری که شما ممکن است مراقب باشید به انجام با توجه به تمام آنچه که نوشته شده است در آن; و سپس شما را در راه خود را مرفه و سپس شما به موفقیت داشته باشد.” در حال حاضر برای زمانی که شما می توانید راه خود را موفق. وجود دارد ئی ارتباط بین آنچه که ما صحبت می کنند و کلمه خدا بود. ما می توانید این را ببینید و حتی با وضوح بیشتری در برخی از تعالیم عهد جدید.

Mark 11:24

“بنابراین من به شما می گویم تمام چیزهایی که شما دعا کنید و بخواهید بر این باورند که شما باید آنها را دریافت و آنها خواهد شد به شما.”

در اینجا یکی دیگر از کلید درک نماز عیسی می گوید: آنچه که تا کنون ما برای نماز بر این باورند که ما باید آنها را دریافت. عیسی مسیح است که به ما این تعریف از ایمان است.

عبرانیان 11:1-2

“در حال حاضر ایمان اطمینان از چیزهایی که برای امیدوار محکومیت چیز دیده نمی شود. [2] برای آن مردان پیر را به دست آورد تصویب.”

در آن فرم اولیه دعا باید محکم و ریشه در ایمان است. بنابراین یکی ممکن است بپرسید برادر Daryl اگر آن را باید محکم و ریشه در ایمان چرا شما به من گفتن باید آن را بر اساس کلام خدا. در اینجا است که چرا. باید آن را شرکت در سفارش به این باور آنچه شما بخواهید. اگر شما واقعا باور نمی کنم که شما را دریافت خواهد کرد و سپس شما را نمی خواهد نگه دارید سریع به خود نماز است.

جیمز 1:6-8

“اما او باید بپرسید در ایمان بدون هر گونه شک برای کسی شک و تردید است مانند گشت و گذار در دریا رانده و پرتاب باد. [7] برای این که انسان باید به انتظار داریم که او را به دریافت هر چیزی از خداوند [8] بودن دو فکر مرد ناپایدار در تمام راه خود است.”

و چگونه می توان آن را ریشه در ایمان با کلام خدا ؟

عبرانیان 11:6

“و بدون ایمان آن است که غیر ممکن است لطفا به او که می آید به خدا باید این باور است که او و که او یک rewarder کسانی که به دنبال او.”

عبرانیان به ما می گوید که این غیر ممکن است به لطفا خدا بدون ایمان و اگر ما می رویم به خدا نزدیک ما باید بر این باورند که او یک rewarder کسانی که به دنبال او. این نمی تواند ساده تر. ما نیاز به ایمان به منظور رسیدن به دعاهای ما پاسخ داده است. پس چگونه ما به این ایمان ؟

عبرانیان 12:2

“رفع چشم ما در عیسی مسیح, نویسنده و perfecter از ایمان که برای شادی قبل از او را تحمل صلیب despising شرم و نشسته در دست راست تخت خدا.”

اول باید درک کنیم که عیسی مسیح است که نویسنده و دان از

ایمان ما. این به این معنی است که ما همان ایمان به عیسی مسیح است. او خالق خود و ایمان او کامل ایمان خود را. پس چرا ما نمی توانیم هر نماز پاسخ ساده ما استفاده از ایمان ما به اراده خدا. برای بسیاری از ما واقعا نمی دانند چه خدایان را برای ما, پس چگونه می تواند ما را در دعا آن است. نهفته است این مشکل هنگامی که ما دعا می کنیم “پدر اگر آنها را” این است که واقعا یک پلیس از این تنبل نماز. اگر ما می رویم به دریافت نتایج در زندگی ما, ما در حال رفتن به می دانم که اراده خدا برای زندگی ما وجود دارد و تنها یکی از راه های انجام این کار توسط ایمان. چگونه است که ایمان ساخته شده است ؟

رومیان 10:17

“پس ایمان از شنیدن, و شنیدن کلام مسیح است.”

ما می توانید آن را با خواندن کلام خدا ما مقدس آنچه که ما می تواند ایمان ما را به عمل در پتانسیل کامل. دیدن عیسی ایجاد ایمان و کلام خدا را بخشدار آن است. ما باید کاملا به تلاش برای باهم خدا به پاسخ دادن به نماز ما. آنچه ما باید انجام دهید این است که شروع به درک چگونه به دعا. فکر می کنم از دعا مانند یک بازیکن بیس بال. آیا او تا به خفاش به اعتصاب کردن ؟ او می خواهد به ضربه یک خانه را اجرا کنید هر زمان که او تا به خفاش. و آن این است که ما چگونه باید باشد, نماز کار سخت است و آن را مانند خانه کار می کنند زمانی که شما در مدرسه است. شما از نماز آنچه شما را در آن قرار دهید.

در نتیجه آن را با دانستن کلام خدا و حفظ کلمه در دهان ما است که ما می توانیم شروع به تولید ایمان است که خدا را خشنود و او را وادار به حرکت در بخشی از ما. آن است که چقدر شما دعا یا چند بار در روز است که شما دعا کنید واقعا آنچه شما می گویند که اختلاف در نماز خود زندگی است. پایگاه خود را به دعا در کلام خدا و شما ببینید خدا حرکت در زندگی خود را.

در قسمت 2 از درک نماز من به شما نشان دهد که چگونه دعا موثر است. من به شما نشان دهد که چگونه به درخواست این درس و همچنین قسمت 2 و شما باید پایه و اساس درست به عنوان یک استاد در هنر از نماز.

[ad_2]

Leave a Comment