Posted on: آگوست 10, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر می گردند به سایت شما هدایت خواهند شد، بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست. همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت. تجارب و نتایج نشان داده علوم به صورت حضوری و عملی بهتر از تئوری یاد گرفته میشوند، دوره حضوری برتریهای مختلفی دارد مانند اینکه شما کارهای بهینه سازی سایت را از نزدیک مشاهده و تجربه میکنید، پروژه سئو به صورت عملی کار میکنید، به صورت آزادانه سوالهای مرتبط با بهینه سازی سایت خارج از درس میپرسید و از تجارب چندین ساله سئو ما استفاده میکنید. اما اگر همین امروز تصمیم بگیرید و سئو سایت وردپرسی خودتون رو با دوره مانگو شروع کنید با استفاده از استراتژیهای حرفهای ما و راهحلهای 100% متفاوت و جدید شما در این مسیر موفق خواهید شد. مخاطبان آموزش سئو و بهینه سازی سایت بسیار گسترده و متنوع هستند، به همین دلیل سطح دانش و آگاهی این افراد بسیار متفاوت است.

هدف ما از آموزش سئو ارتقا دانش مدیران سایت ها و در نهایت بهبود کیفیت وب فارسی است. برخی، این فعالیت ها را با نام بهبود رتبه سایت می شناسند و برخی دیگر، عبارت ارتقا رتبه سایت را استفاده می کنند. حال با توجه به زمینه فعالیت هر سایت آمار بازدید می تواند ارزش متفاوتی ایجاد کند. به طور کلی، گوگل از بیش از 200 فاکتر سئو برای رتبه بندی سایت استفاده می کند. برای آشنایی با همه موتورهای جستجو مقاله بسیار کلیدی 14 موتور جستجو به غیر از گوگل را مطالعه کنید. آیا با بهینه سازی سایت میتوان به رتبه ۱ گوگل رسید؟ اما به کدام یکی از این منابع می توان اعتماد کرد؟ گوگل ترندز (Google trends) یکی از ابزارهایی است که به شما نشان می دهد چه کلماتی پرجستجو هستند و موضوعات پرمخاطب کدام ها هستند. یک مدرس آموزش سئو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ تگ H1 در هر صفحه باید فقط یکبار استفاده شود.

برای استفاده طولانی مدت از این ابزارها میبایست مبلغ اشتراک بپردازید اما تمام این ابزارها، مدت زمان محدودی برای استفاده رایگان دارند. در یک دوره رایگان سئو هر آنچه که باید روی سایت انجام دهید را یاد بگیرید. باید سئو را پروژهای همیشگی و بلندمدت در نظر بگیرید و از الگوریتمها و روشهای جدید محاسبه جایگاه سایت اطلاع پیدا کنید. اگر شما وبمستر هستید حتماً باید از آخرین تغییرات و بروزرسانی های الگوریتمهای سئو اطلاع داشته باشید. کدنویسی وب سایت باید استاندارد w3c باشد و خطاهای سایت باید در W3c Validator بررسی شود تا از درست بودن کد تمامی صفحات اطمینان حاصل شود. داخل عنوان سئو باید تکنیک های جذابیت مثل استفاده از اعداد، اصطلاحات چالشی و … آیا فقط اصول آموزش داده می شود یا استراتژی های حرفه ای و طرز فکر صحیح برای رسیدن و ماندگار شدن در صفحه اول گوگل نیز آموزش داده می شود؟ سئو سیاه که با عنوان سئو کلاه سیاه نیز شناخته میشود، در برابر سئو کلاه سفید به کار میرود.

اما جالب است بدانید که چنانچه این کار به خوبی و همراه با استانداردها انجام شود به کار بسیار لذت بخشی برای شما تبدیل خواهد شد. بهینه سازی وب سایت فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. گوگل ابزارهای متنوعی را برای بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار میدهد. برای مثال می توانید یک متن یا به اصطلاح انکر تکست را به صفحه سایتتان لینک دهید؛ می توانید یک عکس و یا حتی آدرس همان صفحه را به عنوان لینک به آن قرار دهید. وب24 افتخار دارد علاوه بر آموزش SEO هایی که در سایت قرار میدهد و خدمات سفارش سئویی که انجام میدهد، به صورت حضوری و عملی سئو و بهینه سازی سایت را نیز آموزش دهد. در ایران به دلیل استفاده 95 درصدی افراد از گوگل، عملا کار سئو و بهینه سازی وبسایت برای این موتور جستجوگر محبوب انجام میشود و موتور جستجوگر گوگل نیز برای این منظور حدود 200 فاکتور را در نظر میگیرد، که این موارد توسط ربات ها و الگوریتم های گوگل بررسی میشوند … در آموزش سئو از یاد مبرید که خطاهای ۴۰۴، ریدایرکت های ۳۰۱ و بهینه سازیهای نامعتبر باگهای سایت شما هستند و موجب افول رتبه سایت شما میشوند.

Leave a Comment