Posted on: آوریل 9, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در این مقاله من'm رفتن به بحث در مورد پایداری به عنوان یک جنبه مهم از موفقیت انگیزه ماتریس.

“هنگامی که رفتن سخت می شود سخت رفتن”

“برندگان هرگز ترک و Quitters هرگز برنده”

شما ممکن است تعجب که چرا من با این نقل قول بالا. I've استفاده از این نقل قول چرا که آنها به درستی توصیف موضوع I'm مورد به بحث در مورد.

آنها're همه نقل قول / عبارات نشان می دهد که به طرق مختلف احساسات مردم را متصل به پشتکار.

پشتکار است که واقعا بسیار مهم و لازم مشخصه برای موفقیت به عنوان یک خانه بر اساس کارآفرین.

پس از بیش از دو دهه درگیری من با کارآفرینی به عنوان یک کارآفرین سریال و یک مربی می بینم کارآفرینی به عنوان یک راه زندگی است. شما یادگیری از اشتباهات خود را کنید و سعی کنید به بهبود در آینده تلاش است. هر چند آن's ممکن است اما آن's معمول نیست برای یک کارآفرین به موفقیت در اولین تلاش.

به عنوان یک تعیین کارآفرین باید توسعه پشتکار و میل سوزان برای موفقیت است.

اول شما توسعه ایده برای کسب و کار خود را به برنامه و شروع به کسب و کار.

به عنوان شما بروید وجود دارد'll همیشه زمانی که شما احساس می کنید شما've آمار یک دیوار آجری است. این می تواند در راه های مختلف — از آن می شود که دولت فقط معرفی یک سیاست جدید است که ممکن است به نفع کسب و کار خود و یا یک نوآوری در محصول معرفی شده توسط رقیب خود ممکن کنند سهم بازار از شما.

کارآفرین حتی ممکن است ضعف های به اشتراک گذاری عملیات کسب و کار است.

در چنین مواقعی شما باید تمرکز بر روی کسب و کار خود و ایده های تنظیم مجدد برنامه های خود را هنگامی که و که در آن لازم برای توجه به این وقایع در کسب و کار شما تو رفتگی در دیوار.

این است که چرا به خوبی نوشته شده طرح کسب و کار باید به اندازه کافی انعطاف پذیر به آغوش هر گونه تحولات است که ممکن است تا به عملیات کسب و کار ادامه خواهد داد.

توانایی بماند و حفظ تمرکز با وجود مخالفت شانس است چه تعریف پشتکار.

بودن مداوم است علامت یک جنگنده واقعی و برای شما را به موفقیت به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار صاحب شما باید یک دوز خوبی از پشتکار.

پشتکار بسیار مهم عامل موفقیت برای هر کارآفرین است. دیگر وجود دارد لازم است عوامل موفقیت اما پشتکار است که قطعا بسیار مهم در موفقیت انگیزه ماتریس.

شما باید ایمان به خود و کسب و کار خود و ایده زیرا مردم دیگر ممکن است در آن اعتقاد دارند.

این مرا به یاد داستان هنری فورد. آقای فورد شکست خورده بود در پنج سرمایه گذاری کسب و کار قبل از راه اندازی شرکت فورد موتور که تبدیل به یک موفقیت بزرگ.

آقای فورد همچنین نشان داد مقدار تداوم زمانی که او می خواست برای توسعه یک ماشین با موتور V8. مهندسان خود را نگه داشته و او را به گفتن آن امکان پذیر نخواهد بود اما فورد اصرار داشت آن را می تواند انجام شود و در هر مناسبت را متقاعد و cajoled آنها را به ادامه این پروژه است.

در نهایت موفقیت لبخند زد و یک ماشین با یک موتور V8 متولد شد. این یک مورد کلاسیک از آنچه که پشتکار می تواند دستیابی به.

در واقع تاریخ نشان داده است که هنگامی که تداوم اعمال مثبت تمام قوانین طبیعت توطئه و همگرا به اعطای کارآفرین کردند.

من همیشه تشویق من کارآموزان به ایمان خود را در ایده های کسب و کار و توانایی شخصی برای کسب و کار خود موفق شوند.

من باور دارم که تداوم یک صفت از موفقیت است که می تواند آموخته است که تحت شرایط مناسب. من کارآموزان برای درک اهمیت پشتکار و بسیاری از جلوتر رفته اند به موفقیت فراتر از رویاهای خود.

به عنوان یک کارآفرین سریال من اعتقاد قوی است که شما یاد بگیرند که خود را از اشتباهات و شکست ها و حمل بیش از این به بعد کسب و کار سازمانی

شما don't رها کردن کشتی فقط به خاطر اینکه از یک طوفان بد تجربه. به جای آن شما را در ساخت خود تجربه کنید و سعی کنید به تصمیم گیری بهتر در زمان آینده.

اما آن's آموزنده برای دولت است که شما باید بدانید که برای جلوگیری از حافظۀ خود را با پشتکار و به جای تنظیم برنامه های خود را و یا استفاده از روش دیگری برای دستیابی به نتایج مورد نظر.

با تشکر از شما برای “تداوم” به پایان این نوشتن.

آیا شما چیزی برای اضافه کردن به ایده های بیان شده?

لطفا احساس رایگان برای بیان افکار خود و ارسال نظرات و پیشنهادات خود را.

[ad_2]

Leave a Comment