Posted on: می 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در روح افشای کامل ایده/عبارت از BLT (باور-مقبول بودن-Trustability) مال من است. من می خواهم به ویژگی پدیدآورنده /نویسنده اما من تحقیق موضوع و ناموفق بود در پیدا کردن منبع. من کشیده شد به این نقل قول/مفهوم و واقعا معتقدم که با هر فیبر از فروش من بودن که ایجاد باور مقبول بودن & Trustability با چشم انداز و مشتری قبل از هر و همه فعالیت های فروش.

چگونه در مورد این 60 نقل قول – “Birds of a Feather Flock Together.” شما احتمالا شنیده ام این را در برخی از نقطه در زندگی خود را. و آن را بسیار درست است. مردم می خواهم به اطراف کسانی که سهم خود را به باورها و اعتماد است. این درست بوده است برای قرن ها. بنابراین به عنوان آخرین “فروش انجمن گفتگوی تجارت” موعظه آخرین “موفقیت mantras & strategies” برای رسیدن به فروش نیروانا بیایید نه از دست دادن بینایی از آنچه کرده است و کار می کند در ایجاد یک قوی و معتبر در ارتباط با چشم انداز و یا مشتریان – ایجاد BLT!

زمانی که من فکر می کنم BLT این من به ارمغان می آورد به یک کتاب خوندم در اوایل دهه 90 – تماس با ما “برای اولین بار در 4 دقیقه” نوشته شده توسط لئونارد و ناتالی Zunin. فرض اساسی این کتاب است که در چهار دقیقه, شما می دانید که اگر شخص شما در حال صحبت کردن به کسی که شما علاقه مند در. تحقیقات آنها نشان می دهد که آن را تنها طول می کشد حدود چهار دقیقه به تصمیم گیری و چگونه برای ایجاد یک تاثیر ماندگار شخص دیگر. تماس با ما: اولین چهار دقیقه به شما نشان می دهد که چگونه است که تصور مثبت و به منظور توسعه مهارت های لازم برای شما جالب معروف به داماد. برخی از مهارت های شما در توسعه عبارتند از: درک گیج کننده سیگنال های توسعه هنر تعریف پروژه های شخصیت خود را در حالی که ارزیابی پتانسیل غریبه و استفاده از رد برای رسیدن به مرحله بعدی است.

این کتاب یک منبع باور نکردنی و می تواند کمک به فروش rookies و حرفه ای برای به دست آوردن مهارت است که لازم است برای ایجاد BLT! من به شدت توصیه این کتاب است. این اطلاعات به عنوان وابسته امروز عنوان شد 255 سال پیش.

چشم انداز و مشتریان واقعا می خواهید به این باور و اعتماد شما فروش حرفه ای است. اگر شما بهترین منافع خود را در قلب و رفتن مایل اضافی برای آنها کمک خواهد کرد که شما موفق می شوند. بنابراین فراموش نکنید که به برخی از BLT در آینده فروش تماس بگیرید! چشم انداز و مشتریان گرسنه هستند برای یکی!

به یاد داشته باشید, باور, مقبول بودن و اعتماد همه شروع با نگه داشتن مشتریان خود را منافع خود در قلب و رفتن مایل اضافی!

فروش مبارک!

[ad_2]

Leave a Comment