Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

از این دستگاهها به عنوان ردیاب خودرو نیز میتوان استفاده کرد که در این صورت معمولا برای ردیابی یک مرسوله و بررسی شرایط توزیع محصولات مورد استفاده قرار میگیرد. برای نمایش دموی برنامه نیز میتوانید از این لینک استفاده کنید و پس از انتخاب سامانه انگلیسی با کلیک بر روی کلمه demo در سایتی که نمایش داده می شود، چگونگی کارکرد سیستم آنلاین ردیابی این دستگاه را مشاهده کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع ردیاب های شخصی آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به کاربرد خود بهترین مدل را انتخاب کنید.

قدرت باطری این ردیاب ها از 900 تا 3 هزار میلی آمپر متغیر است که با هر بار شارژدهی تا 20 روز در حالت آفلاین و 5 روز به صورت آنلاین موقعیت یابی را انجام می دهند. این بخش به گونه­ای طراحی شده است که می­تواند هر 4 باند مخابراتی استاندارد دنیا را پشتیبانی نماید (Quad band GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz). همانطور که اشاره کردیم، خرید از یک فروشگاه معتبر با پشتیبانی و گارانتی مناسب، نقش بسیار مهمی در پروسه استفاده شما از ردیاب خواهد داشت.

همان طور که اشاره کردیم، ردیاب کوچک و قوی آی آر 160 برای مصاف شخصی طراحی شده است. اگر خودروی شما بسیار گران قیمت است و به دنبال گزینهای هستید که هیچ نیازی به سیمکشی نداشته باشد، میتوانید از مدل ردیاب پلیسی مدل GM3000 استفاده کنید که دارای یک آهنربای بسیار قوی برای چسباندن دستگاه به اتومبیل است. طراحی حرفه ای ، سایز مناسب ، دکمه SOS ، دقت ردیابی و دیگر امکانات ردیاب GF21 ، این محصول را برای استفاده به عنوان : ردیاب کودک ، ردیاب سالمندان ، ردیاب اشیا و ردیاب وسیله های نقلیه بسیار مناسب نموده است.

این ویژگی باعث می­ شود فراخوانی اطلاعات بسیار سریع و با انعطاف­ پذیری زیادی در تهیه گزارش­های مختلف انجام گردد. با استفاده از این ویژگی می توانید مسیر های طی شده تا ۳ ماه را به آسانی مشاهده کنید و در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات به آنها مراجعه نمایید. ایمیل، پیامک و استفاده از اعلان اپلیکیشن مخصوص، برخی از راههایی هستند که ردیاب میتواند از طریق آنها مشکل را به کاربر اطلاع دهد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ساخت ردیاب شخصی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment