Posted on: آوریل 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

کسی تا کنون به اشتراک گذاشته یک نقل قول با شما ؟ آیا شما تا کنون شنیده ام یک سخنران نقل قول از یک نویسنده مشهور? آیا شما تا کنون گرفته شده یکی از این نقل قول ها و گذاشته سپس آن را با شخص دیگری ؟ چگونه در مورد یکی از این نقل قول کنم ؟

– “موفقیت شما بستگی دارد فقرات خود را جناق.” نویسنده ناشناخته

– “طرح کار خود را برای امروز و هر روز و سپس کار خود را برنامه ریزی.” Norman Vincent Peale

– “موفقیت واقعی این است که پیدا کردن خود را lifework در کار است که شما را دوست دارم.” دیوید مک کالو

بالا نقل قول کرده اند یک چیز مشترک است. نه تنها آنها شما را با ارائه برخی از مشاوره آنها همچنین به عنوان الهام بخش است. دفعه بعد که شما نشستن به سادگی یک نامه شما باید به شدت در نظر بگیرید از جمله مناسب نقل قول در آن است.

اگر شما در حال حاضر آن را به درستی می تواند بسته پانچ بزرگ و به خواننده چیزی تازه و متفاوت از استاندارد نامه های آنها را دریافت روزانه. شما می توانید با استفاده از یک کوچک اما قابل توجهی نقل قول برای ایجاد انگیزه در خواننده برای ارزیابی شما در ذهن او. اگر نامه خود را ارائه می دهد بیش از به سادگی یک لیست از شغل خود مهارت های آن قطعا افزایش به بالای پشته است. متخصصان منابع انسانی را متوجه شما و می خواهید برای تماس با شما برای مصاحبه.

پس چگونه شما می توانید “دزدکی حرکت کردن” یک نقل قول به نامه خود را?

حالا فرض کنید که شما درخواست برای یک پوزیشن باز برای یک مدیر فروش برای کالاهای ورزشی شرکت می باشد. مطمئن شوید که شما با تشکر از این خواننده برای این فرصت را به خودتان را معرفی کنید و اجازه دهید او را می دانم که در آن شما پیدا کردن در مورد شغل و چیزهای خوب که شما را خوانده و یا شنیده در مورد شرکت.

شامل همین دلیل شما بر این باورند که شما در حال بزرگ مناسب برای باز و همیشه شامل چیزی در مورد قبلی خود اشتغال است. اضافه کردن یک جمله ساده است که می پرسد کارفرما به نگاه خود را محصور رزومه برای تمام جزئیات. پس از شما را تحت پوشش اصول اولیه شروع پاراگراف بعدی با تازه و روشنگری نقل قول.

مثال: “تنظیم یک مثال است و نه به معنی نفوذ در دیگران آن است که تنها به این معنی است.” (آلبرت انیشتین)

سپس به دنبال این نقل قول با یک جمله نشان می دهد که چگونه شما انجام درست آن! تنظیم یک مثال عالی برای افرادی که شما را مدیریت کند.

به عنوان مثال: شما می توانید روی من حساب نه تنها می گویند اما زندگی این کلمات الهام بخش. من می دانم که چقدر مهم است برای نفوذ در مردم در یک راه خوب و این چیزی است که من می خواهم به شناخته شده است. من خوش شانس برای دیدار با شما در فرد بنابراین شما می توانید خودتان قضاوت کنید.

وقتی که همیشه می آید به شما نامه بسیار مهم است برای ایجاد یک قوی تصور و شما می توانید انجام دهید که با یک نقل قول از کسی که به خوبی شناخته شده و مورد احترام در زمینه شما مشتاق به کار در.

فقط تصور کنید نتایج خود را در جستجوی کار خود را هنگامی که شما نامه نه تنها شامل جزئیات در مورد توانایی های خود را, اما همچنین دیدی که شما به عنوان یک فرد ؟ یک کارفرمای آینده نگر را در واقع می شود هیجان زده به شما را ملاقات و بحث در مورد کار. هنگامی که یک کارمند بالقوه را نشان می دهد کمی خلاقیت و رنگ در نامه خود را به آنها نشان می دهد که آنها می تواند یک هدیه بزرگ برای هر شرکت است.

بنابراین مطمئن شوید که شامل یک قوی و الهام بخش نقل قول های بعدی خود نامه و آماده برای ارائه می دهد و شروع به ریختن!

[ad_2]

Leave a Comment