Posted on: جولای 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

یکی از جنبه های مهم در زندگی ما است که انگیزه ما تمایل به از دست ما انرژی برای بسیاری از دلایل به سرعت. کمبود انرژی کاهش می یابد و بهره وری تاثیر می گذارد و بهره وری و ایجاد نا امیدی و توسعه استرس باعث می شود شما کوتاه و خوی و به پایان می رسد تا با افسردگی; این همه تاثیر می گذارد هر دو شخصی و حرفه ای زندگی.

پس چه انگیزه ؟

انگیزه نیرویی است که درایوهای شخصیت خود را برای غلبه بر درگیری و یا مجموعه ای از نیروها که باعث شود مردم به رفتار در یک راه خاص.

چرا انگیزه ؟

من مشخص شده پاسخ برای این کار در آغاز مقاله به هر حال ما نیاز به انگیزه به طور مداوم انجام دهد و در کار توسعه یک رابطه بهتر با پدر و مادر و خواهر و برادر و دوستان, همسر ،

چگونه می تواند ما را با انگیزه ؟

من نمی توانم پاسخ به این سوال به طور خاص به دلیل انگیزه های متفاوت از فردی به فرد. چه انگیزه یک فرد ممکن است فقط یکی دیگر از فرد عصبانی است. بنابراین ما باید برای درک آنچه باعث می شود ما با انگیزه و آیا چیزهایی که ما را با انگیزه است. اگر شما یک خواننده خوب خواندن زندگینامه شخصیت های که از آن ساخته شده بزرگ, سازمان دیده بان ما الهام بخش & آهنگ انگیزه/فیلم. همیشه خوش بینانه حرکت مثبت فکر مردم است.

شما می توانید سرگرمی های خود را در انجام این کار ایجاد انگیزه در همه چیز. من ساخته شده یک قطعنامه سال نو برای جمع آوری 365 نقل قول انگیزشی برای این سال و من آن را به یک نقطه که من fid یک نقل قول انگیزشی در روز است. از خواب بیدار و خواندن یک انگیزه نقل قول حتی قبل از مسواک زدن دندان های خود را. از خواب بیدار شدم با خواندن این نقل قول روزانه

یک. Fortune favors the bold

b. شکست است نه پایان راه اما پیروزی به تعویق افتاد

c. موفقیت نمی آید به شما رفتن آن

d. جاده موفقیت به انتظارنشسته بودند با بسیاری از وسوسه انگیز فضاهای پارکینگ

این از نظر روانی به من کمک می کند به ماندن با انگیزه تمام روز.

یکی دیگر از عوامل مهم برای ایجاد انگیزه است که منجر به یک زندگی منظم. زندگی نظم و انضباط اهمیت زیادی برای, انگیزه, موارد زیر به شما کمک خواهد کرد به منظور بالا بردن انرژی و شما را نگه می دارد با انگیزه

1. یک خواب خوب – بدن انسان نیاز به 6 ساعت استراحت و که بیش از حد در شب.

2. غذا خوردن در فواصل منظم – نمی جست و خیز صبحانه, ناهار & شام. پرخوری منجر به چاقی استرس و.

3. طنز – طنز بهترین دارو برای کاهش استرس و کمک می کند تا شما را به حفظ شما انگیزه.

4. ورزش – ورزش منظم باعث می شود بدن و ذهن مناسب است.

5. توقف بیش از کار – در طول کار باعث می شود ذهن لاستیک و بیش از دراز مدت مغز کار متوقف می شود. آن را حتی سلامت شما تاثیر می گذارد.

تمام این 5 امتیاز به شما کمک می کند به کاهش استرس و بهبود انگیزه. بسیاری از اختراعات زمانی رخ داد که مردم در آن در حال ورزش کردن در خواب. بنابراین زمانی که ما استرس را کاهش دهد به طور خودکار انگیزه ما سطح بالا می رود.

[ad_2]

Leave a Comment