Posted on: اکتبر 7, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

آیا مبلمان فضای باز ضد آب است؟ از کارشناسان بشنوید

اگر در هنگام جستجوی مبلمان فضای باز امسال می پرسید “آیا مبلمان فضای باز ضد آب است؟


تهیه بهترین مبلمان در فضای باز می تواند حیاط خلوت یا ایوان جلویی را از مکانی که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد ، به فضایی همه کاره در فضای باز تبدیل کند. در واقع ، در کنار محوطه سازی ، مبلمان حیاط یکی از عناصر کلیدی برای ایجاد یک باغ آرامش بخش ، ایجاد فضایی برای معاشرت و سرگرمی و استفاده بیشتر از نقاط خلوت برای آفتاب گرفتن در کنار استخر است.

اما وقتی به دنبال مبلمان حیاط هستید ، باید به چه نکاتی توجه کنید ، آیا می توان آن را در تمام طول سال در خارج از خانه قرار داد و دوام ترین مصالح برای مبلمان فضای باز برای اطمینان از طول عمر کدام است؟

موادی که انتخاب می کنید – چوب ، فلز ، HDPE ، حصیری یا چوب دستی – می تواند تفاوت زیادی در طول مدت ماندگاری مبلمان در فضای باز شما ایجاد کند ، بلکه در این که آیا شما نیاز دارید که غذاخوری یا اتاق نشیمن خود را در حین مخفی نگه دارید. آب و هوای نامساعد. بنابراین اگرچه می توان به راحتی از ایده های زیبای حیاط الهام گرفت ، اما قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام گزینه مناسب برای سرمایه گذاری است ، باید مزایا و معایب منحصر به فرد هر یک از این مواد را درک کرد.

برای کمک به رمزگشایی از اسرار ، ما از فهرست متخصصان مبلمان فضای باز – که همگی با چالش های تولید محصولات برای مقاومت در برابر عناصر آشنا هستند – مشاوره خواستیم.
آیا مبلمان فضای باز ضد آب است؟

در ابتدا ارزش این را دارد که منظور ما از “آب و هوا” چیست ، زیرا بسته به منطقه ای که ملک شما در آن قرار دارد ، عوامل محیطی که مبلمان فضای باز شما باید برای آنها ساخته شود می تواند بسیار متفاوت باشد.

اول: آب مهم نیست که مکان شما ساحلی ، دشتی یا کوهستانی باشد ، به احتمال زیاد هرگونه مبلمان فضای باز که در خارج از خانه باقی مانده است در بعضی از فصلها با آب تماس می گیرد ، چه به صورت باران ، برف ، رطوبت ، یا شبنم صبحگاهی ، بنابراین این یکی از اولین ملاحظاتی است که در جستجوی مبلمان با دوام حیاط باید به آن توجه کرد.

خیلی از افراد معمولا ست های دو نفره فضای باز را خریداری می کنند، بسیاری زوج ها که دنبال یک ست کوچک برای بالکن منزلشان هستند به فاکتور ضد آب بودن توجهی ندارند…. در نتیجه همین باعث می شود بعد مدتی بر اثر رطوب هوا یا بارش باران ست های آن ها خراب شود….

معمولا یکی از ست هایی که ما به مشتریان پیشنهاد می کنیم ست 2 نفره ویولت می باشد که مخصوص استفاده در فضا های باز است.

یک دهه صرف طراحی مبلمان فضای باز برنده جایزه برای استفاده در فضاهای عمومی در بریتانیا-کشوری که تقریباً مترادف با هوای مرطوب و بارانی است-باعث می شود که جنیفر نیومن ، بنیانگذار نام تجاری معروف ، تا حدودی در زمینه مصالحی که می توانند به خوبی کنار بیایند ، متخصص باشد. سطوح بالای رطوبت همانطور که او توضیح می دهد :

مبلمان فضای باز مانند سقف نیازی به ضد آب بودن ندارند ، اما باید مانع جذب آب در سطوح شوند. دوام مبلمان بیرونی بستگی به داشتن یک ماده اولیه دارد که در برابر عناصر یا حفاظت سطحی مقاوم باشد و از مواد آسیب پذیرتر محافظت کند. “

میز ناهار خوری در فضای باز صورتی رنگ کم رنگ و صندلی های نیمکت دار در تراس سنگفرش شده معاصر

سطوح متفاوتی از عایق رطوبتی ذاتی وجود دارد و می توان با استفاده از رنگ هایی مانند رنگ ، عملیات حرارتی یا مواد نگهدارنده این سطوح را افزایش داد. بدون این بیشتر موادی که آب را جذب می کنند به مرور زمان خراب می شوند ، یا زنگ می زنند ، می پوسند یا اجازه می دهند قالب و کپک ایجاد شود.


خواص ساحلی همچنین دارای نمک اضافی برای مبارزه است. بسیار خورنده ، این می تواند خرابی هر ماده ای را که قبلاً مستعد آسیب آب است ، تسریع کند.

در مناطق سرد ، جذب آب نیز می تواند منجر به ترک خوردگی و ترکیدگی شود. اگر آب به داخل مواد یا اتصالات مبلمان وارد شود و سپس منجمد شود ، می تواند منبسط شود ، مبلمان را جدا کرده و به آن آسیب برساند.

و آخرین ملاحظات مربوط به خورشید و گرما است. این می تواند تأثیر مستقیمی بر مبلمان فضای باز داشته باشد – به عنوان مثال ، اگر در منطقه ای زندگی می کنید که دمای فصل تابستان مرتباً افزایش می یابد ، باید به دنبال موادی با رسانایی حرارتی پایین باشید که در لمس آنها داغ نمی شود – بلکه همچنین پیامدهای بلند مدت مانند محو شدن ، پیچ خوردن و ترک خوردن.

بنابراین بدون هیچ گونه بحث بیشتر ، بیایید دریابیم که کدام مواد در برابر این چالش های اساسی بهتر ایستادگی میکنند.

جهت تماس با ما می توانید از طریق فرم تماس با ما با سوالات خودتان را بپرسید.

Leave a Comment