Posted on: ژوئن 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

برای قرن ها مردان را نگاه راه هایی برای نگه داشتن توجه ، آنها می گویند به یاد بگیرند که چگونه به انجام کاری; یکی باید مطالعه کسانی که آن را خوب انجام دهد. تاریخ به ما نشان می دهد Casanova, Don Juan و رومئو. رسانه های مدرن به ما نشان می دهد زنانی شده اند تا گرفتار توسط یک مرد که آنها مایل به رفتن و هر چیزی که به توسط سمت خود را. این مدرن schemesters به خوبی آموخته اند از امثال تاریخی خود هستند. در حالی که برخی با استفاده از این “شیفتگی پدیده“به بهره برداری بسیار زنان آنها فریبنده بسیاری از بسیار تحسین مردان نیز از آن استفاده کنید. این مردان کشف هنرهای زیبا از ملاقات با یک زن اساسی ترین خواسته.

در حالی که به نظر می رسد خوب به کمک آنها پایه و اساس این شیفتگی پدیده است. داشتن جذاب حضور که پر از اتاق و سرچشمه اعتماد به نفس چیزی است که بدون توضیح تساوی در زنان است. این ظریف اعتماد به نفس است که نباید با استکبار و یا از خود راضی خود خدمت نگرش است. این یک نوع آرام دانستن است که یک جامد است نه به راحتی منتقل شده به نظرات دیگران و نه به دنبال اعتبار.

برای این نوع مرد, یک زن یک لوکس است نه یک ضرورت. او رفتار یک زن به عنوان یک گرامی, جایزه, هرگز به دنبال استاد ، او خواسته تنها برای یادگیری بیشتر در مورد چه چیزی باعث منحصر به فرد و به پرورش و تغذیه قلب او. این نوع از انسان مشتعل یک زن تخیل و روح بازیگوش.

در کتاب فریبنده, استاسی Eldridge یادداشت سه پایه خواسته های یک زن: به عاشق شود, به توان غیر قابل تعویض و یافت می شود ، همه زنان یک داستان, یک داستان بافته شده با هم از چیزهایی است که او انجام داده است و همچنین چیزهایی که انجام می شود به او و برای او. به عنوان یک نتیجه بسیاری از زنان قلب زخمی از نداشتن نیاز به ملاقات کرد که ناعادلانه رفتار و یا حتی مورد آزار قرار گرفته.

قلب خود را به پرورش و بازسازی شده است. قلب نشان دهنده روح خود را جوهر…ذهن خود را و احساسات. تعداد بسیار کمی از زنان به حال اساسی این خواسته به طور کامل ملاقات کرد. با انجام این خواسته قلبی برای شما ایجاد خواهد شد قدرتمند اوراق قرضه است که به راحتی شکسته. به اسیر قلب یک زن شما نیاز به دیدار با این سه کلید خواسته:

1. میل به “romanced.”

به wooed مورد نظر و کسی هم به آنها لطفا. زنان به دنبال این روابط است. توجه داشته باشید که کتاب خواندن داستان لذت بردن از آنها و فیلم آنها را تماشا. این ایده از یک انسان در نظر گرفتن زمان به دنبال آنها شاعرانه غیر قابل مقاومت است. نگاه به یک زن چشم و نگه داشتن او زل زل نگاه کردن. اجازه می دهد خود را به احساس می کنید که او تنها در اتاق. با دادن توجه کامل خود را آگاهی و علاقه یک زن نمی تواند کمک کند اما جاروب. با ملاحظه, گوش دادن خندان و جذاب یک زن در مکالمه شما را نگه دارید ، اگر شما هنوز هم نمی فهمم, تماشای فیلم رمانتیک (اجاره نوت بوک) و یا خواندن عاشقانه ادبیات. اگر شما می خواهید به نگه داشتن یک زن endeared به شما عشق او به طور مداوم در طول رابطه خود را. حرکات کوچک از محبت شما ارائه شده به طور منظم برگزار خواهد شد او را تحسین است.

2. میل یافت می شود غیر قابل تعویض.

به طوری گرانبها به کسی که آنها قادر خواهد بود به جای شما در زندگی خود را. آن است که تمایل به بیش از به سادگی مفید است اما به اصل مورد نیاز توسط کسی. ما نمی زنده فقط مفید بودن. آیا شما می خواهید به سادگی مفید در معشوق خود را ؟ اجازه می دهد به احساس می کنید که او دارای یک سرکش در محل زندگی خود شما را ملاقات اولیه تمایل برای او. این باعث ایجاد یک پیوند عمیق, ساخت, شما غیر قابل تعویض خود را به عنوان به خوبی.

3. تمایل داشت ،

تمایل زنان دیده می شود و لذت می برد به طور فریبنده. به عنوان استاسی Eldridge یادداشت “زن می خواهید بدانید, ‘Do you love me?’, و ” آیا شما فکر می کنید من دوست?'” آن قدرتمند است هدیه ای که یک مرد به یک زن زمانی که او نشان می دهد او چگونه مطلوب و با ارزش است او به او. زنان احساس زیبا توسط راه یک مرد به نظر می رسد بر او و چگونه او را لمس او را به آرامی با یک اعتماد به نفس قوی. در حالی که تاکید لفظی مطلوب است زبان بدن باید در حال حاضر برای یک زن به معنی است که شما او را پیدا کنید ،

به اسیر کسی است که به عنوان تعریف برای نفوذ و تسلط بر برخی از جذابیت های خاص, هنر, یا صفت و با مقاومت ناپذیر تجدید نظر شود. با یادگیری این هنر خاص از نحوه عاشقانه یک زن او را احساس غیر قابل تعویض و شما خود را توسعه دهد شیفتگی مهارت های. در حالی که مردان دیگر ممکن است صرفا تاریخ زنان شما خواهد شد مورد نظر توسط آنها. کسانی که شما را دوست داشتم به طور کامل شما را هرگز فراموش نمی. همسر خود را تبدیل به یک شریک قابل اعتماد.

بهترین قسمت در مورد در حال توسعه و با استفاده از این مهارت ها است که هنگامی که شما اسیر قلب یک زن است و او را از انجام هر کاری که او می تواند خود را برای دیدار با نیازهای اساسی. با داشتن نیازهای او را ملاقات و زخمی ترمیم قلب او قادر خواهد بود به خودش را به طور کامل به شما. وجود دارد گفت: “همسر مبارک = زندگی شاد است.” هنگامی که شما او را خوشحال او تلاش خواهد شد نگه داشتن شما مبارک از عشق و قدردانی برای فریبنده قلب او.

[ad_2]

Leave a Comment