Posted on: آوریل 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“اجازه دهید کودکان که نمی خواهد که برای بهبود یافتن از کودکی خود.” پم لئو

که نقل قول کردم واقعا ذهن من مشغول به کار بود ، من در زمان یک لحظه و منعکس در خود من در دوران کودکی و این واقعا درست است. من مطرح شد پدربزرگ و مادربزرگ من و من درک می کنم که راه خود را از “مدرسه قدیمی” راه اما به این روز من هنوز هم بسیاری از مسائل عاطفی بر اساس روش نظم و انضباط و عدم تایید من به عنوان یک کودک. من هنوز هم بسیاری از چمدان است که من انجام داده اند از دوران کودکی اما در طول سال من بوده ام خیلی بهتر در مورد اجازه دادن به آن و اجازه می دهد نه گذشته من به دیکته کردن آنچه اتفاق می افتد در آینده من. یک زن و شوهر از چیزهایی که هنوز هم زحمت من به این روز و به عنوان عصبی که من در مورد آن را به خاطر دانش و اطلاعات است که ممکن است کمک به بچه های دیگر من می خواستم برای به اشتراک گذاری آنها را با شما:

– پدر بزرگ من همیشه در نظر وزن من قرار داده و من را از آنجا که من یک دختر نازک و من همواره خود آگاهانه در مورد وزن من و من به نظر می رسد مهم نیست که چگونه بسیاری از بار شوهرم به من می گوید من زیبا هستم من همیشه مخفیانه نورد چشمان من آرزو من می توانم آن را باور خودم.

– من به عنوان یک کودک با تنبیه کردن. وجود دارد یک بند چرمی گذاشته که بر روی یک میز در اتاق غذاخوری و برادران من و من همیشه به حال به راه رفتن با آن. هر بار که ما رو دچار مشکل بند بود برداشت و رفت به اتاق ما گریه و درد. ساخته شده است که من رشد تا کاملا با خلق و خوی و مادام العمر خشم به قدرت است که من همیشه باید به کار سخت به کنترل. من از دختر من هر روز برای بودن در اینجا چون او به من کمک می کند تا برای دیدن جهان خیلی متفاوت است.

من به طور مداوم سوال خودم و توانایی و من هرگز احساس من این اعتماد به نفس به انجام همه چیز را من از خواب انجام می دهند عمدتا به دلیل رشد من شد و گفت: هرگز که من توانایی انجام هر کاری من می خواستم اگر من می خواستم آن را به اندازه کافی بد. آن زمان من سال از کشف خود کتاب و حمایت و مراقبت از شوهر برای متقاعد کردن خودم که من ارزش خطر چون من می خواهم زندگی من پر از لحظات شگفت انگیز, خاطرات و من نمی خواهم به ترک این زمین با یک لیست خشکشویی از تاسف.

چون من مطرح بود که راه من سوگند یاد به خودم گفتم که من هرگز درمان فرزند من می خواهم که من را در بالا بردن او راه مخالف. من نمی خواهد با استفاده از ترس به اطاعت و من قرار نیست فرزند من چون من نمی بینم کمال است. دختر من فقط تبدیل شده و من دوست دارم که زمانی که او است که با داشتن یک اوقات تلخی و فشار دادن دکمه من این وضعیت همیشه به پایان می رسد با یک آغوش و یک لحظه از صلح از ترس اشتباه کودک که نمی فهمم چرا مامان خیلی بی رحمانه به او.

شکسته قلب من است که هر روز وجود دارد بنابراین بسیاری از کودکان که در حال رشد هستند تا با خانواده است که مجموعه ای از این کودکان و نوجوانان برای آینده عدم اطمینان و اعتماد به نفس مسائل عمدتا به دلیل این واقعیت است که پدر و مادر نمی مسلح با اطلاعات مناسب است که می تواند کمک به آنها برای هدایت کودکان خود را از طریق جوانان به جای کنترل تصمیم گیری های خود با استفاده از مجازات های غیر ضروری به گرفتن امتیاز خود در سراسر فریاد بیشتر از صحبت کردن و ارائه حفاظت از موقعیت های خاص است که می تواند باعث شکستن و یا یک کودک اعتماد به نفس. بسیاری از جوان ارواح شکسته و درد خواهد امد و شد زیاد آنها و بر تصمیمات آنها را برای بقیه زندگی خود را. بدترین بخش این است که همه از این می تواند مانع با دانش کمی حمایت و درک بهتر از چشم انداز کودک.

من می دانم که وجود دارد بسیاری از پدر و مادر که می گویند که آنها با دست به کفل زده به عنوان کودکان و رشد بهتر به دلیل که به صورت نظم و انضباط. هر کس متفاوت است و هر کس را افزایش می دهد فرزندان خود را متفاوت است. من در تلاش برای شروع یک بحث در مورد, در کونی, من فقط می خواستم به نوشتن در مورد نظر من در مورد این موضوع چون من از طریق آن رفت و این بود که چگونه دنیای من تحت تاثیر. در پایان من فقط می خواهم هر پدر و مادر می دانم که فرزندان خود را زیبا ویژه و کامل از پتانسیل بسیار. آنها را دوست دارم با تمام قلب خود و انجام همه چیز را در قدرت خود را به آنها را بهترین آغاز در زندگی خود را. هر پدر و مادر است راه خود را از انجام این کار و در پایان اگر شما می دانید که در قلب خود را که شما در حال انجام همه چیز شما احتمالا می توانید انجام دهید برای اطمینان از بهترین آینده را برای فرزندان خود را پس از آن که بیش از اندازه کافی است.

ما تمام دنیا را با یک بوم خالی و آن را به پدر و مادر را به رنگ زمینه های مناسب به طوری که کودکان می توانند پس از تکمیل تصویر و رشد برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس همدلانه مسئول و سپاسگزار بزرگسالان که تفاوت را در این جهان است. اگر ما موفق به قرار دادن حداکثر تلاش را به فرزندان ما و برای رفتن مایل اضافی برای انجام کارهای درست را برای آنها به جای راحت تر “این خواهد شد پایان دادن به این در حال حاضر” طرز فکر هر کس برنده و خانواده است که بسیار امن تر و قابل اعتماد از یکی که به نظر من باعث می شود برای آینده کامل برای همه است.

آیا شما چمدان از دوران کودکی خود را و است که تحت تاثیر پدر و مادر خود را برای بهتر ؟ من دوست دارم به شنیدن در مورد آن را در نظرات زیر. ورودی خود را ممکن است کمک به پدر و مادر دیگر به دنبال مشاوره و یا اطلاعات است.

[ad_2]

Leave a Comment