Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

این باعث می شود من واقعا خوشحال برای دیدن آفریقایی به ویژه زنان, شکستن کلیشه ها و موفقیت در کسب و کار. این یکی از دلایلی است که من تصمیم گرفتم برای شروع یک وبلاگ است. اما من خیلی شلوغ بود هفته گذشته با ترجمه پروژه ای است که من نمی فرصتی برای فکر می کنم چه چیزی برای نوشتن در مورد آینده. من می خواهم انجام مصاحبه مانند یک من در صدای من دیگر یک صف با اوگاندا خانم که انجام برخی از کار فوق العاده ای در شرق آفریقا. اما امروز من نیمه خوشحال چون کیف دستی Designer101 گفت: آنها می خواهم به ویژگی های من و فرستاده من برخی از پرسش به پاسخ در آماده سازی است. رفتن را از طریق این سوالات واقعا به من در زمان پایین خط حافظه. من خندید کمی (در واقع بسیاری) به من reminisced روز وقتی که من هنوز هم زدن در اطراف “ایده زمین” در تلاش برای فکر می کنم آنچه که من می تواند انجام دهد به غیر از کار. من به یاد که یک بار پس از من تا به حال تصمیم به سعی کنید کیسه گیری من خیلی نا امید است که من می توانم هر گونه دوخت پیمانکاران مایل به کار با کسی که فقط شروع است. هر کس من تماس گرفت و گفت که آنها علاقه مند به تولید مقادیر کوچک. در اوج نا امیدی آن روز من پریدند در اینترنت و به پایان رسید تا در اروپا!

من نمی تواند استطاعت به مقادیر زیاد و نمی خواهید به یا. من فکر می کنم من بیشتر یا کمتر انتظار می رود این کیسه را نمی توان دقیقا آنچه که من می خواستم و آماده شد تا با آن زندگی کنیم. در واقع آنچه که من واقعا نگران بود و با کیفیت. من تقریبا متعصب در مورد به پایان رساندن. در پایان من تصمیم به استفاده از یکی از من بهتر طرح و به جای ارسال یک نمونه کیسه که من تا به حال استفاده می شود که من برای اولین بار کیسه الگوی ساخته شده که ثابت می شود یک فاجعه است.

من نمی ترسم در مورد آنها نمی ساخت کیسه های راست و یا حتی بدتر اینکه فریب خورده ؟ البته من اما من تا به حال انجام همه چیز را من می دانستم که برای انجام (که در آن زمان تقریبا صفر) برای پیدا کردن کسی کسی به آنها را تولید می کند. من حتی نمی دانند که من تا به حال به ارائه ویژگی های طرح از کیسه های. من به سختی می تواند یک دایره رسم کنید. شما ببینید همه این اتفاق افتاده فقط پس از من گرفته بود تصمیم رادیکال است که به جای فقط, فروش, کیف, من می خواهم شروع به طراحی کیسه های. (دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا). من بعد متوجه شدند که طراحی این کیف فقط شروع روند. من هنوز هم تا به حال به را انتخاب کنید پارچه و چرم پوشش زیپ دستگیره و کیسه دیگر قطعات و ارسال این دوخت پیمانکاران – و این همه به بلغارستان. بله شما از من شنیده بلغارستان!. من تا به حال به اعتراف به رحمت و لطف به آنها را به موافقت خود را با کیسه های پس در ابتدا آنها بیش از حد به من گفت که خود را حداقل سفارش 1000 قطعات. من می خواستم تنها حدود 30!

در نهایت آنها گفت: بله اما در آن زمان من تا به حال توسعه یافته سرد و تمام نگرانی های من که قبلا ذکر شد آمد سیل بازگشت. من خودم تمرین تمام آنچه ifs و این تا جایی که من تصمیم گرفتم شاید من فقط باید همه چیز را فراموش نکنید. منظورم من تا به حال به هیچ وجه تماس در بلغارستان و می دانستم که هیچ چیز در مورد کشور و به خیلی صادقانه با خودم (و شما) من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود رفتن تمام راه را به شرق اروپا به کیف! اما من یک چیزی که ایستاده بود به نفع من. ببینید من تا به حال یک رویا است که نمی خواهد بمیرد. و هنگامی که شما یک رویا…

من هنوز هم بالا و پایین رفتن بیش از آنچه که به عنوان حس مشترک و عقل متعارف هر دو اشاره من به شدت من ممکن است اضافه کردن به رها کردن تمام ایده. من به یاد داشته باشید آنچه ماشه بود اما از جایی که من ناگهان به یاد یک کتاب من را خوانده بود چند سال پیش. این بود زندگینامه دکتر یک وانگ از بنیانگذاران وانگ آزمایشگاه و با عنوان “درس”. وجود دارد دو قول به ویژه که واقعا رد پایش را در ذهن من است. یکی از اولین و گفت: “شما را به خطر عدم موفقیت است. نکته مهم این است که به یک اشتباه است که خطر اندازد آینده است.” خوب من در واقع رفتن به بلغارستان; فقط من پارچه و کیسه اجزای بنابراین من نمی تواند به خطر انداختن که خیلی می تواند به من ؟ منظور من آن را نمی خواهم زندگی من در خطر است و یا هر چیزی شبیه به آن بود که چگونه من استدلال. با اینحال من تا به حال به اعتراف است که آن را صدا خیلی دیوانه به رفتن تمام راه را به بلغارستان فقط به چند کیسه های ساخته شده زمانی که من تا به حال کل ایالات متحده (که در آن من زندگی می کردند در آن زمان) را انتخاب کنید. من هنوز هم با بله آن را انجام دهد و نه آن را انجام دهد زمانی که من به یاد که وجود دارد یکی دیگر از دکتر وانگ نقل است که من تا به حال در جایی ذخیره در ایمیل. من برای جستجو از آن و آن را در بر داشت. آن می گوید: “پیشرفت است نه یک خط مستقیم; آینده است نه صرف طرح از روند در حال حاضر. بلکه انقلابی است. آن را لغو عقل متعارف از حال حاضر است که اغلب پنهان و یا نادیده سرنخ به آینده است.”

من نمیفهمد من تا به حال کشتی با عقل متعارف کافی است و اگر این کار را برای دکتر وانگ شاید آن می تواند برای من کار می کنند. بنابراین من به دنبال مشاوره خود را و تلاش برای هدایت از هر چیزی من احساس می تواند به خطر اندازد موفقیت پروژه است. من به دنبال تا با شرکت با تن از سوالات در ایمیل مکالمات تلفن و انجام تحقیقات تا آنجا که من می تواند در این شرکت از طریق اینترنت. بسیاری از هفته بعد من تصمیم گرفتم به جلو بروید.

همه چیز کار کردن کاملا? البته که نه. من فریب خورده ؟ نوچ. شد کیسه های خوبی ساخته شده از نظر کیفیت و در پایان? بسیار. آیا نگه داشتن آنها به توافق مهلت? بله. آیا من به آنچه که من انتظار می رود هر چند من نمی ارائه هر گونه ویژگی های طرح? آنها بیش از انتظارات من: نمونه کیسه من فرستاده افتضاح بود. چه قیمت خرده فروشی از کیسه? $80. آن را به ارزش ، کاملا! من هر گونه اشتباه? البته. من یاد گرفتم که چگونه مهم آن است که به ارائه خوب, ویژگی های طرح, اگر شما می خواهید طرح های خود را اسیر می شود به درستی. من فقط خوش شانس به حال برخی از مرتب کردن بر اساس نمونه برای نشان دادن به یک ایده از آنچه که من می خواستم. من همچنین می دانستم که هیچ چیزی در مورد آداب و رسوم ما در آن زمان و پس از آن در زمان یک دوره در آن به فرار از اسارت جهل و نادانی من. آیا شما دوباره آن را انجام دهد? اگر لازم است. چرا ؟ “از آنجا که گاهی اوقات شما باید به گام در چه می بینید چون اگر شما نامرئی و سپس برکت خدا شما می توانید انجام غیر ممکن است.”

-TD کثافت.

داشتن توسط-تصویب خط راست به راه رفتن در خطوط کج و گام در گودال کوچک آب, من آموخته اند از دکتر وانگ هرگز دست کم گرفتن قدرت از یک نقل قول. علاوه بر این, شما می دانید آنچه آنها می گویند: اگر نقل قول متناسب با آن اجرا کنید.

[ad_2]

Leave a Comment