Posted on: سپتامبر 28, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

در یک جمع بندی کلی می توان گفت که با توجه به شرایط قاره های دیگر نظیر آمریکا، کانادا بهترین کشور برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت می باشد. در این مورد باید محدودیت ثبت برند رستوران خود را مد نظر داشته باشید و در صورتی که رستوران شما یک برند استانی است، تنها در محلهای تأیید شده از سوی دولت محلی، رستوران خود را برپا کنید. اما درمورد کبک کاملا متفاوت است چون یک مرحله اضافه تر از فدرال وجود دارد و اون این است که در ابتدا فایل فرد سرمایه گذار به دولت کبک فرستاده می شود و آنجا مورد بررسی قرار می گیرد و اگر لازم باشد برای مصاحبه دعوت می شود. پس از بررسی های صورت گرفته توسط دولت کانادا، فایل نامبر صادر می شود. افراد بیش از 46 سال امتیازی از این مرحله نخواهند داشت. افراد در صورت ارائه مدرک زبان می توانند تا ۲۴ امتیاز را دریافت نمایند.

مهاجرت به کانادا سریع برای کسب حداقل امتیازات سابقه شغلی ۳۰ ساعت در هفته بهصورت تمام وقت یا ۱۵ ساعت نیمه وقت طی مدت ۲۴ ماه نیاز است. در صورت اخذ اقامت کانادا، روند پاسپورت در این کشور طی می شود و به راحتی می توان برای شهروندی کانادا اقدام نمود. روند اقدام خوداشتغالی کانادا به چه صورت است؟ روند برنامه خوداشتغالی کانادا را می توان در چهار مرحله تقسیم بندی کرد که علاقه مندان به برنامه های خوداشتغالی ملزم به تکمیل هر مرحله می باشند. یکی دیگر از فاکتورهای حائز اهمیت در برنامه خوداشتغالی کانادا، امتیازات منتصب به مدرک تحصیل می باشد. در صورتی که متقاضی پس از پایان تحصیل، مجوز کار پس از تحصیل در کانادا را اخذ نماید، مجوز کار همسر نیز به همان میزان تمدید خواهد شد.

بله. شما می­ توانید از تجربیات کاری بیش از 1 کارفرما استفاده کنید برای اینکه متقاضی مشاغلی مانند پرستار کودک در منزل یا کارگر پشتیبانی خانگی باشید، به شرطی که این تجربه کاری مشابه همان مشاغل واجد شرایط باشد. تجربه کاری در ۵ سال گذشته مورد بررسی قرار می گیرد و حداکثر امتیاز در این بخش ۳۵ امتیاز می باشد. در مرحله اول، رشته متقاضی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. افراد با ارائه حداقل های مورد نیاز قادر خواهند بود برای این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند. سیستم آموزشی این کشور طبق استانداردهای جهانی می باشد و به همین دلیل بیشتر افراد تصمیم می گیرند تا انرژی و هزینه خود را در این کشور سرمایه گذاری کنند. هزینه های اجرایی برنامه خوداشتغالی شامل هزینه های سفارت، انگشت نگاری و اخذ اقامت می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
چه رشته هایی شامل برنامه خود اشتغالی کشور کانادا می شود؟ عوامل تاثیر گذار در کسب امتیاز خود اشتغالی کانادا در جدول زیر آمده است. متقاضیان برای برنامه خوداشتغالی کانادا ملزم به کسب ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز تعیین گشته می باشند. تحریریه آریاناپارس به مزایای خوداشتغالی پرداخته تا مسیر و خط فکری صحیحی را در اختیار متقاضیان این روش قرار دهد. تحلیل مزایای روش خوداشتغالی، دید وسیعی به علاقه مندان به مهاجرت به کشور کانادا می دهد. مهاجرت به کانادا در سال 2018 بر اساس کدامین قوانین است؟ در کشور کانادا بر خلاف ایران خرید طلا یک نوع سرمایهگذاری نیست. افرادی که قصد دارند از طریق برنامه آزمایشی مهاجرت به شهرهای کوچک و شمالی کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنند باید علاوه بر شرایطی که پیش تر اشاره کردیم در محدوده سنی مورد نظر نیز قرار داشته باشند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ثبت نام مهاجرت کاری به کانادا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment