Posted on: ژوئن 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اگر شما به دنبال مشاوره در مورد بیشتر بودن مولد و دستیابی به نتایج فوق العاده ای در زندگی خود را, شما نیاز به خواندن “این یک چیز شگفت انگیزی ساده و در حقیقت در پشت نتایج فوق العاده” توسط Gary کلر با جی Papasan. این یک راهنمای عالی برای به حداقل رساندن حواس او را پرت خود را و تمرکز بر آنچه واقعا مهم در تمام زمینه های زندگی خود را: کار شخصی و معنوی است.

من واقعا لذت می برد خواندن این کتاب و ایده های ساده ارائه تکان خوردن از انگیزه و برخی از راهنمایی در حال پربار تر از من در حال حاضر هستم. این کتاب آسان به خواندن با انگیزه, نقل قول, تصاویر مربوطه و مستقیم به جلو که فقط ساخته شده حس. من خودم را تکان همراه تفکر “من که من نیاز به انجام این کار بهتر hmm فکر که, اما من مطمئن هستم که قصد انجام آن را در حال حاضر.”

این کتاب تقسیم به سه بخش اصلی است. اولین دروغ شامل فصل در موضوعاتی مانند همه مسائل به همان اندازه چند وظیفه ای منظم زندگی اراده است که همیشه در را-تماس یک زندگی متعادل و بد است. نویسندگان انجام یک کار بزرگ از توضیح و قانع کننده که چرا این “دروغ” می شنویم و به خودمان و نه کمک به ما پربارتر اما در واقع کاهش بهره وری ما را بر آنچه واقعا مهم است. (من واقعا خوشحالم که بیشتر مردم متوجه می شوند که چند وظیفه ای است که راه را به سازنده تر با همه چیز است که تعداد. مطمئن, شما می توانید گوش دادن به آموزشی ضبط شده در حالی که شستن ظروف و یا ورزش اما زمانی که شما نیاز به تمرکز بر روی کار خود و یا کسانی که پروژه هایی که نیاز به توجه به خوبی انجام می شود, شما باید برای انجام یک چیز در یک زمان.)

بخش دو حقیقت با تمرکز بر سه اصلی مفاهیم تمرکز سوال عادت موفقیت و مسیر به پاسخ های بزرگ است. این گوشت از تمرکز بر روی یک چیز. این است که چگونه شما انجام خواهد شد ، من کار خودم یادآوری از تمرکز بر سوال و درخواست از خودم این سوال بیشتر به طور منظم. این ساده است اما می توان آن را قدرتمند است.

نهایی و بخش سوم شامل فصل در زندگی, هدف زندگی, اولویت زندگی, بهره وری سه تعهدات و چهار دزد. این اصول چه حمایت خود را یک چیز و به شما کمک کند رسیدن به آن یک چیز اهداف است.

من واقعا لذت می برد این کتاب و من با استفاده از این برنامه به عنوان یک مرجع به عنوان من پیاده سازی بیش از نویسنده این ایده ها را به زندگی من. فرمول ساده ارائه شده در اینجا ساده است اما آسان نیست. وجود عادات به شکسته شود و دیگران ایجاد می شود. اما اگر شما واقعا می خواهید بیشتر; اگر شما واقعا می خواهید به مولد; و اگر شما واقعا می خواهید نتایج فوق العاده ای; یک چیز است و یک کتاب راهنمای کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به این اهداف ، بسیار توصیه می شود.

[ad_2]

Leave a Comment