Posted on: جولای 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

سال گذشته من تا به حال افتخار برای شنیدن ماریان Wiliamson صحبت می کنند به مدت دو ساعت در یک کنفرانس در لا آزادی فرمول تجربه میزبانی کریستین Kloser ماریان یکی از مهمان مجریان همراه با Neale Donald Walsch, James Twyman دیوید Neagle و البته کریستین. آن را یک تجربه فوق العاده است که من به اشک آورده بارها و بارها.

Marianne Williamson است که به عنوان یکی از “وصل “رهبران معنوی در جهان امروز, در آوردن صدای خدا را به جهان زمانی که او صحبت می کند بسیاری از آنچه او می گوید: منابع این دوره در معجزات سه دوره برنامه درسی کامل مطالعه معنوی فکر سیستم است که می آموزد در مورد عشق جهانی صلح و بخشش. شخصا, من گرفته اند و نه در این دوره و من احساس می کنم که من ممکن است اضافه کردن این برنامه به شیوه های معنوی در آینده نزدیک.

به عنوان او صحبت کرد و او به ما یادآوری است که قوانین جهانی حاکم بر خلقت هستند و عملكرد حقایق اساسی که زیر بنای داخلی ما وجود فقط به عنوان قانون گرانش یک حقیقت است که ما حاکم جهان بیرونی است. هماهنگی با اصول جهانی در فکر و کلام و عمل سبب ما را به جریان در همکاری با تدبیر و الهی چشم انداز برای زندگی ما است.

دو تا از اصول او صحبت کرد و از این دوره عبارتند از:

1. حضور ترس یک نشانه مطمئن است که شما اعتماد به قدرت خود را

2. مراقب باشید از خود آغاز برنامه

چه آنها چیست ؟

بیایید نگاهی به شماره یک در مورد ترس چیزی است که همه ما می تواند مربوط به به عنوان یک انرژی قدرتمند است که می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر و یا یک مانع به تجربه پری از زندگی ما در اینجا زندگی می کنند.

در صحبت های اخیر با برخی از همکاران نزدیک ما در مورد صحبت کردیم که وقتی مدتها از ترس و ما به افکار درونی تبدیل شدن به شایع بدتر از حالات صورت که ما قطع از خدا/منبع/قدرت بالاتر و در حال اجرا در دریچه گاز کامل به توهمات از ذهن ما است.

زمانی که ما ارتباط با ما “ذات ما ابدی طبیعت” ما ایمان و اعتماد که همه چیز مرتب است و از نظر ما یکی از صلح آمیز انتظار است که تمام نیازهای ما را برآورده و کار ما این است که برای گوش دادن به و به دنبال راهنمایی منبع در.

زمانی که ترس را نشان می دهد که یک سیگنال به توقف یک نفس مکث کنید و بروید داخل برای راهنمایی و الهام بخش است. مصرف این ساده و قدرتمند گام شما را دعوت به در حال حاضر به این واقعیت است که همه خوب است و در این لحظه است که تصورات خود را نه مطابق به “شما در اینجا و در حال حاضر” مگر اینکه شما واقعا در معرض خطر هستند! همه دیگران افکار خالص ساخت.

در توهم ترس ما می توانید برش خودمان از حمایت و قدرت جهان به همکاری با ما در ایجاد “what’s next” و حل و فصل هر شرایطی که خود را در خدمت به ما رشد و تکامل است. در ترس ما بخواهید “چه کنم ؟” معنی “من چگونه می توانم خلاص شدن از شر این و یا آن را متوقف کند” به جای “من چه کسی هستم که به نام در این لحظه. آنچه که من انجام دهید ؟ ” و باز به رشد و یادگیری است که می آید از این تجربه به عنوان یک هدیه و موهبت به تکامل ما. در ترس ما مقاومت در برابر به جای در آغوش.

طول می کشد عمل و تعهد به شنیدن مکالمه و صدای خدا صحبت کردن از طریق روح خود را. در آن طول می کشد شجاعت به فاصله از راه رفتن را از طریق تجربه برای رسیدن به این هدیه از طرف دیگر است که شما خواستار به جلو است.

دوست عزیز من کیمبرلی Marooney می گوید: “جهان در دسته 80% و کار ما این است که رسیدگی به دیگر 20 درصد. که به معنی نشان دادن و گرفتن 100% مسئولیت ما 20% در شرکت آفرینش”.

هنگامی که ما را به دنبال خود ما مشکل حل ایده ها بدون از جمله هدایت روح ما اعتماد خود ما خواهد شد و قدرت آن را کشف کردن. که مانند کوه در می رم یک انگشت در پسر یا دختر و گفت: “نه ممنون من آن را انجام دهد خودم!”

این است که شما?

اگر شما گفت: بله چگونه است که workin برای تو ؟

نقطه دو – مراقب باشید از خود آغاز برنامه. دیدگاه خود را برای زندگی خود را حتی اگر آن را به نظر می رسد افسانه محدودتر در مقایسه با چشم انداز در ذهن خدا. شما ممکن است بسیار موفق از نظر مالی و یا هر تعریف خود را از موفقیت است و هنوز هم احساس می کنم چیزی از دست رفته است; یک نارضایتی پوچی و نا امیدی است که به نظر می رسد نشان می دهد که وجود دارد این است که چیزی خارج از ضربت سخت زدن…. و شما ممکن است احساس حسرت یک اشتیاق برای که چیزی گم شده است.

من باور دارم که اشتیاق است برای ارتباط با خدا; به تحقق هدف خود را برای بودن در اینجا در یک بدن فیزیکی در تراز با چشم انداز خدا را برای زندگی خود را. ما اساسی ترین دلیل برای این است که “عشق و دوست داشتن” – تجسم عشق الهی در ما که هستیم و چه کار می کنیم. به “عشق”.

هنگامی که ما شروع هر سال جدید ما به طور معمول فکر می کنم در مورد که در آن ما هستند و آنچه ما می خواهیم و ایجاد یک چشم انداز برای ایجاد انگیزه در ما به عمل درست است ؟ پس ما ممکن است نوشتن اهداف ما ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره نوشتن تصدیق تجسم نتیجه ما می خواهیم و رفتن به جلو با نیت آنچه که ما در تصویر است که در حال حاضر ما با استفاده از پاسخگویی روش به مسیر پیشرفت ، صدا آشنا است ؟

ماریان صحبت در مورد چگونه هر یک از ما به اینجا آمد و با منحصر به فرد طرح کد گذاری در درون ما به تحقق در زندگی ما تجربه. چیزهایی که ما آرزو به تجربه برای هدف ما تکامل خود را برای خدمت به جهان به تکامل و گسترش ایجاد شده است.

بیایید می گویند شما با داشتن برخی از موفقیت با برنامه عمل اما واقعا در سطح موفقیت مورد نظر شما و یا شما در حفظ و تداوم در برابر موانع و نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن شتاب. شما به نظر می رسد به انجام همه چیز را راست و درست به نظر نمی رسد به جریان راه شما می خواهید. شما حتی ممکن است احساس گیر, اشتباه, نا امید, نا امید, و شاید عصبانی خود, خدا, دیگر…

اگر طرح شما نبود خدا طرح ؟

اگر چه این کار به شما اختصاص داده شده خود را به انجام نبود کار خدا بود برای شما ؟

اگر طرح شما ایجاد انگیزه بود با ترس به جای الهام گرفته از ذهن خدا ؟

در چند روز گذشته من شده اند با گرفتن قوی درونی اشاره به انجام بیشتر مراقبه و به دنبال اولویت های من. من آمده اند به درک که من شده اند با فشردن من شیوه های معنوی به فعالیت های روزانه در حال اجرا کسب و کار من به جای اینکه من معنویت مهم ترین تعهد در زندگی من است. من اجازه کسب و کار من و دیگر حواس او را پرت برای گرفتن وقت با ارزش و به دور از پرورش ارتباط من با روح و منبع. من شده اند در تراز وسط قرار دارد با من خواسته بود در یگانگی با تمام وجود است به همین دلیل است که برخی از مناطق از من زندگی و کسب و کار همچنان به تواند استرس زا باشد.

تا دیروز من متعهد به تفکر دو بار در روز و تجربه خودم با بیشتر فرصت ها و شیوه های معنوی به کمون با روح من. من تصمیم به حک کردن زمان و فضا به اولویت بندی ارتباط من با خدا و برای بررسی در بارها و بارها برای راهنمایی در طول روز به ویژه در هنگام تصمیم گیری.

صبح امروز در هنگام مدیتیشن از من خواسته چهار پرسش که ماریان مطرح صبح بازتاب:

* من که هستم نامیده می شود ؟

* آنچه من به نام?

* آنچه من به نام به صحبت می کنند ؟

* و به چه کسی ؟

هنگامی که شما در خارج از تراز خود را با خود ضروری در افکار خود احساس کلمات و اعمال شما کاملا تراز وسط قرار دارد به نتایج شما در حال ایجاد.

هنگامی که شما به نظر می رسد به انجام همه چیز را راست و چیزهایی جریان نیست شریک زندگی من, آنیتا Pathik قانون و من هر دو بر این باورند که کلید به تجلی بیشتر از آنچه شما می خواهید است که در تراز. به سادگی قرار دادن هر زمان که شما در حال هدف قرار دادن تا در برابر موانع غیر عمدی یا ناخواسته خلاقیت در زندگی شما چیزی در جایی خارج از ضربت سخت زدن. مگر اینکه شما می توانید ببینید که در آن شما از تراز شما خواهد شد به کار خود ادامه بقا گرا فضایی است که در یک محل دشوار برای جذب و آشکار خود را بزرگترین خواسته.

عامل صرفا از طریق نفس یکی از راه های ما “لبه خدا را”. یک نفس سالم و همکاران با روح ما به چین با الهی خواهد شد.

اگر شما ناراضی هستید با زندگی خود را, شما باید قدرت خود را برای تغییر دوره زمانی که شما از چین با الهی!

چگونه در مورد امروز ؟

[ad_2]

Leave a Comment