Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

بهتر است بدانید که قدرت اثر ضد آفتاب های رنگی و ساده، هیچ تفاوتی با هم ندارد و این رنگدانهها، تنها برای جلب نظر مشتری و زیباتر جلوه داده شدن پوست به برخی از کرمهای ضد آفتاب اضافه میشوند. چند مسئله: ۱- دیروز هم صبح وهم شب استفاده کردم از ژل و تونر. توجه داشته باشید در صورت استفاده از ضد آفتاب های چرب روتین های شستشوی صورت خود را حتما انجام دهید. بهترین نوع کرم ضد آفتاب کرمی است که شما در هنگام استفاده از آن هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.

با توجه به این واقعیت که سرطان پوست یکی از شایع ترین انواع سرطان در دنیای جدید میباشد اهمیت استفاده از کرم ضد آفتاب و تهیه بهترین نوع آن به منظور مراقبت از پوست در مقابل نور خورشید بیشتر آشکار میشود. بنا به گفته ی ” لیزا گارنر ” متخصص پوست واقع در تگزاس: اگر در معرض نور هستید، کرم ضد آفتاب حداکثر برای مدت دو ساعت عملکرد خوبی دارد و بسته به نوع کرم این مدت می تواند کمتر نیز باشد، او همچنین در گفت و گو با وب سایت خبری HuffPost گفت: وقتی پوست ما کرم را جذب می کند، ترکیبات فعالی که پوست را از اشعه های مضر آفتاب محافظت می کنند را مورد استفاده قرار می دهد.

همچنین دارای خاصیت ضد میکروبی و ضد آکنه نیز هست . پوست ما میتواند به کمک پرتوهای فرابنفش خورشید به تولید ویتامین دی بپردازد اما قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید میتواند باعث آفتاب سوختگی و همچنین سرطان پوست شود. ضد آفتاب چرب برای پوست های خشک و بالعکس مناسب هستند. زیاد استفاده کردن از کرم ضد آفتاب خوب است ، بنابراین در استفاده این کرم دست و دل باز باشید به ویژه اگر فعالیت های خارج از خانه دارید.

از شوینده های ملایم تر مثل فوم لافارر یا ژل فاقد اسکراب استفاده کنید. ممنون 0 پاسخ لافارر پاسخ به هدا فیروزی 11 روز قبل سلام دوست عزیز. 0 پاسخ N. Kh 5 ماه قبل الان حتی اگه آرایشم نداریم باید با ژل شستشو یا شانپو صورت یا هر شوینده ی دیگه ای پوست و شست؟ یا اینکه اصلا شامپو و صابون استفاده نکنیم و از فیس واش یا فوم شستشو استفاده کنیم؟ 1 پاسخ رویا 6 ماه قبل سلام وقتی توروز مرطوب کننده وضد افتاب میزنیم برای وضو که سه بار باید صورتمون بشوریم چیکارکنیم میگن بیشتر از دو بار نباید باشوینده صورتمون رو بشوریم؟

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب دلانو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Leave a Comment