Posted on: آگوست 10, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

اصلاً شاید با خودتان بگویید که سئو داخلی و فنی سایت به حد مطلوبی رسیده و چه نیازی به سئو خارجی هست؟ شما هر چقدر از نظر بهینه بودن فرایند داخلی و فنی به درجه مطلوبی رسیده باشید و وارد رقابت صفحه اول بشوید قطعاً برای اینکه بتوانید لینک یک را بگیرید به این نیاز دارید که از سئو خارجی استفاده کنید و به صفحات خود اعتبار منتقل کنید تا راحتتر به خط یک نتایج جستجو برسید و جایگاه خود را حفظ کنید.. با اینکار شما نه تنها به رتبهبندی خود کمک میکنید بلکه میتوانید، مدافعان و طرفداران برند قدرمتندی را برای خود کسب کنید که تاثیر بالایی بر روی فضای کسب و کار اینترنتی دارند. زمانی که تمامی وب سایت هایی که به یک سایت لینک دهی می کنند، بر روی یک هاست قرار گرفته باشند و یا آی پی تمامی وب سایت ها یکی باشد. بهینهسازی سایت برای موتور جستجو در داخل سایت اتفاق میافتد، درحالیکه SEO خارج از صفحه در خارج از سایت اتفاق میافتد.

سئو خارجی شامل چندین مرحله می یاشد که وب مستر با توجه به شرایط وب سایت و با توحه به آنالیز رقبای خود برای وب سایت خود انجام می دهد . این نوع سئو سعی می کند موتورهای جستجو را فریب داده و اقدامات آن، قصد شبیه سازی رتبه سایت را دارد. این موضوع، ارتباط تنگاتنگ بین سئو خارجی و داخلی را مطرح می کند به این صورت که اگر مطالبی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، ارزشمند باشند و محتوای جذابی برای مخاطبان باشند، با اشتراک گذاری آن توسط خود شما و سایر خوانندگان آن، به برند سازی شما کمک بسیاری می شود. این نوع سئو بهترین روش بازاریابی آنلاین برای کسب رتبه های بالای گوگل و جذب کاربران می باشد. یافتن پست مهمان از رقبا یکی از سادهترین و بهترین راهها برای دستیابی درست و مناسب وبسایت وبلاگ مهمان است، شما میتوانید از ابزارهایی مانند SEMrush، Ahref برای به دست آوردن سایتهای وبلاگ نویسی مهمان از رقبا استفاده کنید. در این مقاله نحوه دریافت بهترین ssl رایگان را معرفی خواهیم کرد و در رابطه با اصول سئو سایت و چیستی و مبانی خرید بک لینک توضیح میدهیم. برای تولید محتوایی کاربر پسند و قابل درک به شما کمک خواهد کرد.

چطور سایت خود را برای سئو محلی آماده کنیم؟ فرمت غیر طبیعی دیگر از تهیه بک لینک ، مربوط به گرفتن بک لینک از یک ip می باشد، در واقع اگر شما بیشمار بک لینک ان هم با کیفیت نه چندان بالا را از یک ip داشته باشید اثر گذاری منفی را در سئو سایت خود خواهید دید زیرا که فرمت غیر طبیعی از تهیه بک لینک می باشد. برای مثال تصور کنید در محتوای وب سایت دیگری، اشارهای به وب سایت پونه مدیا شده و آن متن به URL پونه مدیا پیوند شده باشد، به این ترتیب یک بک لینک برای پونه مدیا بوجود میآید. نکتهای که در وبلاگ نویسی مهمان لازم است در نظر داشته باشید این است که باید وبسایتی که برای آن مینویسید مرتبط با حوزه کسبوکار شما باشد. اگر برای وبلاگ دیگری پست مهمان مینویسید یا نظر میگذارید، در واقع شما در حال انجام سئو خارجی هستید.

طبیعتاً هرچه رأی اعتماد بیشتری برای سایت خود ایجاد کنید سایت شما ارزشمندتر میشود. این به ما کمک می کند که وب سایت با نام تجاری شناسایی شود و کمک به سزایی به برندیگ شما میکند. در این روش به هیچ عنوان شما با پنالتی گوگل روبرو نخواهید شد در حالی که اگر از روش های گرفتن بک لینک پی بی ان استفاده کنید مطمئنا گوگل در الگوریتم های مختلف خود این روش شما را شناسایی خواهد کرد ، یکی از دلایلی که رپورتاژ ادز خدمات تبلیغ متنی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کند ، احتمال پنالتی شدن از لیست نتایج گوگل است ، چرا که گوگل تبلیغ های متنی و بک لینک متنی را همیشه براحتی شناسایی می کند ، این در حالی است که رپورتاژ آگهی اینگونه نیست و گوگل هیچ گاه این روش را بد نمی داند ، طوری که در الگوریتم های قبلی گوگل ، این موتور جستجو اعلام کرد که سایت های خبری و سایت های پر بازدید می توانند تبلیغات رپورتاژ آگهی و بک لینک داخل رپورتاژ آگهی را می توانند بجای لینک فالو از تگ اسپانسر استفاده کنند. هدف اصلی این افراد، دور زدن الگوریتم رتبه بندی گوگل بود.

Leave a Comment