Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

همه بیش از حد اغلب گزارش های خبری, نقل قول برخی از مطالعه اخیر که شناسایی کرده است یکی دیگر از مواد غذایی, عادت, قرار گرفتن در معرض و یا فعالیت است که باعث خواهد شد یک مشکل پزشکی منجر به مرگ زود هنگام. من به طور کلی نگران نباشید به تازگی اعلام کرد تهدیدات چون من انتخاب یک شیوه زندگی سالم از اعتدال در همه چیز.

سپس من شنیده ام که حتی اگر من احساس می کنم هیچ علائم دهان من می تواند بی سر و صدا حمله به بسیاری از مناطق از بدن من با کشنده جوانه های جنگ. این به من احساس خطر از آنجا که آن را حس می کند که هر چه ما فرو خواهد یک اثر بر سلامت ما سیستم های بدن, بنابراین من کمی تحقیق در اینترنت از خود من است.

این همه آغاز می شود با التهاب لثه (اوایل بیماری لثه) که درمان نشود و پیشرفت به پریودنتیت. با توجه به آمریکایی انجمن از دورههای تخصصی را میگذرانند حدود 35 درصد از جمعیت در سن 30 و بیش دارای پریودنتیت و در عین حال بسیاری از مردم حتی متوجه آنها آن را داشته باشد. بیماری پریودنتال است که اغلب سکوت معنی علائم ممکن است به نظر می رسد تا زمانی که مرحله پیشرفته ای از این بیماری است.

بیماری پریودنتال ممکن است خاموش شود اما می توان آن را مرگبار داشتن به مراتب جدی تر سلامت انشعابات از دست دادن دندان ما در مورد شنیده ام قبل از. آن را در حال حاضر نشان داده شده است که باکتری ها از دندانپزشکی بیماری های لثه می تواند سفر به سایر نقاط بدن و باعث نگرانی های جدی در سلامتی مانند:

1. بیماری های قلبی

محققان دریافته اند که افراد مبتلا به بیماری پریودنتال هستند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به رنج می برند از بیماری عروق کرونر به عنوان کسانی که بدون بیماری های پریودنتال. مطالعات نشان می دهد که بیماری های پریودنتال ممکن است تقویت توسعه از مسدود شدن عروق و لخته شدن خون, وقتی باکتری های دهان به جریان خون. بیماری پریودنتال نیز شناخته شده است به تشدید موجود قلبی.

2. سکته مغزی

مطالعات اضافی را با اشاره به ارتباط بین بیماری های پریودنتال و سکته مغزی. این مطالعات نشان دادند که اثرات التهابی از بیماری پریودنتال می تواند باعث دهان باکتری محصولات جانبی وارد جریان خون شده و باعث کبد را به پروتئین که التهاب شریان ها است. این اثرات ممکن است باعث لخته شدن خون که منجر به مسدود شدن عروق منجر به سکته مغزی است.

3. عفونت های تنفسی

باکتریایی عفونت های تنفسی هستند تصور می شود به دست آورد از طریق آسپیراسیون (استنشاق) از قطرات زیبا از دهان و گلو به ریه ها. این قطرات حاوی میکروب است که می تواند پرورش و تکثیر درون ریه ها به علت ذات الریه و ریه آسیب می رساند.

Aspirating لثه باکتری ها به خصوص تهدید به کسانی که رنج می برند از جدی مزمن تنفسی بیماری شناخته شده به عنوان COPD. لثه باکتری ها می توانند با افزایش فرکانس COPD حملات عفونت است.

4. دیابت

دیابت به مدت طولانی شناخته شده است به افزایش خطر ابتلا به عفونت های شدید از جمله بیماری های پریودنتال. یک مطالعه انجام شده در سال 1999 نشان می دهد که ارتباط بین بیماری های پریودنتال و دیابت واقعی چرخه معیوب – بیماری های پریودنتال ممکن است آن را سخت تر برای افرادی که مبتلا به دیابت برای کنترل قند خون خود را.

شدید بیماری پریودنتال می تواند به افزایش قند خون و کمک به افزایش مدت زمان هنگامی که عملکرد بدن با قند خون بالا. این نهاد بیماران دیابتی در افزایش خطر ابتلا به عوارض ديابت است.

5. شکست درمان ناباروری

ارتباط بین بیماری های پریودنتال درمان ناباروری و تولید مثل موفقیت نیز به نظر می رسد به رفتن به هر دو روش.

محققان دریافتند که زنان تحت القای تخمک گذاری برای درمان ناباروری برای بیش از سه دوره تجربه بالاتر التهاب لثه و خونریزی لثه crevicular مايع شيار لثه (GCF). این اثرات مربوط به افزایش سطح پروژسترون و استروژن هورمون.

نه تنها می تواند به درمان علت بیماری لثه مطالعات شواهدی ارائه می کند که حضور لثه عفونت همراه است با ناموفق جنین توسعه و لانه گزینی شکست در لقاح بیماران.

در یک امیدوار توجه داشته باشید اگر پلاک دندانی ابتدا حذف و سپس نگهداری در سطوح پایین در طول ناباروری, درمان التهاب لثه خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار موفقیت است. مشکل پسند بهداشت دهان و روال شستشو حرفه ای به احتمال زیاد در ابتدای هر چرخه خواهد بود لازم را برای اطمینان از سالم لثه در طول درمان.

6. تولد پیش از موعد

همه عفونت ها موجب نگرانی در میان زنان باردار به دلیل آنها یک خطر برای سلامت نوزاد است. تحقیقات همچنین نشان می دهد که زنان باردار مبتلا به بیماری لثه ممکن است هفت برابر بیشتر احتمال دارد به یک کودک که متولد شده است خیلی زود و بیش از حد کوچک است.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تایید دقیقا چه بیماری پریودنتال ممکن است تحت تاثیر قرار بارداری از نظر. به نظر می رسد که بیماری پریودنتال باعث افزایش سطح مایعات بیولوژیک که القاء زايمان. همچنين داده ها نشان می دهد که زنانی که بیماری پریودنتال بدتر در طول بارداری حتی بالاتر خطر داشتن نوزاد نارس است.

یادگیری حقایق در مورد رابطه بین سلامت دهان و سلامت کلی تبدیل کرده است و من را به یک نخ دندان zealot اما این به من منجر به خاص این تهدید جدی است. دولت ما شخصی از سلامت دهان و دندان بسیار مهم است برای هر یک از ما می دانید.

اگر شما نمی دانید وضعیت سلامت پریودنتال را ملاقات امروز و از دهان و دندان خود را حرفه ای. که ضرب المثلی اونس پیشگیری از توسط شما و دندانپزشک شما می تواند به شما صرفه جویی در چندین پوند از درمان توسط آرایه ای از پزشکی و سلامت پزشکان امروز و در آینده!

[ad_2]

Leave a Comment