Posted on: آوریل 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در اقتصاد امروز بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل به وب برای پیدا کردن راه آنها می توانید پول از خانه.

آیا شما به دنبال برای تکمیل درآمد خود را با ساختن پول از خانه و یا جای خود را با درآمد خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار وجود دارد چند عوامل حیاتی برای موفقیت است که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن. آنها عبارتند از:

1) چرا شما می خواهید یک خانه بر اساس کسب و کار ؟

شما واقعا نیاز به نشستن و پاسخ به این یکی. “چرا عامل” را برای موفقیت شما حیاتی در هر خانه بر اساس کسب و کار.

خود من “چرا” پایین می آید به آزادی است. من پنج فرزند. در بهترین من در یک موقعیت شغلی من در مقدار زیادی از پول, اما من هرگز در اطراف به صرف هر زمان با فرزندان من است. من تا به حال از خواب بیدار و برای ترک کار قبل از آنها از خواب ، و بیش از حد اغلب, من فقط در مورد زمان آنها از رفتن به رختخواب.

من در ساخت یک زندگی بزرگ. اما من تا به حال هیچ زندگی!

امروز در حال اجرا خود من صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار به معنی من در دسترس به هر یک از بچه های من و همسرم. ما می تواند رها کردن آنچه که ما در حال انجام و برای ناهار به دیدن یک فیلم و یا هر چیز دیگری که ما می خواهیم به انجام این کار در اواسط بعد از ظهر. آزادی این است که من چرا. چه چیزی مال شما است ؟

2) آیا فکر می کنید شما می توانید پول را از خانه ؟

اجازه ندهید که این یکی به شما منتقل شده و بدون واقعا با توجه به آن. اگر شما لازم نیست کاملا اعتقاد دارم که شما می توانید پول را از خانه با خود شما صفحه اصلی بر اساس کسب و کار پس از آن زشت واقعیت این است که شما موفق نخواهد شد.

از آن آسان است برای پیدا کردن افرادی که به شما خواهد گفت نمی تواند آن را انجام می شود. آنها را به سرعت به قول برخی از ساخته آمار به عنوان “اثبات” است که آن را نمی تواند انجام شود. واقعیت این است که آنها نمی تواند آن را انجام دهد. اما شما باید تصمیم بگیرید که اگر شما می توانید.

این نیز بسیار آسان برای پیدا کردن مورد پس از مورد موفق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار حرفه ای. صرف فقط چند دقیقه در جستجوی آنلاین و یا بازدید از کتابخانه محلی خود را و یا کتابفروشی برای پیدا کردن شواهد بیشتری از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار موفقیت از شما احتمالا می تواند به عنوان خوانده شده.

زمانی که من شروع به راه اندازی خود من صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار من نمی دانم بسیاری از مردم که در حال انجام آن است. من می دانستم که چگونه برای اجرای یک کسب و کار و من می دانستم که من می تواند انجام دهد آن را از صفحه اصلی. رفتن به من چرا من می دانستم که من فقط به حال به انجام هر آنچه در آن زمان به آن را کشف کردن.

من تا به حال یک کار به طور منظم و تقریبا در 10 سال!

3) شما باید مایل به فقط برای آن بروید!

زمانی که همه گفته و انجام داده, بزرگترین عاملی است که جدا خیال از ظالمان است عمل است. شما کاملا باید اقدام و حرکت کنید و یا خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار هرگز چیزی بیش از یک رویا.

وجود دارد هیچ چیز مانند واقعا با داشتن آن همه با هم و یا اینکه واقعا “آماده” خود را برای شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار. شما در حال رفتن به یادگیری به عنوان شما بروید. گاهی اوقات شما خواهد آموخت که از موفقیت های خود را. بار دیگر به شما خواهد آموخت که از اشتباهات خود را.

من تا به حال سهم من از موفقیت و برخی از آنچه را “شکست” در طول راه. اما به طرز تفکر کسانی که به اصطلاح “شکست” بودند فقط تجارب ارزشمند که به من آموخت (بسیار متقاعد کننده) چیزی که من نمی تواند انجام دفعه بعد!

نکته این است: شروع کنید! اقدام!

شما می توانید انجام تحقیقات. شما می توانید تست آب. شما می توانید در قرعه کشی طرح خود را. شما می توانید مشاوره خوب است. اما وقتی که می آید حق را به آن… شما به سادگی نیاز به اقدام و شروع کنید.

[ad_2]

Leave a Comment