Posted on: ژوئن 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در سال 2005 من تصمیم به گسترش شرکت به “بزرگ پیمانکاری آرنا”. پس از تحقیق من مصمم SBA 8(a) وضعیت حیاتی بود به شرکت و موفقیت در آینده است. در اینجا راهنمایی برای کمک به شما با موفقیت برای درخواست و دریافت SBA گواهینامه خود را. اطلاعات شما… دولت به اتهام نیست شما به درخواست برای این برنامه است. بنابراین چه چیزی شما را نگه داشتن از امروز شروع?

اجازه بدهید تکرار… شما لازم نیست که به پرداخت یک “متخصص” برای پر کردن این پایه دولت فرم درخواست. وقتی که من آغاز شده و این روند من تا حدودی مرعوب. توسط SBA سایت. اما اینکه یک صاحب کسب و کار کوچک من نیست که مقدار زیادی از پول نقد در دست به پرداخت شخص دیگری به پر کردن یک فرم برای من.

و…. فقط فکر می کنم در مورد این جنبه دیگر… شما ارسال خواهد خود را شخصی ترین اطلاعات در این فرایند است. من فقط می توانید تصور کنید که شرکت شما پرداخت برای ارسال این فرم برای شما شاید استخدام با دستمزد کم افرادی که پیوند می خورند و یا حتی در حال برون سپاری در یک کشور جهان سوم به پر کردن فرم خود را. آیا شما باز مالیاتی خود را ثبت یا سوابق مالی باز برای تکمیل غریبه ای ؟ من نمی خواهد. صرفه جویی در خود را به دلار صرفه جویی خود را در حفظ حریم خصوصی کامل درخواست خود را در خود, خودتان آن را انجام!

همچنین دانستن این که سازمان های دولتی در حال حرکت به یک paperless حالت آن را حس برای دانلود و ارسال مدارک در هارد کپی کنید. می افزاید: این هفته به روند درخواست. گرفتن زمان انجام آن را آنلاین. من تعهد به خودم که من عجله نمی روند اما کامل نرم افزار در تکه های مصرف آن را یک گام در یک زمان بنابراین این امر می تواند دقیق و دریافت از طریق فرآیند غربالگری ،

این نرم افزار آنلاین است که بسیار مستقیم به جلو و شما هیچ هزینه برای درخواست. شما می توانید شروع / توقف روند درخواست در هر زمان به جمع آوری مدارک مورد نیاز و یا شرکت مراجع است. در حالی که شما می توانید زمان خود را در روند درخواست من توصیه می کنم شما در تنظیم یک هدف به آن را به اتمام در یک هفته. من بسیار سخت کوش و معدن انجام می شود در یک روز زن و شوهر.

اگر شما یک سوال در مورد SBA روند برنامه شما همیشه می توانید تماس با سازمان و دریافت پاسخ های دیگر دسترسی رایگان به مشاوره.

وجود درد در روند ؟ بله. این فرم را مشغول به شخصی ترین جنبه های کسب و کار خود و … کسب و کار منابع بازده مالیات بر درآمد شخصی اعتبار و منابع مالی. بنابراین آماده می شود برای درد! اما حفظ تمرکز بر روی هدف شما تعیین کرده اند…برای به دست آوردن SBA 8(a) وضعیت را برای شرکت شما.

پس از ارسال درخواست شما ممکن است دریافت یک ایمیل از SBA بیان شما نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر. اگر شما یک قفقازی زن مثل من, شما ممکن است خواسته شود برای نوشتن اجتماعی محروم روایت است. خبر بد این است که آنها واقعا به شما مقدار اطلاعات و یا مشاوره در این سند است. خبر خوب این است …که من دوباره قادر به نوشتن روایت خود من (و نه شخص دیگری پرداخت 1000 دلار- $5000 به نوشتن داستان خود من) و بنابراین شما می توانید.

چه اجتماعی نقطه ضعف روایت?

این یک داستان در مورد زندگی خود را در کلمات خود را که توضیح می دهد چگونه زندگی خود شرایطی ایجاد می شود شما باید به مبارزه.

SBA تعریف اجتماعی به عنوان نقطه ضعف:

“اجتماعی محروم افراد کسانی هستند که قرار گرفته اند به نژادی و تعصب قومی یا فرهنگی تعصب به دلیل هویت خود را به عنوان اعضای یک گروه. اجتماعی نقطه ضعف باید بنیادی از شرایطی خارج از کنترل خود.

در صورت عدم وجود شواهد بر خلاف افرادی که اعضای زیر تعیین شده و گروه در حال به فرض به لحاظ اجتماعی محروم:

o آمریکایی های سیاه و سفید

o اسپانیایی آمریکایی

o بومیان آمریکا (سرخپوستان آمریکایی, اسکیموها, Aleuts و بومیان هاوایی)

o آسیایی اقیانوس آرام آمریکایی

o عضو دیگر گروه های تعیین شده توسط SBA.”

یادداشت نویسنده: اعضای گروه های دیگر شامل زنان قفقازی.

هنگام خواندن در مورد شواهد اجتماعی نقطه ضعف مهم است که به نگه داشتن در ذهن این نقل قول… “با این حال یک فرد بیانیه ای از تجربیات شخصی در ترکیب با تعمیم شواهد ممکن است به اندازه کافی برای نشان دادن نقطه ضعف اجتماعی.” این است که چرا شما باید به استخدام شخص دیگری برای نوشتن داستان خود را.

چه این روایت عبارتند از ؟

وجود مناطق SBA می خواهد برای دیدن شواهدی از تبعیض: آموزش و پرورش, اشتغال و کسب و کار سابقه کار. شما می توانید با هم یک استدلال قانع کننده درست مثل من با تمرکز بر چهار حوزه در زندگی خود را. آنها عبارتند از:

o پس زمینه خانواده / تاثیر: توصیف تاثیر خانواده خود اعمال خود را در تصمیم گیری حرفه ای. آنچه که شما انتظار می رود برای انجام زندگی خود / حرفه ای ؟ چه نوع از مشاغل خود را پدر و مادر و خواهر و برادر و پدربزرگ و مادربزرگ و یا اعضای خانواده گسترده دنبال ؟ چگونه این متفاوت از آنچه شما می خواهید برای رسیدن به بعد در زندگی ؟

o سوابق تحصیلی / فرصت ها: تجربه های آموزشی به طور مستقیم بر توانایی شما را حرفه ای انتخاب کند. توصیف سوابق تحصیلی خود را. آیا شما یک مدرک دانشگاهی? چه مدت آن را به شما برای تکمیل تحصیل خود را?

o تجربه حرفه ای / ظرفیت درآمد: تجارب حرفه ای به طور مستقیم تاثیر خود را درآمد ظرفیت و کیفیت کلی زندگی است. شما می توانید به عنوان مثال از زمانی که شما در معرض آزار و اذیت در محیط کار خود را که تا به حال دراماتیک منفی خود را به طور کلی عملکرد ؟

o کسب و کار سابقه کار / تجربه خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک و بالقوه شغل شما قادر به پیشنهاد و یا دریافت خواهید کرد.

آماده می شود به زندگی می کنند از طریق خاک سپرده درد شخصی

اگر شما مانند من هستند و تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یک کارآفرین شد یک تصمیم است که تکامل یافته از تجربیات زندگی خود را. شاید شما مشغول به کار برای سال های بسیاری از شرکتها و راضی نمی شد با مردم شما را به گزارش و یا حقوق شما پرداخت شد. تصمیم خود را برای شروع کسب و کار خود را ساخته شده بود بر فرصت هایی که آمد راه خود را و یا که شما محروم بودند.

به عنوان شما شروع به رفتن را از طریق فرایند نوشتن, شما ممکن است احساس یک طیف گسترده ای از احساسات قومی و مذهبی از جمله: خشم و ترس و سرخوردگی روانی, درد, غم و اندوه, غم و اندوه, شک

آیا من به ذکر است این ؟ چون من تجربه این احساسات زمانی که من نوشت: روایت من و من می خواهم به شما آماده می شود. ایجاد این سند است مانند باز کردن زخم های قدیمی به یاد “چیزهای بد” و reliving حوادث شما واقعا نمی خواهید به ساکن ،

شما کار را از طریق این زمان بد برای ساختن یک زندگی بهتر برای خود و خانواده خود را. و آن را بسیار خسته کننده به بازشماری بار که شما برنده نیست, آن زمان شما بودند کنار تبلیغات و این منفی بیل خشم و شک به خود. اما آن است که تنها به طور موقت درد و فکر می کنم از آن به عنوان یک تقویت مثبت است که شما ساخته شده حق انتخاب برای شروع کسب و کار خود را.

با که گفت…. در اینجا یکی دیگر از نکته… در حالی که شما نیاز به تنظیم یک زمان محدود در این سند آماده شده خودتان یک استراحت بدهید و نوشتن بر روی آن تا زمانی که شما شروع به احساس می کنید بیش از حد احساسی است. توقف و بعدا به ادامه نوشتن. حفظ بافت مجاور و تصمیم گیری زمانی که شما کامل به این وظیفه شما به دست آورده اند کمی شخصی پاداش برای تلاش های خود را.

دو نکته کلیدی

در اینجا دو نکته کلیدی را به خاطر داشته باشید که شما آماده روایت:

1. فکر می کنم از این به عنوان یک تمرین نوشتن: طرح گذراندن حداقل 3-4 ساعت نوشتن و ویرایش و آماده سازی نهایی روایت است. نگه داشتن آن را در چشم انداز این است که فقط یک کاغذ و استرس نیست!

2. قرار داده و خود را Whiner کلاه: این یک زمان است که آن را خوب است به یک whiner. شما باید اجازه دسترسی به ناله و شکایت کردن و نوشتن در مورد تمام افراد و حوادث است که “آیا شما اشتباه است”.

و در نهایت…. مطمئن باشید که برای اضافه کردن برخی از نقل قول به روایت خود را برای حمایت از ادعای خود را. من با استفاده از هشت قول در هفت صفحه روایت است. بهترین راه برای قرار دادن نقل قول به انجام یک جستجو در گوگل در کلمات کلیدی که شما می خواهید به تاکید در خود روایت است. برای مثال من با استفاده از زیر توصیف: زنان, حقوق زنان, آموزش و پرورش, تگزاس زنان در مشاغل

در خلاصه

اخذ گواهی به عنوان یک SBA 8(a) شرکت با ارزش است ، به یاد داشته باشید که… شما لازم نیست به استخدام کسی برای درخواست SBA 8(a) وضعیت یا نوشتن اجتماعی نقطه ضعف روایت است. شما می توانید خودتان آن را با موفقیت. اگر شما نیاز به برخی از مشاوره در نوشتن روایت اتمام Design2Train سایت http://www.design2train.com برای کسب اطلاعات در مورد ما toolkit.

[ad_2]

Leave a Comment