Posted on: جولای 8, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی یک حزب فارغ التحصیلی شما می خواهید آن را به یک موفقیت بزرگ با یک به نوبه خود خوب و فوق العاده برای همه مهمانان خود را. آسان است برای رسیدن به اگر شما به دنبال این راهنمایی. در اینجا ده بالا بایدها و نبایدها برای یک جشن بزرگ است.

1. آیا با توجه به داشتن حزب قبل از فارغ التحصیلی. بسیاری از فارغ التحصیل همکلاسی خواهد بود با احزاب است. و آنها تمام خواهد شد رقابت برای همان تاریخ برای خود جشن. اگر شما انتخاب می کنید به جشن خود را در جمعه و شنبه یا یکشنبه پس از مراسم بزرگ خود را باش خواهد بود که در برابر تمام کسانی که دیگر احزاب است. انتخاب یک تاریخ زمانی که بیشتر مردم در دسترس خواهد بود و شما باید یک بزرگتر به نوبه خود ،

2. همین حالا یک تاریخ بدون مشاوره با دوستان خود. همیشه وجود دارد یک تعداد کمی از مردم که حضور را باعث شکستن و یا مهمانی برای شما می باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که آنها در دسترس هستند برای به اشتراک گذاشتن این مناسبت ویژه. بنابراین بررسی همه برنامه مطمئن شوید که مهم ترین مهمانان خواهد بود قادر به حضور در.

3. فکر می کنم در مورد گسترش لیست شامل همسایگان سابق معلمان و مربیان و دوستان و خانواده و پدر و مادر خود را با دوستان و همکاران. اگر شما یک خانه باز شما به راحتی می توانید جای اضافی افراد پس هر کس نمی خواهد نشان می دهد تا در یک بار. یک ترکیب خوب از کسانی که به معنای چیزی است که در زندگی خود را پر جنب و جوش, حزب, سرگرم کننده و معنی دار است.

4. جست و خیز نیست ارسال دعوت نامه از طریق پست. شما ممکن است وسوسه به ایمیل دعوت به ارسال پیام های متنی را به دوستان خود و یا ارسال اطلاعات خود را در Facebook صفحه. اما مزیت متمایز به پستی واقعی جشن فارغ التحصیلی دعوت نامه. آن را به عنوان یک سخت کپی یادآوری از تاریخ, زمان و مکان جشن خود را. به علاوه آن را به مجموعه ای از تن و ایجاد هیجان برای رویداد خود را به طوری که مهمانان خود را نمی توانید صبر کنید برای شرکت در

5. آیا نگاه به کاهش هزینه ها با پیوستن به نیروهای با چند فارغ التحصیل دوستان برای یک حزب بزرگ است. به جای پرتاب جداگانه احزاب با هم کار کنند برای برنامه ریزی و میزبان یک غول جشن. افراد خود را احتمالا برنامه ریزی برای دعوت از بسیاری از همان مردم به هر حال. و اگر شما استخر منابع خود را, شما ممکن است قادر به پرداخت هزینه برخی از اضافی مانند استخدام یک DJ و یا اجاره یک دستگاه پاپ کورن.

6. دان ‘ تی اجرا خارج از مواد غذایی است. اگر شما یک بازی گاه به گاه کفش مهمانی خانه خود مهمان ممکن است آمدن و رفتن همه شب. حتی اگر شما فکر می کنم شما به اندازه کافی مواد غذایی یک جمعیت جدید از دوستان گرسنه ممکن است نشان می دهد و نایاب منابع خود را. خرید کردن آیتم های که به تازه ماندن طولانی پس از حزب در مورد شما پایان ندارد تا با استفاده از آنها را برای جشن. تنقلات مانند سالسا تراشه کوکی ها و آجیل و پاپ کورن مایکروویو خوب هستند. اضافه کردن به که برخی از منجمد غذاها مانند پیتزا رول مرغ nougats و پنیر موزارلا چوب است که شما می توانید پاپ در فر اگر بیشتر مهمانان می رسند و شما خوب به آن بروید.

7. آیا ایجاد یک کپسول زمان. درخواست مهمانان خود را به یک آیتم برای کمک. این می تواند هر چیزی از یک روزنامه, تیتر, شماره اخیر یک مجله سرگرمی, عکس, تبلیغات, و یا هر آنچه که دوستان خود را می آیند تا با به نمایندگی از فارغ التحصیلی در سال است. شما ممکن است بخواهید به دادن جایزه به فرد است که به ارمغان می آورد جالب ترین و خلاق یا جالب ترین چیز است. سپس تعیین تاریخ زمانی که شما آن را باز کنید مانند شما 10 20 یا 30 class reunion.

8. حکومت نه از فارغ التحصیلی به نفع حزب. خوب است کمی با تشکر از شما برای دادن به مهمانان خود را برای به اشتراک گذاری خود را جشن. به علاوه اگر شما انتخاب می کنید شخصی جالب که حاوی نام شما شماره تلفن همراه, آدرس ایمیل, و شاید حتی عکس خود شما نیز در حال دادن دور اطلاعات تماس. تشویق دوستان خود را به نگه داشتن در تماس با شخصی حقایق حک شده بر روی یادگاران مانند آهن ربا مارک نوت بوک قوطی پر شده با شکلات و یا هر چیز دیگری آنها به احتمال زیاد به نگه داشتن دستی.

9. فراموش شامل غرفه. حتی اگر شما لازم نیست که یک دوربین فیلمبرداری, شما هنوز هم می توانید این کار را با فیلم حالت در دوربین های دیجیتال خود را. راه اندازی یک محل در حزب خود را که در آن مهمان می تواند ضبط یک پیام به شما. انتخاب کسی به عنوان فیلمساز و به پرسش های شرکت کنندگان است. شما می توانید درخواست مردم برای به اشتراک گذاشتن یک حافظه شما و یا مدرسه خود را. و یا شما می توانید بیشتر سرگرم کننده با آن را از طریق تشویق آنها به پیش بینی که در آن شما خواهد شد در ده یا بیست سال.

10. آیا از آن لذت ببرید! مطمئن شوید که شما همه چیز را برنامه ریزی در پیشبرد طوری که هنگامی که روز به صورت واقعی جشن فارغ التحصیلی می رسد شما فقط می توانید استراحت و لذت بردن از خودتان.

شما بسیار سخت کار کرده اند برای دریافت دیپلم خود را در حال حاضر از آن زمان به جمع اوری کردن پاداش یک کار خوب انجام می شود. راه اندازی آینده خود را با یک جشن فارغ التحصیلی. فقط به دنبال این راهنمایی آسان و شما خواهید بود در راه خود را به برنامه ریزی یک جشن دوستان خود را هنوز هم می شود صحبت کردن در مورد سال از هم اکنون.

[ad_2]

Leave a Comment