Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

تنظیم ترموستات فر طبق راهنمای اجاق گاز انجام می شود و مشکل رفع می شود. سرویس کامل: حتی ممکن است اجاق گاز شما هیچ مشکل خاصی نداشته باشد، اما بهدلیل حساسیت بالای اجاق گاز و خطرساز بودن آن، بهتر است که هر چندوقت یکبار توسط کارشناسان کاربلد، سرویس کامل شوند. از دلایلی که باعث میشود تا این مشکل پیش بیاید مخلوط شدن هوا و گاز با یکدیگر میباشد. تا انتهای این پست با ما همراه باشید تا دلایل جرقه نزدن اجاق گاز و علت جرقه زدن مداوم اجاق گاز را توضیح دهیم. 5. اگر توضیح بیشتری نیاز دارید، وارد کنید.

اگر شعله مطابق مشخصاتی که گفته شد نباشد، مخلوط گاز و هوا احتیاج به تنظیم دارد. همچنین ممکن است اتصالات سیم شل در اطراف مشعل های سیم پیچ برقی وجود داشته باشد که باعث ایجاد جرقه می شوند. زمانی که اجاق گاز را می شویید باید دقت کنید که هیچ آبی به فندک نفوذ نکند زیرا آب باعث خراب شدن فندک و جرقه زن می شود و اجازه نمی دهد جرقه ای برای روشن کردن گاز ایجاد شود. جرقه نزدن اجاق گاز و به طور کلی مشکل دار شدن جرقه زدن که یکی از نتایج آن ممکن است جرقه زدن مداوم اجاق گاز باشد، به دلایل زیر اتفاق می افتد.

نشتی گاز: یکی از خطرناکترین مشکلات احتمالی برای اجاق گاز، نشت گاز است و اگر به موقع به آن رسیدگی نشود، ممکن است خسارات جبرانناپذیری را برای شما داشته باشد؛ پس به محض اینکه نشتی گاز را احساس کردید، شیر اصلی گاز را ببندید و از یک متخصص کمک بگیرید. در اجاق گازهای جدید کنترل قفل یکی از ویژگی هایی است که برای رعایت نکات ایمنی روی دستگاه نصب شده است.

در صورتی که می خواهید نصب گاز رومیزی را خودتان انجام دهید تمامی نکات ایمنی را در نظر داشته باشید. اینکار نیاز به حضور سرویسکار دارد زیرا تعویض فندک بدون در نظر گرفتن نکات ایمنی جریان برق کار تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی شیشه ای بسیار خطرناکی است. 1. ابتدا در مرحله اول، جریان برق داخل اجاق را قطع کنید.

Leave a Comment