Posted on: آوریل 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

یکی از مورد علاقه من در تمام دوران به نقل از هنری فورد. او یک بار گفت: 'آیا شما فکر می کنم شما می توانید و یا اینکه آیا شما فکر می کنم شما می توانید't: شما're همیشه حق'. فقط یک لحظه به فکر می کنم در مورد که در زندگی و کسب و کار.

ما همه متولد فوق العاده قدرتمند زیستی کامپیوتر (مغز ما) که واقعا به همه ما بالقوه نامحدود است. پس چرا از آن است که برخی از مردم بسیار ثروتمند و 'موفق' در زندگی و در کسب و کار از دیگران است ؟ چرا برخی از مردم کار بیش از حد سخت و هرگز به نظر می رسد در هر نقطه در حالی که دیگران فقط به نظر می رسد به طور کامل و مطلق پول و موفقیت آهن ربا !?

آنها باهوش تر? آیا آنها به مدارس بهتر? آنها باید در یک شروع بهتر در زندگی ؟ ثروتمند پدر و مادر ،

شده است وجود دارد مقدار بسیار زیاد از تحقیقات انجام شده بر روی عادات و صفات برخی از موفق ترین افراد در طول تاریخ است.

اجازه دهید's نگاهی به سرهنگ ساندرز (KFC) به عنوان مثال. وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای قابل توجهی در این مورد خاص داستان موفقیت کارآفرینی. اول اینکه او به پایان رسید تا بی پول در سن 65, جمع آوری, بررسی امنیت اجتماعی برای $ 105. او, با این حال, یک دستور مرغ و یک ایده به فروش این دستور تحت مجوز به عنوان یک مدل franchised برگزار می گردد. پس (هنگامی که بسیاری از ما را حل و فصل در به بازنشستگی) او به سفر در سراسر کشور با ماشین (در کت و شلوار سفید) و سرد نامیده می شود چشم انداز خود را با گزاره. بعدی قابل توجه عامل مقدار بار که او رد شد قبل از او امضا اولین مشتری خود را. او دریافت یک هزار و نه 'هیچ's' قبل از او شنیده اولین 'بله'. شش صد فرانچایز بعد از آن او به فروش می رسد مورد علاقه خود را در این شرکت به 2 میلیون دلار (یک مقدار زیادی از پول در سال 1964) در حالی که هنوز باقی مانده فعال در کسب و کار.

در اینجا's دیگر: والت دیزنی کاربردی برای تامین مالی خود را برای رویای ایجاد “شادترین مکان روی زمین”. او تبدیل شده بود پایین سه صد و دو بار قبل از او در نهایت داده بله.

بنابراین در حال حاضر با توجه به یک فروشنده بود که من آموزش به تماس سرد که پس از تماس سوم یک روز صبح فقط به من نگاه کرد و حاضر به انجام هر بیشتر به عنوان او احساس رد سوم 'هیچ'. برای کمک به غلبه بر ترس خود او مربی از طریق تماس سرد فرآیند فروش است که برای او کار می کنند. همچنین او متوجه شد از طریق مربیگری این است که خود تردید خواهد او را مانع از دستیابی به فروش خود را خواب. من خوشحال می گویند که سال بعد او در حال حاضر عنوان بسیار موفق تیم فروش خود را.

پس چگونه بسیاری از مردم شما فکر می کنم رفته اند از طریق 1009 no's برای دریافت بله ؟

چگونه بسیاری از 'هیچ's' و بد گویی کردن از پشت خواهد آن را برای شما دریغ … و صبر کنید و صبر کنید در کسب و کار شما?

یکی از پاسخ قطعی به این پرسش که “چه یکی از تک ترین قطعی کارهایی که افراد موفق در کسب و کار است که کمتر افراد موفق دریغ به انجام” به سادگی این است: برای تصمیم گیری در رویای خود و اقدام است. بسیاری's از آن است.

از این هفته 'top tip' سپس در اینجا's یک فکر یا دو شما را به اندیشیدن:

نگاهی به تمام زمینه های کسب و کار شما: در یک زمان.

خود فروش خود را در تیم های فعلی خود را در سیستم های خود را فوری و بلند مدت اهداف کسب و کار.

هر منطقه به نوبه خود و از خودتان سوال بپرسید:

کجا من دریغ … و صبر کنید ؟ چگونه این تاثیر کسب و کار من در حال حاضر و چگونه من فکر می کنم آن را تحت تاثیر کسب و کار و چشم انداز دراز مدت ؟

هنگامی که شما برخی از پاسخ به سوال اول و سپس این سوال را بپرسید:

آیا من نیاز به انجام برای غلبه بر تردید من و احساس راحتی را به اقدام در هر منطقه ای که من برجسته?

[ad_2]

Leave a Comment