Posted on: ژوئن 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

خلاقیت خود را:

ایجاد موفقیت خود را با تحریک خلاقیت خود را.

زمانی که من برای امضا toastmaster من به ارمغان آورد همه شور و شوق به هر گفتار. من در آتش است. یک سال و نیم بعد من بخار شده است به کاهش صرف قطره ای از محکومیت. من مشکل برنده شدن در مسابقات. من خجالت خودم زمانی که من سعی کردم مصرف در طنز ، و من درایو برای کمک به دیگران موفقیت ساخت گرفته و یک سفر جاده ای طولانی.

وقتی که من بچه بودم یکی از عمه من را به نام بهم میگن. “احمقانه است.” که کلمه در گوش من زنگ زد با صدای بلند و روشن است. دبیرستان من کارت گزارش شامل همه چیز “زیر دست” مهم نیست که چه کنم یا چه کردم من نمی تواند برنده کسانی که طلا روبان های داده شده از هر سه ماهه به بهترین دانش آموزان است. بنابراین من داد تا در تلاش است.

پس چه می تواند شما را به فن شعله های آتش از خلاقیت خود را هنگامی که به خوبی خشک اجرا شده است. بیایید نگاهی به چند پیشنهادات.

  1. حمل یک نوت بوک با شما. نوشتن پیام های الهام بخش از خطبه از رادیو و تلویزیون و رسانه های اجتماعی. اجازه دهید کسانی که پیام های از کار افتاده را به مغز و تولید جرقه خلاقیت است.

  2. صرف زمان قرائت مثبت به نقل از کتاب مقدس از تاکید کارت و یا از عقل خود دوستان است. من صرف حدود سی دقیقه شب ورزش. من می خواهم به صحبت می کنند و اندیشه های الهام بخش به عنوان من در حال حرکت در مورد.

  3. تست کردن ایده های خود را با دوستان خود. تا به حال اجرا کنم من toastmaster را “شوخی” با چند نفر از دوستان من هنوز خجالت خودم امروز.

  4. می دانم که از عمیق ترین قسمت از شما این است که همه ما به دنیا آمد برای ایجاد یک تاثیر مثبت در جهان است. ادعا می کنند که ماموریت و ورزش خلاقیت خود را به حداکثر. هنگامی که شما شروع به خشک اجرا اقدام به فن کسانی که شعله های آتش تا زمانی که آنها بازگشت روشن تر و نورانی تر از همیشه.

  5. ایجاد یک تعهد به یک قدرت بالاتر است. درخواست کمک از خدا را به عنوان شما او را می دانم. او همیشه از طریق آمده و کشیدن شما را از طریق تاریک ترین زمان. ما نمی دانیم که چگونه ما روشن می درخشید تا آتش dimmed کمی. این است که یک دولت موقت است که. تعریف می کند نه برای همیشه لطفا برای آخرین. هیچ یک از ما تعریف شده توسط ما موفقیت است. و نه ما کاهش یافته ما “شکست.” ایجاد عزم و اراده برای صعود که نردبان موفقیت با ایجاد موفقیت اون سوی خاکستر سوخته. فشار خود را در گذشته نمی تواند و حرکت برای رسیدن به ستاره ها. استوک خلاقیت خود را.

[ad_2]

Leave a Comment