Posted on: جولای 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف و یا پیچیده مطالعات علمی این کتاب نوشته شده است و در شرایط ساده و آسان است به درک. و در حالی که روش حمایت نمی با تحقیقات و مطالعات آنها هنوز هم بسیار معتبر پس از آنها می آیند از نویسنده تجربیات شخصی. تمرکز اصلی این کتاب نهفته در عملی روش ها و استراتژی های که در نظر گرفته شده در حال استفاده توسط خواننده حق دور و بدون هر گونه تعلل.

“قانون مجبور بهره وری می گوید که “وجود دارد هرگز زمان کافی برای انجام همه چیز اما همیشه وجود دارد به اندازه کافی زمان برای انجام مهم ترین چیز است.”

خوردن قورباغه که شامل 21 فصل است. هر فصل نکات برجسته یک روش جدید مورد استفاده قرار گیرد برای افزایش بهره وری و مبارزه با تعویق. در زیر چند یادداشت و خلاصه ای از مفاهیم کلیدی ذکر شده در این کتاب است.

قدرت نوشتن:

مانند بسیاری دیگر زمان کارشناسان مدیریت برایان تریسی نیز متحده اهمیت نوشتن چیزهایی و قدرت خود را در ارتباط با برنامه ریزی و تعیین هدف است. در حالی که تکنیک های مختلف در حال صحبت کردن در مورد در سراسر این کتاب تاکید نهفته در نوشتن آنها را. و بدون او معنا نیست که با تایپ کردن آن را بر روی تلفن خود و یا لپ تاپ, او تاکید می کند در نوشتن آن بر روی کاغذ و به شما شواهد کافی برای اثبات اهمیت آن.

“اهداف سوخت در کوره از دستاورد. بزرگتر اهداف خود و واضح تر آنها بیشتر از شما هیجان زده شدن در مورد دستیابی به آنها. بیشتر به شما فکر می کنم در مورد اهداف خود بیشتر می شود خود را به درایو داخلی و تمایل به انجام رساندن آنها.”

خوردن قورباغه که:

مفهوم اصلی این کتاب حول محور عنوان آن-خوردن قورباغه. این است که مشتق شده از یک نقل قول معروف مارک تواین.

“خوردن یک قورباغه زنده اولین چیزی که در صبح و هیچ چیز بدتر خواهد شد اتفاق می افتد به شما بقیه روز.”

در کلمات ساده شروع روز خود را با تکمیل کار شما مانند حداقل و به احتمال زیاد به بدفع الو قت گذراندن. با انجام بنابراین شما مطمئن باشید که در روز های آینده خواهد بود نسبتا راحت تر از شما را چک خاموش ترین uninspiring یا استرس زا وظیفه خود را به انجام لیست. برای مثال اگر شما از آنها بدم میاید رفتن به ورزشگاه عاقلانه است که برای شروع روز خود را با این فعالیت است. به این ترتیب شما در حال تکمیل مورد نظر وظیفه و پیش رفتن با روز خود را با یک نگرش برنده داشتن را فتح چیزی است که شما لزوما لذت ببرید. این روش ساده و در عین حال باور نکردنی قدرتمند است. آن را ثابت کرده است که یک تعویض بازی برای بسیاری از. در صورت وجود بیش از یک قورباغه را در زندگی خود, خوردن, زشت ترین یکی از اولین.

“شما نمی توانید خوردن هر بچه قورباغه و قورباغه در برکه, اما شما می توانید غذا خوردن بزرگترین و زشت ترین و خواهد شد که به اندازه کافی حداقل برای زمان حال.”

حق انتخاب:

برایان تریسی سخنرانی اهمیت انتخاب آنچه درست است. او به درستی می گوید: “یکی از بدترین استفاده را از وقت است برای انجام کاری بسیار خوبی است که باید انجام شود در همه.” تمرینات پیشنهاد شده توسط او را به خواننده کمک کند را انتخاب هوشمند از نظر وظایف است که نیاز به توجه و آنهایی که نمی. با انتخاب آگاهانه به چشم پوشی از اهمیت وظایف ما ناخودآگاه اولویت بندی مهم هستند.

“هر کس procrastinates. تفاوت بین نوازندگان بالا و پایین اجرا است که عمدتا با آنچه آنها را انتخاب کنید به بدفع الو قت گذراندن ،

زندگی-تغییر عادات:

“افراد موفق هستند به سادگی کسانی که با عادات موفق.”-برایان تریسی

از طریق این کتاب برایان تریسی تلاش می کند برای اجرای بازی-تغییر عادات در خوانندگان خود را. به گفته او ما در زندگی این است که یک جمع از عادات ما. شروع و اتمام یک کار به طور موثر است یکی از عادات او در مورد این کتاب ، بسیاری از افراد موفق نمی کند چرا که آنها نالایق از موفقیت این دلیل است که آنها نمی تکمیل کار و ترک آن را در نیمه راه. از طریق تکنیک های ساده, برایان تریسی می آموزد خوانندگان خود به دنبال از طریق و تکمیل کار در دست مهم نیست که چگونه به چالش کشیدن آن ممکن است به نظر می رسد.

“به عنوان پت رایلی, بسکتبال, مربی تیم گفت: “در هر زمان شما را متوقف و تلاش برای بهتر شما ملزم به دریافت بدتر است.”

به موقع آماده سازی:

به گفته برایان تریسی هدف واقعی از مدیریت زمان این است که برای ایجاد زمان برای زندگی, زندگی در بهترین حالت آن و به صرف آن با مردم است که مهم. او به ما یادآوری می کند که کار ما به طوری که ما می توانیم یک زندگی خوب برای عزیزان ما و خودمان. با توجه به ضعیف مدیریت زمان حتی اگر ما موفق به ساخت یک زندگی مناسب و معقول ما را به ندرت یک زندگی خوب است. مازاد زمان به ما اجازه می دهد تا منجر به شادی زندگی می کند. اما این تنها زمانی ممکن است که کار مربوط به مسئولیت مراقبت از هستند. این کتاب شامل برخی از استراتژی های قدرتمند برای مدیریت زمان است. آنها آسان به پیاده سازی و مناسب برای حفظ تعادل بین کار و زندگی شخصی.

“قاعده: آن است که کیفیت زمان در محل کار که تعداد و مقدار زمان در خانه است که مهم است.”

توصیه:

معتبر به عنوان در دسترس ترین کتاب در مورد مدیریت زمان و بهره وری شخصی این کتاب را مدیون محبوبیت و موفقیت به آن را آسان به استفاده از روش های. در حالی که وجود دارد بسیاری از کتاب های دیگر در همان موضوع خوردن قورباغه که ساده ترین و در عین حال موثر ترین از همه آنها را. برایان تریسی به معنای واقعی کلمه دست نگه می دارد و خواننده از طریق اجرای فرآیند. سادگی از تمرینات تضمین می کند که خواننده به طور فعال میدارد تا عادات و بدون مقاومت. توصیه می شود به عنوان خوانده شده, خوردن قورباغه که قطعا یک بازی-changer.

“اگر شما را به خوردن یک قورباغه زنده در تمام آن را پرداخت نمی کند به نشستن و نگاه کردن به آن بسیار طولانی است.”

[ad_2]

Leave a Comment